Lifestyle

Komu pomożesz najpierw? Twoja odpowiedź ujawni twoją prawdziwą osobowość

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
28 marca 2018
Fot. Screen z Facebooka/ Did You Know ?
 

Nasze wybory, nawet te najbardziej banalne ujawniają wiele faktów dotyczących naszej osobowości, szczególnie w chwilach stresu. Ten test osobowości jest bardzo prosty. Wystarczy spojrzeć na rysunek i wybrać osobę, której zamierzasz w pierwszej kolejności pomóc. Twoja ostateczna odpowiedź powinna być pierwszą, która przychodzi ci na myśl. Nie myśl jednak zbyt długo. Teraz, gdy już wybrałeś, przejdź do interpretacji.

Interpretacja

Pomożesz pielęgniarce

Oznacza, że ​​jesteś szczęśliwą osobą. Pielęgniarka jest prawdopodobnie właśnie tą postacią, który nie potrzebuje poważnej pomocy. Nie martwisz się poważnymi problemami tego świata.  Przyciągają cię jasne strony życia i jesteś tak optymistyczny z natury, że zawsze wierzysz, że wszystko „będzie dobrze”. Łatwo komunikujesz się z innymi.  Uważasz, że trudne momenty w życiu są tylko tymczasowym etapem. Jesteś wolny i porywczy.

Pomożesz mężczyźnie o kuli

Oznacza to, że ​​jesteś urodzonym przywódcą. Jesteś sercem i duszą każdego spotkania towarzyskiego. Pomagasz innym i przyciągasz silnych ludzi. Pomoc mężczyźnie o kuli stałby się twoim priorytetem, doceniasz fakt, że stara się chodzić sam, pomimo złamanej nogi. Jesteś dynamiczny, zorganizowany, racjonalny i bardzo skoncentrowany na swoim życiu.

Pomożesz płaczącemu dziecku

Oznacza to, że ​​jesteś empatą. Dziecko płacze i nikt nie wie, dlaczego. Pomaganie dziecku oznacza, że ​​jesteś niezwykle wrażliwy i nie tolerujesz cierpienia innych. Rozumiesz, że dziecko nie może wyrazić swojego bólu, ani powiedzieć o co mu chodzi.  Twoi przyjaciele polegają na tobie i odnajdują spokój w rozmowie z tobą. Łatwo wyczuwasz emocje innych.

Pomożesz starszej pani

Oznacza to, że ​​jesteś optymistą o wysokim poczuciu moralności. Na rysunku wyraźnie widać, że starsza pani potrzebuje pomocy przy chodzeniu. Cenisz tradycyjne wartości, głęboko szanujesz kulturę i dziedzictwo. Twój szacunek dla starszych, twoja chęć niesienia im pomocy, odzwierciedlają twój altruizm.


 

Na podstawie: themindsjournal.com

 


Lifestyle

Ile kilogramów powinnaś stracić, by twoja twarz była atrakcyjniejsza? Przeprowadzono badania

Redakcja
Redakcja
28 marca 2018
Fot. iStock/knape
 

Kiedy jesteśmy na diecie, nie możemy się doczekać efektów, które przede wszystkim widoczne będą dla innych. Nie ma co ukrywać, że najszybciej utratę zbędnych kilogramów widać po naszej twarzy. Ale czy wiecie, ile kilogramów należałoby zgubić, żeby nasza buzia wyglądała atrakcyjnie? 

Naukowcy z Uniwersytetu w Toronto ujawnili, że aby każdy z nas wyglądał atrakcyjniej, ważne jest, by schudnąć na twarzy. Ciekawe prawda? Nawet jeśli nasze sylwetki są szczupłe, to jednak największe znaczenie w pierwszym odbiorze i określeniu atrakcyjności ma twarz. Podczas badania pokazywano zdjęcia osób bez makijażu i ozdób, które przy pomocy obróbki komputerowej zostały odchudzone lub pogrubione. Co się okazało. Kobiety, aby wyglądać atrakcyjniej powinny zgubić około 6,3 kilograma, natomiast mężczyźni 8,2 kilograma.

Utratę wagi na naszej twarzy znajomi i bliscy zauważą dopiero, gdy podczas diety zgubimy około czterech kilogramów.

 

Dlaczego tak bardzo z twarzą związane jest postrzeganie naszej atrakcyjności? Otóż okazuje się, że otyłość widoczna na twarzy świadczy o kondycji naszego organizmu, mówi o jego witalności, zdrowiu, co bezpośrednio przekłada się na to pierwsze wrażenie, jakie robimy na drugiej osobie. Im szczuplejsza twarz, tym bardziej pociągająca.

Plus badań? Okazuje się, że u kobiet utrata masy ciała jest zdecydowanie szybciej widoczna niż u mężczyzn, co znaczy, że my nie musimy chudnąć aż tak dużo.

Swoją drogą ciekawe badania. Czy faktycznie szczupłe twarze szybciej przykuwają wasze zainteresowanie?


 

źródło: Daily Mail

 


Lifestyle

Bezpieczna stylizacja twoich włosów – to musisz wiedzieć

Redakcja
Redakcja
28 marca 2018
Fot. iStock / kaisersosa67

Aktywne kobiety uwielbiają praktyczne rozwiązania, które ułatwią im codzienne funkcjonowanie. Podobnymi czynnikami kierują się przy wyborze produktów idealnie dopasowanych do swoich włosów – wygoda i bezpieczeństwo ponad wszystko! Z niezawodną pomocą przy tworzeniu codziennej stylizacji przychodzi marka BaByliss Paris.Zdrowe, zadbane, a dodatkowo modnie uczesane włosy są wizytówką każdej kobiety. Jednak w dzisiejszym, zabieganym życiu coraz trudniej znaleźć czas na odpowiednią pielęgnację włosów, której ostatnim etapem powinna być prawidłowa stylizacja. Same preparaty już nie wystarczą, niezbędny jest odpowiedni sprzęt, który pozwoli uzyskać zamierzony efekt i trwałość, a przy tym nie zaszkodzi strukturze włosów.

Rodzaj włosów a stylizacja w domowych warunkach

Wiele kobiet wciąż ma obawy, że przez rodzaj posiadanych włosów nie mogą poddawać ich zbyt częstym zabiegom. Myślą tak głównie panie z cienkimi, suchymi włosami, które są bardziej narażone na uszkodzenia. Nie oznacza to jednak, że aby ładnie wyglądać na co dzień, muszą odwiedzać profesjonalne salony fryzjerskie. Wszystko zależy od doboru sprzętu do stylizacji w domowych warunkach oraz sposobu jej wykonywania.

Inteligentne rozwiązania z pomocą dla twoich włosów

Włosy, niezależnie od rodzaju i długości, wymagają odpowiedniego traktowania. Każdy zabieg stylizacji powinien być wykonywany z troską i niezwykłą delikatnością. Inteligentne urządzenia istniejące obecnie na rynku pomagają w codziennej pielęgnacji i efektownym wykończeniu fryzury.

– Do tej pory, aby wymodelować włosy i stworzyć ich mocniejszy bądź delikatniejszy skręt potrzebowaliśmy kilku urządzeń. Dzięki nowej linii Digital Sensor od BaByliss Paris taka stylizacja może być prosta i szybka do wykonania, a zarazem efektowna. Wszystko za sprawą lokówki automatycznej Curl Secret C1500E. Wyposażona w dwie nasadki o średnicach 25 mm dla mocnych loków, retro fal i baz pod upięcia oraz wersja 35 mm dla efektu luźniejszych fal, loków i większej objętości. Po nałożeniu jednej z nasadek lokówka automatyczna dopasuje temperaturę i czas działania – możesz go również modyfikować w zależności od swoich potrzeb. To w pełni bezpieczna i kontrolowana przez cyfrowy silnik stylizacja bez wychodzenia z domu! – mówi Sebastian Kobielski, ekspert marki BaByliss Paris.

Curl Secret Digital Sensor C1500E od BaByliss Paris

Lokówka automatyczna Curl Secret 1500E z linii Digital Sensor od BaByliss Paris łączy niezwykłą innowację z łatwością użytkowania i szczególną ochroną włosów. Inteligentna technologia Digital Sensor zawarta w Curl Secret C1500E sama dostosowuje temperaturę i czas pracy w zależności od wybranej nasadki i ustawienia. Dzięki temu w bezpieczny dla włosów sposób tworzy loki, czy dodaje objętości. To cyfrowy czujnik nieprzerwanie monitoruje temperaturę na powierzchni włosów i pilnuje, by była ona dla nich bezpieczna, dzięki czemu włosy są gładkie i zdrowe.

Przenieś się do świata inteligentnej stylizacji z BaByliss Paris i pozwól by innowacyjne urządzenia same zadbały o wygląd i niespotykaną ochronę Twoich włosów.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe


Artykuł powstał we współpracy z BaByliss Polska


Zobacz także

Zwykła woda z cytryną pomoże ci uporać się z tymi dolegliwościami

Kiedy zobaczyłam go pierwszy raz, pokazałam go z daleka przyjaciółce a potem siedziałyśmy wzdychając

Pensjonat Karkonoski SPA poleca się na weekend w górach