Go to content

Personalizowany pomysł na prezent na Dzień Babci i Dziadka

Personalizowany pomysł na prezent na Dzień Babci i Dziadka

Choć z początkiem stycznia żyjemy jeszcze wspomnieniami sylwestrowej nocy, a nasze myśli wciąż krążą wokół podsumowania minionego roku, już w pierwszych dniach nowego roku powinna zapalić nam się mała lampka ostrzegawcza. Już lada moment, pod koniec tego miesiąca, swój wyjątkowy dzień w roku świętować będą najbardziej cudowni, kochani i wyrozumiali ludzie na świecie – babcie i dziadkowie. Aby zrobić im prawdziwą niespodziankę i podarować coś, co zostanie w ich pamięci na długo, sprawdź nasz pomysł na prezent dla babci i dziadka.

Skrzynka różności – pomysł na prezent na Dzień Babci i Dziadka

Babcia i dziadek to wyjątkowi ludzie, czego chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć! Zawsze obecni na naszych szkolnych przedstawieniach, z uśmiechem na ustach podający pod stołem piątaka na lody, jakby to był najpilniej strzeżony sekret świata. Bez nich, nasze dzieciństwo wyglądałoby zupełnie inaczej. Aby uhonorować cały ten czas i energię włożoną w nasze wychowanie, podziękować za wszystkie złote rady, które przyjmowaliśmy przez minione lata, z okazji tegorocznego Dnia Babci i Dziadka postaw na wyjątkowy prezent.

Naszą propozycją jest… skrzynka różności. W takim pudełku możecie całą rodziną umieścić rzeczy, które będą stanowić powrót do najpiękniejszych wspomnień Waszych dziadków, wesprą ich w rozwijaniu swoich hobby, czy po prostu będą miłym upominkiem w tym wyjątkowym dniu. Do skrzynki różności idealnie pasują zdrapki, kupony loteryjne, które mogą przynieść dziadkom szczęście, ich ulubione słodycze lub herbaty, zestawy do robienia na drutach, wełniane skarpety na zimne miesiące, czy personalizowane kubki z Waszymi zdjęciami. Kubek z wizerunkiem ukochanych wnuczków jest prawdziwym trofeum na półce każdej babci, a kawa w nim smakuje zupełnie tak, jakby najbliżsi byli obok. Do skrzynki z prezentami dodajcie też harmonijkę ze zdjęć, która wśród babć i dziadków w ostatnim czasie stała się prawdziwym hitem i możecie być pewni, że przy następnych odwiedzinach zostanie ona wyeksponowana na komodzie w salonie. Uwierzcie nam, dziadkowie KOCHAJĄ patrzeć na swoje wnuczęta!

Kubek ze zdjęciem to pomysł na prezent dla Babci i Dziadka, który będzie im towarzyszył każdego dnia przy aromatycznej kawie lub rozgrzewającej herbacie

Personalizacja – klucz do udanego prezentu

Personalizowane produkty to idealny pomysł na prezent dla babci i dziadka. Personalizacja dodaje charakteru i nadaje prawdziwą wartość nawet najbardziej codziennym przedmiotom. Świetnym przykładem takiej rzeczy jest kalendarz. To produkt, który niemalże każdy z nas ma w swoim domu. Kalendarze w formie papierowej, choć nieco staromodne, wciąż mają się dobrze i do dziś pomagają usystematyzować rodzinne plany w wielu domach. Jednak w tym roku, zamiast zdjęć kwiatów, zwierząt, czy krajobrazów, wybierz taki kalendarz, który ozdobią Wasze rodzinne fotografie. Kalendarz ze zdjęciami ukochanych wnuków to absolutny hit wśród prezentów dla dziadków, którzy z ogromnym sentymentem zmieniają jego kartki wspominając wspólne momenty. Każda babcia i każdy dziadek chcą się pochwalić swoimi ukochanymi wnukami, więc taki prezent to świetny wybór na tę wyjątkową okazję!

Jeśli zaś zdjęć masz znacznie więcej, a i reszta rodziny chciałaby dołożyć do prezentu swoją cegiełkę – zbierz zdjęcia od pozostałych dzieci i wnuków i zamień je w piękną fotoksiążkę. Czym jest fotoksiążka? To w pełni personalizowana, zaprojektowana z myślą o Waszej rodzinie książka wypełniona zdjęciami. Od tradycyjnego albumu różni się tym, że zdjęcia są wydrukowane, a nie wywołane. Dzięki temu można zaprojektować je tak, by układały się w kolaż oraz dodać do nich tła, napisy, ramki, czy cliparty. Babcie i dziadkowie kochają wracać do wspomnień, szczególnie gdy w odwiedziny przyjeżdżają bliscy, dlatego kolekcja fotoksiążek, w których główną rolę grają ich dzieci i wnuki to coś, co stanowi idealny pomysł na prezent na Dzień Babci i Dziadka!

 Fotoksiążka ze zdjęciami wnucząt lub całej rodziny to pomysł na prezent dla Babci i Dziadka, który przywoła najpiękniejsze wspólne chwile i wzruszy do łez.

Na ten prezent nie potrzebujesz nawet złotówki…

Niezaprzeczalnie, najlepszy pomysł na prezent dla Babci i Dziadka to coś, co nie wymaga właściwie żadnego nakładu finansowego. Jest to oczywiście wspólnie spędzony czas. Jeśli wybierasz się do dziadków w dniu ich święta tylko po to, by podrzucić zakupiony wcześniej prezent – zastanów się dwa razy. W dzisiejszym świecie, w którym czas właściwie przelatuje nam przez palce, warto poświęcić go tym, których najbardziej kochamy. Skoro z babcią i dziadkiem tak rzadko mamy okazję się zobaczyć, warto jest wykorzystać ten czas najlepiej, jak to możliwe.

Babcia z pewnością nie omieszka zaprosić Cię na pyszny, domowy jabłecznik, a dziadek już od progu przywita Cię zabawną życiową anegdotą. Wybierając się w tym roku do dziadków, zaplanuj ten dzień z myślą o nich. Wybierzcie się na krótki spacer lub zaszyjcie pod kocem przy jednym z kultowych, starych filmów. Zapytaj, jak się czują i czy niczego im nie brakuje. Powiedz, że ich kochasz i się za nimi stęskniłeś. Relacja z dziadkami jest często jedną z najpiękniejszych i najbardziej szczerych i bezinteresownych, z jakimi się spotykamy w życiu, dlatego warto o nią dbać i ją pielęgnować, w szczególności w takie dni jak Dzień Babci i Dziadka. A dla Waszych dziadków i od nas – składamy życzenia: wszystkiego najpiękniejszego!