Lifestyle

Podsumowanie akcji „Chcesz uporządkować swoje życie? Uporządkuj przestrzeń wokół siebie”

Hanna Szczygieł
Hanna Szczygieł
20 czerwca 2017
Fot. iStock / Delpixart
 

Siadasz na kanapie, patrzysz na to, co cię otacza i… Albo oddychasz z ulgą albo przepełnia cię frustracja. Jak jest u ciebie? Masz czasem wrażenie, że chciałbyś uciec, wyprowadzić się i zacząć jeszcze raz żyć lżej, spokojniej, w harmonii? Miewasz takie myśli? Może nachodzą cię wtedy, gdy dopada cię chandra, gdy coś nie układa się w związku, pracy, w relacjach z rodziną, a na domiar złego z szafy wysypuje się na ciebie stos ubrań?

Wielkie odgracanie życia ma zbawienny wpływ. Również na to, jak wiele bałaganu mamy w myślach.

Serdecznie dziękujemy wam za wspólną zabawę i zapał, by zmienić w swoim życiu na lepsze wszystko, co nas uwiera. Odwaliłyście kawał roboty, brawo!

A nagrody wędrują do….

Nagrody:

  1. Jadwiga Dudek
  2. Aleksandra Dobrowolska
  3. Halina Krzemińska
  4. Halyna Rams-Ga
  5. Barbara Kęskiewicz
  6. Beata Maćkowiak
  7. AgniEszka Burek
  8. Agnieszka Hausmann
Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Zestaw koszy Knit, składający się z kosza na bieliznę KNIT 57l oraz kosza do magla KNIT 40l

Linia produktów Knit jest nowoczesną kolekcją o unikatowym designie, nawiązując do modnego trendu robienia na drutach. Tkana struktura oraz dbałość o detale dodaje jej emocjonalnego i artystycznego charakteru, a wytrzymały materiał zapewnia wysoką funkcjonalność. Stylowe kosze na bieliznę w szczególności pomagają zachować porządek w łazience czy pralni, dodając jednocześnie tym wnętrzom niesamowitego uroku.

curver

Laureatom serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres i nr telefonu) na adres e-mail: [email protected]. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.


Lifestyle

„Wyciśnij z życia jak najwięcej”. Nowa reklama Allegro – jak zawsze mistrzowska!

Ewa Raczyńska
Ewa Raczyńska
20 czerwca 2017
Fot. Screen/You Tube
 

Oj ja wiem, że nic nie przebije dziadka uczącego się angielskiego, choć wzruszyła nas ostatnia reklama Allegro o dziewczynce, która chciała być jak jej mama. Tym razem Allegro celuje w wakacje i nie wiem, może cierpię na nadwrażliwość, ale oczywiście, że się popłakałam. Może dlatego, że sama mam dwóch synów i widzę ich biegnących z tymi kostkami lodu jak bohater spotu i tak bardzo się starających… 

Na pewno i to bez dwóch zdań Allegro po raz kolejny staje na wysokości zadania wyróżniając się pomysłem na reklamę. Świetna, przywołująca wspomnienia naszych wakacji w starych wczasowych domkach gdzieś w lesie. I te parówki na kolację i kanapki z sałatą i rzodkiewką… Trudno się nie uśmiechnąć, a kto wie, może i wzruszyć.

I cudowne przesłanie – żeby z życia wycisnąć jak najwięcej, niech wam towarzyszy przez całe wakacje… I nie tylko.

Obejrzyjcie koniecznie!


Lifestyle

7 sposobów na naprawienie związku i poprawę relacji

Agnieszka Dyniakowska
Agnieszka Dyniakowska
20 czerwca 2017
Fot. iStock / TataGD
Następny

Kiedy w związku zaczyna coś zgrzytać i wyraźnie się psuć, mamy dwie drogi wyjścia: złożyć rezygnację, pożegnać się i powiedzieć sobie nawzajem „dziękuję, od teraz każdy sobie radzi sam” lub zakasać rękawy, dogrzebać się do problemów i skutecznie je rozwiązać, uleczając tym samym wspólną relację.

Jeśli kochasz i zależy ci na twoim partnerze, wybór powinien być oczywisty – przecież nie wyrzuca się do kosza czegoś, co może pięknie działać po drobnych poprawkach! Nie warto jednak zwlekać z naprawą, trzeba jak najszybciej zdiagnozować trudności i uporać się z nimi – a jest na to kilka sposobów.

Zobacz także

„Carrie Pilby” – znakomita komedia romantyczna. Już na DVD

Kogo widzisz na tym obrazku? Przeczytaj interpretację i dowiedz się czegoś o swoim sercu

Obrazki z życia kobiety. Kto zrozumie nas lepiej niż druga kobieta…