Lifestyle

Jak porzucić raz na zawsze bagaż zbędnych doświadczeń z przeszłości?

Radość Życia każdego dnia!
Radość Życia każdego dnia!
11 września 2017
Studnia Wdzięczności
 

Dzisiaj dowiesz się jak krok po kroku porzucić bagaż zdanych doświadczeń z przeszłości i tym samym rozpocząć proces przyciągania do własnego życia tego, czego najmocniej pragniesz.

Pomocna Ci w tym będzie niezwykła ♥Studnia Wdzięczności♥, którą otrzymasz ode mnie w prezencie.

Zatem startujemy…

Jestem przekonana… moje trudne doświadczenia życiowe umocowały we mnie to przekonanie, że wszystkie nasze blokady, bariery, które odpychają Nas od tego, czego najmocniej pragniemy w życiu powiązane są z niewystarczającą miłością do samej siebie, brakiem akceptacji „czegoś” w swoim życiu.

Co należy zrobić, aby w pełni pokochać  samą siebie?

Raz na zawsze porzucić bagaż zbędnych doświadczeń z przeszłości uwalniając się od wszelkich ograniczeń, przeszkód blokujących Cię od osiągnięcia upragnionych celów, osłabiających Twoją miłość do samej siebie i prawdziwej radości każdego dnia.

Tylko jak taki bagaż porzucić…

Który często jest wynikiem naszego całego dotychczasowego życia?

Krok po kroku – to jest świadoma procesowa praca, która potrzebuje czasu na definitywne przepracowanie – rozwiązanie blokad, które tego wymagają. Te blokady są często wynikiem wieloletnich doświadczeń, często bolących, które są wynikiem mocno zakorzenionych w Nas myśli i emocji. Dlatego niektóre z Nas wolą odpuścić ich przepracowanie ponieważ obawiają się, że znowu zabolą powodując, że „coś” wypłynie w naszym życiu, coś co chciałyśmy na zawsze zapomnieć…

Odpuszczamy także  ponieważ nie wiemy od czego zacząć, jaką drogę obrać, aby krok po kroku pozbyć się tychże ciężarów.

Jednak każda z Nas podświadomie marzy o tym, aby takiego bagażu pozbyć się ze swojego życia ponieważ  pragnie być po prostu szczęśliwa i cieszyć się każdym dniem.

Radość Życia

fot. SalemFOTO

To jak zacząć skutecznie – krok po kroku – zrzucać bagaż z przeszłości jednocześnie wzmacniając miłość do samej siebie?

Pomocna Ci w tym będzie niezwykła ♥Studnia Wdzięczności♥,

dzięki której:

⇒ Rozpoczniesz proces uwalniania się od wszelkich ograniczeń odpychających Cię od realizacji upragnionych celów
Docenisz samą siebie wzmacniając miłość do samej siebie i tym samym zadbasz o swój wewnętrzny spokój, który jest najmocniejszą siłą w pokonywaniu największych trudności, a także potęgujący Twoją radość i poczucie szczęścia.
⇒ Zaczniesz koncertować się na tym co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu wzmacniać swoje poczucie sensu.
⇒ Zaakceptujesz miejsce w którym obecnie się znajdujesz w życiu i dzięki temu otworzysz się na nowe szanse i możliwości w osiąganiu upragnionych celów
To wszystko sprawi, że wzmocnisz kontakt w własną duszą – ponieważ dusza kocha prawdę!

W jaki sposób zbudujesz własną Studnię Wdzięczności?

W praktyce jest to 10-dniowy trening świadomej wdzięczności podczas którego każdego dnia będziesz odkrywała blokady i ich źródła w najważniejszych obszarach Twojego życia.

Z każdym przepracowanym dniem porzucisz „część” bagażu przeszłości, który obecnie odpycha Cię od tego czego najmocniej pragniesz.

Studnia Wdzięczności

Każdy dzień budowy tej niezwykłej Studni składa się z dwóch serc wdzięczności:

♥Pierwszejest wprowadzeniem pogłębiającym Twoją świadomość w przepracowaniu danego obszaru. Dzięki niemu efektywnie odkryjesz źródła danej blokady.

Studnia Wdzięczności

♥Drugie♥ to zawsze konkretne ćwiczenie dzięki któremu poznajesz blokady odpychające Cię osiągnięcia tego czego pragniesz – Twojej radości na co dzień.

Studnia Wdzięczności

Radość nierozerwalnie połączona jest z wdzięcznością, która to daje nam siły w „pokonywaniu” największych życiowych trudności.

Praktykowanie postawy wdzięczności na co dzień jest bardzo ważne, ponieważ im więcej docenisz tym zawsze więcej otrzymasz – przyciągając do swojego życia to, czego najmocniej pragniesz!

Zatem do dzieła!
Zadbaj o swoją wdzięczność w życiu już teraz…

Zrób pierwszy Krok i pobierz za DARMO niezwykłą ♥STUDNIĘ WDZIĘCZNOŚCI♥ TUTAJ

Jeśli uważasz, że ten artykuł jest wartościowy to podziel się nim!
Udostępnij go na swoim Fun Page.

 


Lifestyle

8 przeszkód na Twojej drodze do szczęścia!

Radość Życia każdego dnia!
Radość Życia każdego dnia!
14 września 2017
Radość Życia
fot. pixabay
 

Doceniasz drobnostki codzienności ciesząc się życiem, wiesz co jest dla Ciebie najważniejsze i konsekwentnie do tego dążysz? A może czujesz, że nie do końca żyjesz swoim życiem, na co dzień brakuje Ci sił i energii, poddajesz się napotykanym trudnością, a radość jest dla Ciebie czymś nieosiągalnym?

Poznaj 8 największych  przeszkód, które sprawiają, że poddajesz się życiowym trudnościom i tym samym najczęściej stoją one na Twojej drodze do szczęścia i codziennej radości życia.

  1. Nie doceniasz siebie i to, co masz!

Niczego nie zmienisz w swoim życiu jak nie docenisz samej siebie i tego, co masz. Energia podąża tam gdzie kierujesz uwagę i zawsze otrzymasz to na czym się koncentrujesz. Jeśli nie szanujesz samej siebie, nie masz miłości w sobie, to tak będzie Cię także traktował świat oddając Ci to, co do niego wysyłasz. Wdzięczność jest kluczem do radości, a każdy dzień przynosi mnóstwo powodów aby ją czuć.

  1. W codziennym biegu gubisz to, co najważniejsze!

Ciągły bieg powoduje brak uważności, który to  zabiera Ci radość. Sprawia, że zapominasz, co tak naprawdę jest dla Ciebie najważniejsze w życiu. Wówczas Twoja motywacja w realizacji zaplanowanych celów spada ponieważ wartości i pasja są Twoimi najsilniejszymi motywatorami. Nie otwierasz się na więcej, zabierasz sobie szanse i możliwości w osiągnięciu tego, co to pragniesz najbardziej mieć.

  1. Nie dbasz o siebie!

Jeśli nie poświęcasz czasu dla siebie dbając o swoją równowagę w życiu to nie osiągniesz w życiu sukcesów. Dlaczego? Dbanie o siebie sprawia, że inni także i świat dbają o Ciebie.  Oczywiste! Jak najprościej możesz zadbać o siebie? Zacznij budowę fundamentalnych nawyków radości życia: regularnie ruszaj się, zdrowo się odżywiaj i wysypiaj. To one zapoczątkują w Twoim życiu łańcuch pozytywnych i naturalnych przemian  zachęcając Cię do dalszego działania. Już teraz zacznij dokonywać w swoim życiu wzmacniających wyborów eliminując czynności, które pobierają z Ciebie energię zamiast Ci ją dać. Pogawędka z sąsiadką o tym, jak polityka jest niesprawiedliwa, a może spacer do lasu czy przejażdżka rowerowa? Co sprawi Ci więcej przyjemności dbając o Twoje zdrowie? Wybór należy tylko do Ciebie!

  1. Dźwigasz ciężki bagaż przeszłości!

Jeśli nie pożegnałaś się z przeszłością to ciągle będą do Ciebie powracały sprawy niezałatwione, które to będą z Ciebie pobierały mnóstwo energii. Wybaczanie samej sobie i przebaczenie światu wszelkich ograniczeń jest niezbędnym krokiem jeśli chcesz cieszyć się życiem. Kiedy zrozumiesz i zaakceptujesz to, na co nie masz wypływu to uwolnisz się od przeszłości i tylko wtedy zaczniesz żyć własnym prawdziwym życiem.

  1. Nie przyjmujesz trudności jako wyzwań!

Kiedy widzisz wszystko w czarnych barwach, zmienia się Twoje zachowanie, jednocześnie nie masz siły do działania i zaburzasz swoją równowagę życiową. Wszystkie trudności, które Cię spotykają zależą od czynników zewnętrznych – nagłych niesprzyjających zdarzeń oraz przede wszystkim od Twojego sposobu postrzegania rzeczywistości i zaistniałych zdarzeń. Nawet najbardziej bolące doświadczenia można przekuć w dobrą i rozwijającą naukę. Kluczem jest to abyś traktowała je jak wezwanie do działania, które zawsze podniesie jakość Twojego życia.

  1. Brakuje Ci konsekwencji w realizacji celów!

W nowy rok zaplanowałaś sobie miesięczne cele, które pragnęłaś osiągnąć. Wówczas czułaś pełnię radości, szczęścia, miałaś olbrzymie siły do ich realizacji. Mówiłaś sobie, że tym razem na pewno się uda.  I nagle zderzyłaś się z rzeczywistością, która przyniosła Ci przeszkody w ich realizacji. Poddałaś się już za pierwszym razem i odpuściłaś to, o czym marzyłaś. Twoja systematyczność i konsekwencja „poszła w las”, a Ty sama stwierdzałaś, że i tak już masz dużo spraw na głowie i nie masz czasu na pokonywanie nowych wyzwań. Każda trudność to informacja, że jesteś bardzo blisko tego, o czym marzysz. Konsekwencja jest  cnotą ludzi, którzy osiągają największe życiowe sukcesy. 

  1. Twoją dobrą energię wysysają wampiry energetyczne!

Toksyczni ludzie tzw. wampiry energetyczne to jedne z największych ograniczeń blokujących Cię do radości i szczęścia. Ważne jest to, abyś miała świadomość, kto jest nim jest w Twoim otoczeniu, a może Ty sama masz skłonności do przyjmowania roli ofiary i sama wysysasz z siebie energię? Jak? Cięgle narzekasz na zło całego świata, jesteś niezadowolona z samej siebie i tego, co masz, doświadczasz poczucia winy, urazy, lubisz się wywyższać. Jeśli nawet tak jest to możesz popracować nad tym, aby przestać „rozsiewać” tę negatywną energię. Staw temu  czoła rozpoznając sytuacje w których przejmujesz rolę wampira, uwolnij się także od toksycznych ludzi, którzy Cię otaczają!

  1. Nie wierzysz, że szczęście jest dla Ciebie!

Wmawiano Ci w przeszłości, że szczęście jest czymś nieosiągalnym, albo należy na nie ciężko zapracować. To największe negatywne przekonania, które sprawiają, że nie cieszysz się życiem. Jak je zmienić? Nie jest to łatwa droga, ale możliwa do przejścia. Zacznij od wzmacniających myśli, że szczęście i radość jest dla Ciebie. Doceniaj każdy dzień i to, co Cię w nim spotyka, sprawiaj sobie najmniejsze prezenty, które sprawią Ci przyjemność.  Każdego ranka daj sobie pytanie: Jak mogę Cię dzisiaj uszczęśliwić?.

Podsumowując… 

Za każdą trudnością, która spotyka Cię ukryty jest prezent, który tylko „musisz” otworzyć przepracowując „coś” co domaga się  w Twoim życiu. Praca nad jej „pokonaniem” – rozwiązaniem zawsze zadba o Twoją miłość do samej siebie odkrywając Ci, co tak naprawdę jest dla Ciebie najważniejsze i oczywiście radość 🙂

Pamiętaj świadomość jest pierwszym krokiem ku zmianie, a działanie drugim – najskuteczniejszym sposobem przemiany największych marzeń w rzeczywistość. 

Jak pokonać największe przeszkody na Twojej drodze do szczęścia? 

Co zrobić, aby nie poddawać życiowym trudnościom?

Zbuduj własną ♥STUDNIĘ WDZIĘCZNOŚCI♥dzięki której raz na zawsze porzucisz bagaż zbędnych doświadczeń z przeszłości otwierając się na to, czego najmocniej pragniesz.

Jak to jest możliwe?

Poznasz źródła swoim największych ograniczeń, a  następnie skutecznie przemienić je w siłę do działania.

♥STUDNIĘ WDZIĘCZNOŚCI♥ jest częścią darmowego kursu on-line PRZEMIENIACZ TRUDNOŚCI, o którym więcej możesz dowiedzieć się  TUTAJ 

Zatem do  dzieła!


Lifestyle

Jak przyciągnąć do własnego życia to, czego pragniesz?

Radość Życia każdego dnia!
Radość Życia każdego dnia!
10 września 2017
Karpacki Sekret
fot. Karpacki Sekret

Dzisiaj dowiesz się jak krok po kroku porzucić bagaż zbędnych doświadczeń z przeszłości i tym samym rozpocząć proces przyciągania do własnego życia tego, czego najmocniej pragniesz.

Pomocna Ci a tym będzie niezwykła Studnia Wdzięczności, którą otrzymasz ode mnie w prezencie. Zatem startujemy…

Jestem przekonana… moje doświadczenia życiowe trudne umocowały we mnie to przekonanie, że wszystkie nasze blokady, bariery, które odpychają Nas od tego, czego najmocniej pragniemy w życiu powiązane są z niewystarczającą miłością do samej siebie, brakiem akceptacji „czegoś” w swoim życiu.

Co należy zrobić, aby w pełni pokochać  samą siebie?

Raz na zawsze porzucić bagaż zbędnych doświadczeń z przeszłości uwalniając się od wszelkich ograniczeń, przeszkód blokujących Cię od osiągnięcia upragnionych celów, osłabiających Twoją miłość do samej siebie i prawdziwej radości każdego dnia.

Tylko jak taki bagaż porzucić…

Który często jest wynikiem naszego całego dotychczasowego życia?

Krok po kroku – to jest świadoma procesowa praca, która potrzebuje czasu na definitywne przepracowanie – rozwiązanie blokad, które tego wymagają. Te blokady są często wynikiem wieloletnich doświadczeń, często bolących, które są wynikiem mocno zakorzenionych w Nas myśli i emocji. Dlatego niektóre z Nas wolą odpuścić ich przepracowanie, bo boją się, że znowu zabolą, spowodują, że coś wypłynie w naszym życiu, coś co chciałyśmy na zawsze zapomnieć…

Odpuszczamy także  ponieważ nie wiemy od czego zacząć, jaką drogę obrać, aby krok po kroku pozbyć się tychże ciężarów.

Jednak każda z Nas podświadomie marzy o tym, aby takiego bagażu pozbyć się ze swojego życia ponieważ  pragnie być po prostu szczęśliwa i cieszyć się każdym dniem.

To jak zacząć skutecznie – krok po kroku- zrzucać bagaż z przeszłości jednocześnie wzmacniając miłość do samej siebie?

Pomocna Ci w tym będzie niezwykła Studnia Wdzięczności, dzięki której:

Rozpoczniesz proces uwalniania się od wszelkich ograniczeń odpychających Cię od realizacji upragnionych celów

Docenisz samą siebie wzmacniając miłość do samej siebie i tym samym zadbasz o swój wewnętrzny spokój, który jest najmocniejszą siłą w pokonywaniu największych trudności, a także potęgujący radość i poczucie szczęścia.

Zaczniesz koncertować się na tym co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu wzmacniać swoje poczucie sensu.

Zaakceptujesz miejsce w którym obecnie się znajdujesz w żuciu i dzięki temu otworzysz się na nowe szanse i możliwości w osiąganiu upragnionych celów

To wszystko sprawi, że wzmocnisz kontakt w własną duszą – ponieważ dusza kocha prawdę!

W jaki sposób zbudujesz własną Studnię Wdzięczności?

W praktyce jest to 10-dniowy trening świadomej wdzięczności podczas którego każdego dnia będziesz odkrywała blokady i ich źródła w najważniejszych obszarach Twojego życia.

Z każdym przepracowanym dniem porzucisz „część” bagażu przeszłości, który obecnie odpycha Cię od tego czego najmocniej pragniesz.

Studnia Wdzięczności

Karpacki Sekret

Każdy dzień budowy tej niezwykłej Studni składa się z dwóch serc wdzięczności:

Pierwsze jest wprowadzeniem pogłębiającym Twoją świadomość w przepracowaniu danego obszaru. Dzięki niemu efektywnie odkryjesz źródła danej blokady.

Studnia Wdzięczności

Karpacki Sekret

Drugie to zawsze konkretne ćwiczenie dzięki któremu poznajesz blokady odpychające Cię osiągnięcia tego czego pragniesz – Twojej radości na co dzień.

Studnia Wdzięczności

Karpacki Sekret

Radość nierozerwalnie połączona jest z wdzięcznością, która to daje nam siły w dokonywaniu największych życiowych trudności. Praktykowanie postawy wdzięczności na co dzień jest bardzo ważne, ponieważ im więcej docenisz tym zawsze więcej otrzymasz – przyciągając do swojego życia to, czego najmocniej pragniesz!

Zadbaj o swoją wdzięczność już teraz…

Zrób pierwszy Krok i pobierz za DARMO niezwykłą STUDNIĘ WDZIĘCZNOŚCI TUTAJ