Lifestyle Paznokcie

Jakie paznokcie na wiosnę? Pokaż te propozycje swojej ekspertce od hybrydy!

Redakcja
Redakcja
26 kwietnia 2022
paznokcie na wiosnę
 

Zbliża się wizyta na hybrydę u manikiurzystki? Szukasz inspiracji, sama nie wiesz, co byś chciała mieć teraz na paznokciach? Czas na zmianę! Wiosna coraz śmielej sobie poczyna, aż chce się żyć i dodać do życia trochę koloru. Niech paznokcie na wiosnę będą jej odzwierciedleniem – kolorowe, delikatne, radosne, świeże. Oto nasze ulubione trendy na ten sezon. 

Każda z nas znajdzie coś dla siebie niezależnie od tego czy lubi nude czy mocne kolory, bez znaczenie też jest, czy nosisz długie czy krótkie paznokcie.

Paznokcie na wiosnę: zieleń

To chyba najmocniej kojarzący się z wiosną kolor. Zieleń bucha z każdej strony – nie możemy wprost oderwać od niej oczu. Dlaczego więc nie nosić jej na paznokciach. Odcień? Dowolny – może być szałwiowy, lekko zgaszony, może być soczysta zielona trawa, albo delikatny miętowy. A może szmaragd lub khaki?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez M e g (@gel.bymegan)

Paznokcie na wiosnę: zebra

 

Paznokcie na wiosnę: pastele

Pastelowe kolory – kiedy jak nie teraz. Delikatne barwy wspaniale nawiązują do pierwszych kwiatów. W tym roku pastele są jeszcze delikatniejsze, trochę pudrowe. Śmiało postaw na różowe, żółte czy błękitne, albo fioletowe. Koniecznie niech te barwy pojawiają się w towarzystwie bieli. Można malować całe płytki, można zrobić śliczny frencz, albo supermodne fale.

Paznokcie na wiosnę: aplikacje

Naklejki, kamyczki, łańcuszki – możliwości jest mnóstwo. Na wszystkich paznokciach, albo tylko na jednym. Lubicie?

 

Paznokcie na wiosnę: nude

Nude, nie mylić z nudne! Może się wydawać, że nic ciekawego tutaj nie wymyślimy. Tymczasem można dodać odrobinę złota we frenchu, kropkę u nasady paznokcia, czy ciekawy odcień cielisty. Takie paznokcie na pewno wyglądają ultraelegancko.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez HEY BEAUTY (@heybeauty_krk)


Lifestyle Paznokcie

8 znaków, że nigdy nie kochałaś

Redakcja
Redakcja
26 kwietnia 2022
fot. MBPROJEKT_Maciej_Bledowski/iStock
 

Znalezienie miłości i utrzymanie jej jest prawdopodobnie jednym z najtrudniejszych zadań, przed jakimi stajemy w życiu. I być może jednym z najbardziej bolesnych aspektów życia jest znalezienie miłości, a następnie uświadomienie sobie, że to nie wszystko.

W trakcie naszej podróży do znalezienia miłości uczymy się również rozumieć, co oznacza termin miłość. I chociaż możemy myśleć, że kogoś kochamy, kiedy związek się kończy, idziemy naprzód i zaczynamy stawiać czoła trudnej rzeczywistości, często zdajemy sobie sprawę, że to, co łączyło nas z tą osobą, wcale nie było miłością.

Może być trudno zrozumieć różnicę, gdy jesteśmy wśród pasji i dajemy się ponieść własnemu współuzależnieniu. Ale niezależnie od tego i bez względu na to, co doprowadziło nas do tej osoby, jest lekcja, której należy się nauczyć i którą należy nosić ze sobą.

Oto 8 znaków, które pokazują, że to, co uważałaś za miłość, w ogóle nie było miłością.

1. Nie otworzyłaś się na niego

Miłość to znacznie więcej niż seks, flirt i zabawne randki. Prawdziwa miłość oznacza bycie otwartym i dzielenie się sobą z drugą osobą. Jeśli wahałaś się, czy możesz być szczera i prawdziwa tak na 100 proc., to nie była to prawdziwa miłość.

2. Odejść było łatwiej, niż myślałeś

Kiedy związek się skończył, mogłaś myśleć, że będzie ciężko, ale w rzeczywistości było to o wiele łatwiejsze niż się spodziewałaś. Teraz nawet nie myślisz o nim zbyt wiele. Jeśli wydaje ci się to dziwne, tak nie jest. O wiele trudniej jest odejść od prawdziwej miłości.

3. Walczyłaś cały czas

Niektórzy twierdzą, że walka oznacza, że kochasz kogoś bardziej. Być może niektóre walki oznaczają właśnie to, ponieważ oznacza to, że walczysz, aby utrzymać to uczucie przy życiu. Ludzie, którzy są naprawdę zakochani, mają pewną wspólną płaszczyznę. Bez tego – masz dwie oddzielne osoby, które walczą o siebie, a nie o związek.

4. Twoje związki powodowały więcej stresu niż szczęścia

Miłość to nie tylko słońce i tęcza, ale trochę słońca musi być. Jeśli jesteś z kimś, kto powoduje więcej stresu niż przynosi ci szczęścia – jesteś z niewłaściwym człowiekiem.

5. Komunikacja nigdy nie była dobra

Być może byłaś w stanie porozmawiać z tą osobą, ale komunikowanie się to inna historia. Komunikacja oznacza, że rozmawiacie ze sobą, rozumiecie się nawzajem i słuchacie siebie nawzajem. Komunikacja jest faktycznym i aktywnym słuchaniem. Związek bez właściwej komunikacji nie jest zbudowany na miłości.

6. To nie było w porządku

Nie jestem pewna, jak to w pełni wyjaśnić – ale kiedy kogoś kochasz, wiesz o tym głęboko w swojej duszy. W związkach, które nie są właściwe i nie opierają się na miłości, obie strony mogą jej nie poczuć, bez względu na to, jak bardzo z nią walczą.

7. Żadne problemy nigdy nie zostały rozwiązane

W zdrowym i pełnym miłości związku pojawią się problemy. Ale oboje partnerzy komunikują problemy w związku, a następnie pracują jak zespół, aby je rozwiązać. W związku nie opartym na miłości partnerzy mogą unikać pracy nad problemami i dojść do punktu, w którym żadne z nich nie chce ustąpić.

8. Intymność nie istniała

Być może miałaś problemy z intymnością, ponieważ fizyczna i intymna atrakcyjność po prostu nie istniała. Nawet jeśli zaangażowałaś się fizycznie, coś po prostu nie wydawało się w porządku i czułaś się zmuszona. Jeśli brzmi to jak twój związek lub przeszły związek, prawdopodobnie nie kochałaś.


Lifestyle Paznokcie

Malutka Kira i jej mama nie żyją. „Mój świat został zniszczony przez rosyjski pocisk” 💔

Redakcja
Redakcja
25 kwietnia 2022

Jurij Głodan był na zakupach, kiedy usłyszał wiadomość o eksplozji. Przy wejściu do swojego bloku krzyczał do funkcjonariuszy policji, aby wpuścili go do płonącego budynku. Kiedy dotarł do swojego mieszkania, znalazł ciała swojej żony i jej matki, zabitych przez rosyjski pocisk, który wdarł się na niższe piętra bloku. Ciało jego trzymiesięcznej córeczki Kiry odkryto później; zobaczył je po raz pierwszy, kiedy wrócił do mieszkania w niedzielę.

Śmierć trzech pokoleń jednej rodziny wywołała ogromne oburzenie w kraju już przecież zahartowanym przez dwa miesiące wojny. Komentując ataki, prezydent Wołodymyr Zełenski był wyraźnie zdenerwowany, gdy mówił o zabiciu małej Kiry.

„W jaki sposób zagrażała Rosji? Wydaje się, że zabijanie dzieci jest nową narodową ideą Federacji Rosyjskiej” – powiedział w swoim nocnym przemówieniu do Ukraińców.

Jurij był w niedzielę w rozbitym budynku, aby sprawdzić, czy może coś uratować z mieszkania. Albumy ze zdjęciami, odręczne notatki. Znalazł wózek swojego dziecka, był w kawałkach.

„Jeśli zostawię rzeczy w mieszkaniu, staną się śmieciami, a ludzie je wyrzucą” – powiedział w rozmowie z BBC. „Chcę zachować to dla moich wspomnień.”

On i Valeria byli parą od dziewięciu lat. „Znajdowała radość we wszystkim. Odesa była jej ulubionym miastem. Pracowała w PR i potrafiła komunikować się z wieloma ludźmi, rozumiała ich. Podziwiałem, ją” – powiedział. „Była wspaniałą matką, przyjaciółką, ze wszystkimi najlepszymi cechami. Nie będę w stanie znaleźć kogoś takiego jak Valeria. Była doskonała. Taka osoba może być ci dana tylko raz w życiu i jest to dar od Boga”.

Kira urodziła się pod koniec stycznia, zaledwie miesiąc przed rozpoczęciem wojny. Kilka tygodni później Valeria napisała na Instagramie, że żyje na „nowym poziomie szczęścia”. „Nasza dziewczynka ma teraz miesiąc” – napisała.

Mężczyzna opowiedział dziennikarce BBC, że byli z żoną bardzo szczęśliwi. „Bardzo trudno jest mi teraz uświadomić sobie, że mojej córki i żony już tu nie ma. Cały mój świat został wczoraj zniszczony przez rosyjską rakietę”.

Chce, aby świat dowiedział się o tym, co stało się z jego rodziną.


Zobacz także

Kto powinien dbać o dobrą atmosferę w domu i jak to robić?

Bogactwo, blichtr, przepych i elegancja. Najpiękniejsze kreacje z Cannes

„Rusz się, zacznij działać, chcesz iść na dno?!”. Ewa Woydyłło o tym jak wyjść z życiowego kryzysu