Go to content

Pomarzymy wspólnie? Trwa nasza akcja. Tydzień trzeci, dzień #4

Fot. iStock / misfire_asia

Chyba nic nie koloruje nam życia tak, jak marzenia. Mam jednak wrażenie, że im jesteśmy starsi, tym mniej marzymy. Stawiamy sobie cele, zakreślamy plany, ale coraz mniej marzymy. Tak realnie. Marzeniami, które można spełnić.

Dlatego dzisiaj proponujemy, byś znalazła dla siebie chwilę, usiadła z kartką i napisała trzy swoje marzenia. Pierwsze, które przyjdą ci do głowy. Twoje marzenia. Takie, które nosisz w sobie. Obojętnie czy jest to wyjazd na wakacje, czy zmiana pracy, miejsca zamieszkania, kupno super butów czy sukienki.

Z tych trzech marzeń na początek wybierz jedno. I do niego zapisz sobie plan działania, który pomoże ci je ziścić. Daj sobie czas, rozpisz krok po kroku co zrobisz, żeby swoje marzenie urzeczywistnić. Powieś je na lodówce i codziennie na nie zerkaj i sprawdzaj, czy jesteś bliżej jego spełnienia.

Jeśli uda się z pierwszym, weź kolejne. A później następne. I zbieraj te swoje marzenia, dzięki nim łatwiej nam być szczęśliwymi.


 

Akcja „Bądź dobra dla… siebie”

Dołącz do nas i codziennie zrób coś dobrego dla siebie! To może być drobiazg albo marzenie życia. Godzinna w domowej wannie, 5 minut na wypicie kawy bez pośpiechu, czy zapisanie się na siłownię, a może kupno książki dla siebie na wieczór? To zależy tylko od ciebie.

ZASADY:

  1. Redakcja Oh!me codziennie opublikuje wpis pod hasłem akcji „Bądź dobra dla… siebie”.
  2. Aby wziąć udział w akcji, należy w komentarzu do wpisu opublikowanego na stronie ohme.pl dodać odpowiedź na zadanie konkursowe: „Co dobrego dziś dla siebie zrobiłaś?”
  3. Wśród osób, które będą regularnie zamieszczały komentarze z odpowiedziami, wybierzemy odpowiedzi, które najbardziej się spodobają się Jury i nagrodzimy je!
  4. Akcja będzie odbywała się w cyklach tygodniowych (Drugi trzeci: 24-30.11.2015). Po każdym zakończonym tygodniu, Jury wybierze Laureatki.
  5. Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę.
  6. Nagrody – tydzień trzeci:
    2 x  Sesja coachingowa ze specjalistką – Karoliną Cwaliną – przeczytaj więcej na Sexy zaczyna się w głowie.

Każdego dnia należy umieszczać komentarze pod aktualnym wpisem – nie przegap naszej zabawy i śledź nas na Facebooku. Zacznij już dzisiaj i napisz w komentarzu do tego tekstu – co dobrego zrobiłaś dziś dla siebie.

Tydzień trzeci – zobacz wszystkie zadania