Lifestyle

Pierwszy Nobu Hotel w Polsce!

Redakcja
Redakcja
3 sierpnia 2020
Fot. Materiały prasowe
 

3.08 – już dziś wielkie otwarcie prestiżowego hotelu Roberta de Niro, Nobu Matsuhise oraz Meira Tepera! W dniu premiery, na Westwing.pl pokazujemy Wam luksusowe wnętrza, w których nowoczesny design z najwyższej półki łączy się z historią i dziedzictwem stolicy.

Odwiedź z nami inspirujące wnętrza Nobu Hotel Warsaw! To pierwsze miejsce stworzone przez grupę Nobu Hospitality w Polsce, a zarazem 12. hotel tej luksusowej marki lifestylowej założonej przez Roberta de Niro, Nobu Matsuhise oraz Meira Tepera na świecie!

Fot. Materiały prasowe

Nobu Hotels dostępne są na pięciu kontynentach i w największych stolicach, dlatego są synonimem wyjątkowego stylu życia. To potwierdza, że Warszawa miała okazję dołączyć do prestiżowego grona. Polska siedziba świetnie wpisuje się do pozostałych swoim designerskim, światowym wyglądem oraz wysokimi standardami.

Tutaj historia spotyka nowoczesność

Luksus, prostota, nastrój subtelnego wyciszenia, wyrafinowany design – Nobu Hotel Warsaw łączy wszystkie te cechy, nawiązując jednocześnie do dziedzictwa i historii Warszawy. Hotel powstał w samym sercu miasta i składa się z dwóch skrzydeł: w miejscu odnowionego i zrewitalizowanego Hotelu Rialto znajduje się jego część classic, a skrzydło modern zostało zaprojektowane i zbudowane od nowa.

Fot. Materiały prasowe

Nobu Hotel Warsaw odzwierciedla transformację Warszawy – jego bryła naturalnie przechodzi z kamienicy w stylu Art Déco w nowoczesną zabudowę. We wnętrzach panuje bezpretensjonalna elegancja i oryginalne wzornictwo. O tym łatwo można się przekonać, ponieważ odwiedzamy aż 5 wyjątkowych pomieszczeń hotelu Nobu i przyglądamy się im z bliska!

Sypialnie Apartamentów Miyabi & NOBU

To pomieszczenia zaaranżowane za pomocą kontrastów. Jasne, ciepłe drewno bezpośrednio łączy się w nich z chłodnym betonem, a całość łagodzi oświetlenie, które można komponować w zależności od nastroju i potrzeb. Te sypialnie są kwintesencją nowoczesnej intymności.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Strefa wypoczynkowa

To miejsce zapraszające do relaksu. Miękkie linie i pastelowe barwy mebli oraz dekoracji podkreślają swobodny charakter pomieszczenia. Na pierwszy rzut oka wiadome jest jego przeznaczenie. Mimo niewielkich rozmiarów, otrzymujemy wrażenie przestrzeni za sprawą dużego okna.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Apartament Nobu

Gdzie mieszka luksus? W apartamencie Nobu Hotel Warsaw! I wszystko tutaj traktuje o jego obecności, poczynając od wyrafinowanych barw, a na wysokiej jakości materiałach kończąc. Marmur, drewno, beton, artystowskie konstrukcje. To wnętrze wprost stworzone do podziwiania!

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Łazienka Nobu Suite

To już nie łazienka, a pokój kąpielowy. Wanna wykonana jest z drewna tekowego, a tuż przy niej stoi eleganckie siedzisko, przez co pomieszczenie zyskuje bardziej salonowy wygląd. Panujący we wnętrzu klimat sprzyja wyciszeniu i przywodzi na myśl wystrój luksusowego spa.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Pokój Classic

Wnętrze pokoju nawiązuje do historii miasta. Wygląda jak zachowany pokój z luksusowej kamienicy dawnej Warszawy. Wchodząc do niego, można poczuć się tak, jakbyśmy cofnęli się w czasie. Pokój Classic ma w sobie niesamowity ładunek szyku i tajemnicy. Jest on też dowodem na to, że piękno stylu klasycznego nigdy nie przemija!

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Nobu Hotel Warsaw przyjmuje gości od 3.08.2020 roku. W przypadku chęci dokonania rezerwacji prosimy o bezpośredni kontakt z hotelem: warsaw.nobuhotels.com


Lifestyle

7 momentów, w których karma wraca i nic z tym nie zrobisz

Redakcja
Redakcja
4 sierpnia 2020
Fot. iStock
 

Zemsta, wbrew pozorom, nie leży w naszej naturze. Człowiek nie jest stworzony do zemsty. Człowiek nie jest stworzony do analizowania w nieskończoność swoich nieszczęść i życia przeszłością. Zaprojektowano nas do ciągłego rozwijania się, do poznawania otaczającej rzeczywistości. Do uczenia się na błędach i wyciągania wniosków. Dlatego, zostawmy karmie, czy też losowi decydowanie o tym, kiedy inni powinni ponieść konsekwencje swoich negatywnych zachowań.

Karma w końcu wróci, jeśli:

Ktoś buduje swoje szczęście na cudzym nieszczęściu

Nie tylko wtedy, gdy rozbijemy czyjąś rodzinę, bo zakochujemy się w kimś, kto już jest w związku i nie zważamy na uczucia osób, których los jest nam obojętny. W życiu jest mnóstwo sytuacji, w których ludzie starają się zyskać coś czyimś kosztem, egoistycznie myśląc, że najważniejsze to realizować swoje cele, niezależnie w jaki sposób.

Ktoś krzywdzi zwierzęta i szkodzi naturze

Niektórzy nie rozumieją, że sami jesteśmy częścią natury, że od niej zależymy i dzięki niej istniejemy. Szkodzenie środowisku, krzywda wyrządzana bezbronnym zwierzętom zawsze w jakiś sposób zawsze odbija się na nas samych.

Ktoś wykorzystuje wiedzę dotyczącą czyichś prywatnych spraw przeciwko tej osobie

Są rzeczy, których się po prostu nie robi. Po to mamy jakiś wewnętrzny kodeks moralny, żeby nie robić sobie „świństw”. Nie ujawniamy prywatnych informacji, które nas nie dotyczą, bo to jest po prostu nie fair. Sumienie jest w tym wypadku najlepszym wyznacznikiem.

Ktoś notorycznie kłamie

Kłamstwo naprawdę ma krótkie nogi. Nie spodziewaj się, że to, o którym już zapomniałeś, nie wypłynie w najmniej spodziewanym momencie psując twoje relacje z osobą, na której ci zależy.

Ktoś nakłania inną osobę, by odcięła się od bliskich, jeśli nie ma ku temu wyraźnych przyczyn

Jeśli to działanie jest podyktowane jedynie złymi pobudkami, zawiścią, zazdrością, egoizmem czy narcyzmem, a nie autentyczną troską i potrzebą natychmiastowej reakcji, nie mamy do niego najmniejszego prawa. I na pewno takie zachowanie się na nas zemści…

Ktoś powstrzymuje innych od prób rozwijania się, realizowania marzeń i pasji

Nie wolno nam blokować innych, nie wolno narzucać im sposobu, w jaki powinni żyć. Każdy z nas jest odpowiedzialny za swoje życie i nie powinien nigdy mieszać się w życiowe marzenia, plany i pomysły na realizowanie się innych osób.

Ktoś szkodzi związkowi dwóch, kochających się osób

Czyli „miesza się” do nie swoich spraw po to tylko, żeby im się „nie udało”, bo uważa, że oni do siebie nie pasują, nie powinni być razem z innych powodów lub po prostu stara się przejąć kontrolę nad życiem innych.

Karma wraca. To, jak traktujemy innych naznaczy nas w taki, czy inny sposób. Traktujmy zatem ludzi tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

 

 Zobacz także

Dziwne nawyki towarzyskie, za które odpowiada… twój znak zodiaku

Pieniądze to nie wszystko, teraz pora na prawdziwe życie. Czasem trzeba po prostu odpuścić

„Zapomina o świecie, nawet o tym, że on ma żonę. Zresztą on też zapomina”