Go to content

Pierwszy Nobu Hotel w Polsce!

Fot. Materiały prasowe

3.08 – już dziś wielkie otwarcie prestiżowego hotelu Roberta de Niro, Nobu Matsuhise oraz Meira Tepera! W dniu premiery, na Westwing.pl pokazujemy Wam luksusowe wnętrza, w których nowoczesny design z najwyższej półki łączy się z historią i dziedzictwem stolicy.

Odwiedź z nami inspirujące wnętrza Nobu Hotel Warsaw! To pierwsze miejsce stworzone przez grupę Nobu Hospitality w Polsce, a zarazem 12. hotel tej luksusowej marki lifestylowej założonej przez Roberta de Niro, Nobu Matsuhise oraz Meira Tepera na świecie!

Fot. Materiały prasowe

Nobu Hotels dostępne są na pięciu kontynentach i w największych stolicach, dlatego są synonimem wyjątkowego stylu życia. To potwierdza, że Warszawa miała okazję dołączyć do prestiżowego grona. Polska siedziba świetnie wpisuje się do pozostałych swoim designerskim, światowym wyglądem oraz wysokimi standardami.

Tutaj historia spotyka nowoczesność

Luksus, prostota, nastrój subtelnego wyciszenia, wyrafinowany design – Nobu Hotel Warsaw łączy wszystkie te cechy, nawiązując jednocześnie do dziedzictwa i historii Warszawy. Hotel powstał w samym sercu miasta i składa się z dwóch skrzydeł: w miejscu odnowionego i zrewitalizowanego Hotelu Rialto znajduje się jego część classic, a skrzydło modern zostało zaprojektowane i zbudowane od nowa.

Fot. Materiały prasowe

Nobu Hotel Warsaw odzwierciedla transformację Warszawy – jego bryła naturalnie przechodzi z kamienicy w stylu Art Déco w nowoczesną zabudowę. We wnętrzach panuje bezpretensjonalna elegancja i oryginalne wzornictwo. O tym łatwo można się przekonać, ponieważ odwiedzamy aż 5 wyjątkowych pomieszczeń hotelu Nobu i przyglądamy się im z bliska!

Sypialnie Apartamentów Miyabi & NOBU

To pomieszczenia zaaranżowane za pomocą kontrastów. Jasne, ciepłe drewno bezpośrednio łączy się w nich z chłodnym betonem, a całość łagodzi oświetlenie, które można komponować w zależności od nastroju i potrzeb. Te sypialnie są kwintesencją nowoczesnej intymności.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Strefa wypoczynkowa

To miejsce zapraszające do relaksu. Miękkie linie i pastelowe barwy mebli oraz dekoracji podkreślają swobodny charakter pomieszczenia. Na pierwszy rzut oka wiadome jest jego przeznaczenie. Mimo niewielkich rozmiarów, otrzymujemy wrażenie przestrzeni za sprawą dużego okna.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Apartament Nobu

Gdzie mieszka luksus? W apartamencie Nobu Hotel Warsaw! I wszystko tutaj traktuje o jego obecności, poczynając od wyrafinowanych barw, a na wysokiej jakości materiałach kończąc. Marmur, drewno, beton, artystowskie konstrukcje. To wnętrze wprost stworzone do podziwiania!

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Łazienka Nobu Suite

To już nie łazienka, a pokój kąpielowy. Wanna wykonana jest z drewna tekowego, a tuż przy niej stoi eleganckie siedzisko, przez co pomieszczenie zyskuje bardziej salonowy wygląd. Panujący we wnętrzu klimat sprzyja wyciszeniu i przywodzi na myśl wystrój luksusowego spa.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Pokój Classic

Wnętrze pokoju nawiązuje do historii miasta. Wygląda jak zachowany pokój z luksusowej kamienicy dawnej Warszawy. Wchodząc do niego, można poczuć się tak, jakbyśmy cofnęli się w czasie. Pokój Classic ma w sobie niesamowity ładunek szyku i tajemnicy. Jest on też dowodem na to, że piękno stylu klasycznego nigdy nie przemija!

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Nobu Hotel Warsaw przyjmuje gości od 3.08.2020 roku. W przypadku chęci dokonania rezerwacji prosimy o bezpośredni kontakt z hotelem: warsaw.nobuhotels.com