Go to content

Poniedziałkowy dół…? Kolejki do Maćka Stuhra! Aktor rozdawał kwiaty z okazji poniedziałku!

Poniedziałkowy dół...? Kolejki do Maćka Stuhra! Aktor rozdawał kwiaty z okazji poniedziałku!
Fot. Materiały prasowe

Maciej Stuhr będąc gościem imprezy świętowania poniedziałkowego poranka starał się umilić warszawiakom ten „najcięższy moment tygodnia” nie tylko rozdając paniom kwiaty, ale też odpowiadając na pytania, w czym sam szuka motywacji do działania i źródła uśmiechu.

Okazuje się, że jego metodą na stres jest sport. Treningi do trithlonu – biegi, pływanie oraz jazdy na rowerze, wymagają ogromnej samodyscypliny, zwłaszcza po całym dniu pracy. Taki wysiłek fizyczny działa odstresowująco i zdejmuje odpowiedzialność za dietę. Daje również siłę do pozytywnego myślenia. A bez tego ani rusz.

W trakcie spotkania „Mam moc” odbyła się również premiera piosenki „Poniedziałkowy dół”, którą aktor sam napisał i zaśpiewał z londyńskim zespołem Stay Strong Brothers. Piosenka, która jest jednym z trzech nagranych utworów w przewrotny sposób udowadnia, że każda okazja – poniedziałkowy poranek, korek, a nawet oczekiwanie na piątek może stanowić powód do radości! Akcja elementem kampanii marki ACTIMEL.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Z niecierpliwością czekamy na „Autobus z horroru” oraz „Piątello”, a teraz zapraszamy na „Poniedziałkowego doła”, bo choć zaraz złapiemy weekendowy nastrój, po nim wróci „przeklęty poniedziałek” – tego akurat możemy być pewni!

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

PS: Kup sobie kwiatka – działa cuda! Więc kup sobie kwiatka :).