Go to content

Jakie paznokcie na wiosnę? Pokaż te propozycje swojej ekspertce od hybrydy!

paznokcie na wiosnę

Zbliża się wizyta na hybrydę u manikiurzystki? Szukasz inspiracji, sama nie wiesz, co byś chciała mieć teraz na paznokciach? Czas na zmianę! Wiosna coraz śmielej sobie poczyna, aż chce się żyć i dodać do życia trochę koloru. Niech paznokcie na wiosnę będą jej odzwierciedleniem – kolorowe, delikatne, radosne, świeże. Oto nasze ulubione trendy na ten sezon. 

Każda z nas znajdzie coś dla siebie niezależnie od tego czy lubi nude czy mocne kolory, bez znaczenie też jest, czy nosisz długie czy krótkie paznokcie.

Paznokcie na wiosnę: zieleń

To chyba najmocniej kojarzący się z wiosną kolor. Zieleń bucha z każdej strony – nie możemy wprost oderwać od niej oczu. Dlaczego więc nie nosić jej na paznokciach. Odcień? Dowolny – może być szałwiowy, lekko zgaszony, może być soczysta zielona trawa, albo delikatny miętowy. A może szmaragd lub khaki?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez M e g (@gel.bymegan)

Paznokcie na wiosnę: zebra

 

Paznokcie na wiosnę: pastele

Pastelowe kolory – kiedy jak nie teraz. Delikatne barwy wspaniale nawiązują do pierwszych kwiatów. W tym roku pastele są jeszcze delikatniejsze, trochę pudrowe. Śmiało postaw na różowe, żółte czy błękitne, albo fioletowe. Koniecznie niech te barwy pojawiają się w towarzystwie bieli. Można malować całe płytki, można zrobić śliczny frencz, albo supermodne fale.

Paznokcie na wiosnę: aplikacje

Naklejki, kamyczki, łańcuszki – możliwości jest mnóstwo. Na wszystkich paznokciach, albo tylko na jednym. Lubicie?

 

Paznokcie na wiosnę: nude

Nude, nie mylić z nudne! Może się wydawać, że nic ciekawego tutaj nie wymyślimy. Tymczasem można dodać odrobinę złota we frenchu, kropkę u nasady paznokcia, czy ciekawy odcień cielisty. Takie paznokcie na pewno wyglądają ultraelegancko.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez HEY BEAUTY (@heybeauty_krk)