Go to content

Ponadczasowe rozwiązania w projektach ACLARI Diamonds

Są takie dodatki, które doskonale sprawdzają się praktycznie w każdej stylizacji. Ponadczasowa, klasyczna biżuteria to kobiecy niezbędnik. Czy diamenty oprawione w złoto mogą pasować do wszystkiego? Projektanci z polskiej marki jubilerskiej ACLARI Diamonds przekonują, że jak najbardziej. Sprawdzamy, na jakie rozwiązania stawiają w swoich projektach.

Biżuteria, która przetrwa próbę czasu

Dokładnie w 2011 zaprezentowali swoją pierwszą kolekcję klasycznych pierścionków zaręczynowych z diamentami. Dziś, 12 lat od debiutu, wśród propozycji ACLARI Diamonds czekają także obrączki ślubne, diamentowe kolczyki oraz zawieszki. Wszystkie ponadczasowe, a jednak utrzymane w bardzo różnorodnych konwencjach. Oto biżuteria, która nie ma daty ważności!

Pierścionki zaręczynowe typu Solitaire

Czy wiesz, że najsłynniejszy obecnie pierścionek zaręczynowy na świecie to Tiffany Solitaire? Klasyczny pierścionek zaręczynowy: https://aclari.pl/pierscionki-zareczyny z pojedynczym diamentem osadzonym w sześcioramiennej koronie to biżuteria-ikona, która stała się nieoficjalnym symbolem zaręczyn. Od przeszło dekady również projektanci z ACLARI Diamonds tworzą kolejne wersje tego ponadczasowego wzoru. Pierścionków w tym stylu szukaj w kolekcji Kartezja.

– Poszczególne projekty mogą różnić się nie tylko odcieniem złota, ale też masą diamentu, szerokością obrączki, a także takimi detalami jak wysokość czy kształt korony – wyjaśnia Aleksandra, ekspert z ACLARI Diamonds. – Wybierając biżuterię w tym stylu, można skorzystać z oferty standardowej oraz indywidualnej. W tym drugim przypadku to klient wskazuje diament, jaki mamy zakuć w wybranym pierścionku zaręczynowym.

Aktualnie dostępne kamienie można wygodnie przeglądać przy pomocy dedykowanego konfiguratora, a także filtrować je pod kątem konkretnych parametrów: masy, koloru, czystości, szlifu, symetrii oraz ceny.

Ponadczasowe rozwiązania w projektach ACLARI Diamonds

Klasyczne kolczyki na sztyfcie

Są minimalistyczne, a zarazem niezwykle urocze. Raz są to bardzo proste, pojedyncze diamenty na sztyfcie, innym razem złożone wielokamieniowe kompozycje. Niezależnie od artystycznego zamysłu projektantów, i jedne i drugie przekonują ponadczasową formą. To biżuteria elegancka, wygodna, a co więcej wyjątkowo uniwersalna. Można nosić ją w uszach praktycznie na okrągło. Pasuje kobietom niezależnie od kształtu twarzy, fryzury, stylizacji. Diamentowe sztyfty od ACLARI Diamonds są częścią kolekcji Kartezja oraz Ventego. Założysz je na co dzień, do pracy i na wieczorne wyjście.

Diamentowe zawieszki serduszka

Diamentowe serce to jeden z najbardziej klasycznych wzorów zawieszek, a zarazem piękny prezent z ukrytym przesłaniem. O diamentach mówi się, że są symbolem miłości i wewnętrznej siły. Podobno przyciągają dobrą energię, dodają odwagi oraz wiary w siebie. Taka biżuteria noszona na szyi blisko serca stanie się Twoim osobistym talizmanem, który zawsze masz przy sobie. Jeden taki dodatek wystarczy także, aby ożywić nawet najzwyklejszą stylizację, np. z dżinsami i koszulą czy też prostą, casualową sukienką.

– Mówiąc o ponadczasowych rozwiązaniach, pamiętajmy też o materiałach – dodają jubilerzy z ACLARI Diamonds. – To fundamentalna kwestia, od której zależy trwałość biżuterii. Nasze kolczyki, pierścionki zaręczynowe i zawieszki wykonujemy zawsze ze złota próby 585. W projektach zakuwamy wyłącznie diamenty naturalne. Nie pracujemy w ogóle na diamentach syntetycznych ani na białych szafirach. To wszystko sprawia, że biżuteria będzie piękną pamiątką na lata.

Klasyczna, ale i nowoczesna – taka jest biżuteria od ACLARI Diamonds

Projektanci z ACLARI Diamonds pokazują, że ponadczasowa biżuteria z diamentami może mieć przeróżne oblicza. Może być bardziej klasyczna lub zdecydowanie nowoczesna. Bez względu jednak na samo wzornictwo zawsze jest ponad trendami. Diamentowe kolekcje ACLARI Diamonds powstają od początku do końca w Polsce, w pracowni jubilerskiej w Trójmieście. Każdy element biżuterii tworzony jest ręcznie, wyłącznie ze złota próby 585 i diamentów naturalnych mających odpowiednie certyfikaty. Zobacz kolekcję online lub w jednym z salonów stacjonarnych i wybierz coś na prezent dla ukochanej osoby albo dla samej siebie!

Artykuł sponsorowany