Lifestyle

„Pora na miłość”… Wśród urokliwych ulic Wrocławia coś burzy spokój czterech niezwykłych kobiet

Oh!Books
Oh!Books
28 maja 2018
Fot. materiały prasowe
 

Jest taki stan ducha, który nie ma ani wieku ani odpowiednich miejsc czy pór roku. Pojawia się i sprawia, że nagle jesteś gotowa na wszystko. To właśnie miłość. 

Zdawałoby się, że nic nie jest w stanie połączyć karierowiczki z banku ze starą panną z kotami, świeżo upieczoną maturzystką i gospodynią domową. Jednak życie pisze swoje przewrotne scenariusze.

Wśród urokliwych ulic Wrocławia coś burzy spokój czterech niezwykłych kobiet.

Magda traci pracę, kończy czterdziestkę i kolejny słoik Nutelli. Julia pnie się po szczeblach kariery podczas, gdy jej teściowa wznosi modły o wnuka. Kaśka podgląda wrocławian z parkowych drzew i uwiecznia ich na zdjęciach, a Aniela rozsiewa optymizm na prawo i lewo doprowadzając tym do szału wszystkie sąsiadki.

Nieoczekiwany punkt zwrotny w życiu każdej z nich sprawia, że muszą zweryfikować swoje dotychczasowe życie. Bo gdy los mówi “sprawdzam”, przychodzi czas na decyzje, które będą mieć swoje konsekwencje.
Czy wybiorą słusznie? Czy wybrną z tego zwycięsko? Czy zdadzą egzamin?

PORA NA MIŁOŚĆ

MALWINA FERENZ

PORA-NA-MILOSC_front

OPRAWA MIĘKKA, 440 STRON, FORMAT 140×200, ISBN 978-83-8075-459-1, PREMIERA 9.05.2018 , CENA DETALICZNA 36,90

Artykuł powstał we współpracy z Wydawnictwem Filia

 


Lifestyle

„Teraz albo nigdy!”. O tym, jak przyjaźń zmienia się w miłość

Oh!Books
Oh!Books
5 czerwca 2018
Fot. Materiały prasowe
 

Morgan Wright została prezesem Wright Construction. Ciężko na to pracowała. Teraz, kiedy ma już w życiu wszystko, czego pragnęła, zamierza sięgnąć po ostatnie, na co czekała. Po Patricka.

To najbliższy przyjaciel jej brata Austina, znają się niemal od zawsze. Morgan miała 15 lat, kiedy się w nim zakochała na zabój. Niestety Patrick, cztery lata starszy, traktuje ją jak dziecko, małą siostrzyczkę przyjaciela. Kiedy była w liceum, ta różnica wieku miała znaczenie, ale nie teraz, kiedy Morgan ma 27 lat. Ma dość czekania i postanawia zaproponować mu randkę…

K. A. Linde „Teraz albo nigdy!”, premiera IV części erotyczno-obyczajowej Mister Wright Pełna emocji opowieść o tym, jak przyjaźń zmienia się w miłość.

Byłam po prostu siostrzyczką jego przyjaciela. Ale on zawsze był dla mnie kimś więcej. Po dwunastu latach usychania z tęsknoty za jego beztroskim uśmiechem, błękitnymi oczami i zniewalającym urokiem postanawiam wziąć sprawy w swoje ręce – i kompletnie marnuję szansę. Kto mógł przypuszczać, że zniewalający Patrick Wright postanowi być dżentelmenem, kiedy pierwszy raz znajdę się naga w jego łóżku? Z pewnością nie ja. Kiedy jednak ląduję tam ponownie, żadne z nas nie zamierza się zatrzymać. Jest tylko jeden problem: nikt nie może wiedzieć. Zwłaszcza moi trzej starsi bracia. Jeśli to odkryją, rozpęta się piekło. Będę więc przestrzegać naszej tajemnicy. Bo chcę go mieć tu i teraz. – bohaterka książki Morgan Wright.

K.A. Linde to nowa gwiazda wśród autorek poruszających powieści obyczajowych. Dotychczas napisała serię Avoiding, która znalazła się na liście bestsellerów „USA Today”, oraz ponad dwadzieścia innych powieści. Wychowała się w wojskowej rodzinie. Studiowała na University of Georgia, gdzie zdobyła dyplom z nauk politycznych. Kocha filmy Disneya i Gwiezdne wojny. Zapalona podróżniczka, czytelniczka i amatorka okazyjnych zakupów. Mieszka w Lubbock w Teksasie z mężem i dwoma cudownymi psami. Można ją odwiedzić online na stronie www.kalinde.com oraz na Facebooku, Twitterze i Instagramie (@authorkalinde).

Teraz albo nigdy

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

K. A. Linde,
Data premiery: 6.06.2018,
cena: 39,90 zł,
ISBN: 978-83-8053-403-2,
kategoria: obyczajowa, erotyka, kobieca,
seria: Mister Wright – seria erotyczno-obyczajowa;
pierwsze książki z serii: Dziewczyna mojego brata, Dobry wybór, Spróbujmy jeszcze raz, tłumacz: Danuta Śmierzchalska

Książkę kupicie w Empiku.


Artykuł powstał we współpracy z Burda Publishing Polska Sp. z o.o. 

 


Lifestyle

Wielka miłość, polityka, sztuka i zdrada z widmem lebensbornu w tle

Oh!Books
Oh!Books
25 maja 2018
Fot. Materiały prasowe

Nowa książka autora „Domu tęsknot” to sensacyjna polsko-niemiecka rodzinna epopeja, z wielką miłością, polityką, sztuką, zdradą i tajemnicą w tle, rozgrywająca się w nazistowskich Niemczech oraz w dzisiejszej Polsce. Charlotte, przedwojenna Berlinianka i córka znanego antykwariusza, zakochuje się w Adolfie Zieglerze, znacznie od niej starszym malarzu i kobieciarzu, protegowanym Hitlera malującym akty „prawdziwych, niemieckich kobiet”. Stając się jego kochanką, odrzuca  zaloty Kristiana, który jednak nie może o niej zapomnieć. 

Losy bohaterów osobliwego trójkąta splotą się w czasie wojny w słynnym „salonie Kitty” – ekskluzywnym burdelu, w którym specjalnie przeszkolone dziewczyny wyciągają tajne informacje od swych wysoko postawionych klientów, a potem w Łodzi, gdzie mieści się placówka Lebensbornu, tytułowa „Ferma blond”, gdzie rodzą się przyszłe pokolenia Niemców i do której porywane są jasnowłose dziewczęta… Tam też po latach skieruje się syn Charlotte, któremu, jak się okaże, ktoś ukradł życiorys… Tajemniczy ośrodek, wymazany z kart historii, staje się przedmiotem intrygującego śledztwa..

Powieść Adamczyka to nie tylko świetna, trzymająca w napięciu rozrywka ale także  kryminał historyczny, pełen prawdziwych postaci, zdumiewających ciekawostek z codziennego życia III Rzeszy i plastycznych opisów znanych zdarzeń, w które uwikłani są bohaterowie.

Ferma blond

Piotr Adamczyk

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

powieść
Wydawnictwo Agora
Premiera: 23 maja 2018

Piotr Adamczyk, filozof z wykształcenia, z zawodu dziennikarz. Autor kilkuset felietonów i reportaży. Jego publikacje ukazały się między innymi w „Polityce”, „Wprost”, „Przeglądzie”, „Pulsie Biznesu”, „Gazecie Wyborczej”. Przez pięć lat pełnił funkcję redaktora naczelnego „Słowa Polskiego”, największego dziennika na Dolnym Śląsku. Opublikował powieści: „Pożądanie mieszka w szafie”, „Dom tęsknot” i „Powiem ci coś”. Pochodzi z Wrocławia, obecnie mieszka w Gdańsku i Łodzi.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe


Artykuł powstał we współpracy z Wydawnictwem Agora