Go to content

Pan pozna panią. Kuba – łakomy miłości, pieszczot i smakołyków. Ustatkowany [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Fotomontaż / iStock

Witajcie, jeżeli szukacie partnera na życie,  uczciwego faceta, który wreszcie doceni to, jak wspaniałymi kobietami jesteście – dobrze trafiłyście! Specjalnie dla was, przygotowałyśmy serię publikacji starannie wyselekcjonowanych i sprawdzonych przez nas osobiście ogłoszeń: Pan pozna panią. Szukajcie ogłoszeń z serii Oh!love – bo prawdziwej miłości trzeba w życiu trochę pomóc i przede wszystkim dać szansę!

Kuba

Cześć, jestem bardzo dojrzałym mężczyzną. Szukam kobiety, z która spędzę resztę życia. Wiele dróg pokonałem w swoim i życiu i wiem, jak ważna jest wdzięczność i szacunek. Choć szukam poważnej relacji lubię pobaraszkować w kuchni i w łóżku.

Jestem dobrze zbudowany, mam brązowe włosy z jasnymi pasmami, ciemne oczy. Uwielbiam długie spacery i ciepły dotyk. Chętnie zamienię życie na walizkach na ciepły koc i twoje pieszczoty. Lubię drobne przyjemności.

Nieważne jak wyglądasz, jeśli pozwolisz nam się do siebie zbliżyć, z pewnością uda nam się pokochać ze wzajemnością. Czekam na Ciebie. Chętnie wskoczę do twojej pościeli.

Zobacz moje zdjęcia niżej.

Jeszcze niżej.

Fotomontaż / iStock

Fotomontaż / iStock

Fot, Materiały prasowe

Fot, Materiały prasowe

Zakochałaś się od pierwszego wejrzenia? Spotkajmy się w realu! Czekam na Ciebie w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie (wejdź na moją stronę: www.celestynow.toz.pl/adopcja/124.html ).

Nie jesteś gotowa na stały związek, możesz mnie odwiedzić lub wesprzeć przekazując swój 1% podatkuKRS 0000154454 W informacji dodatkowej koniecznie wpisz cel szczegółowy: Schronisko w Celestynowie.

16492114_1527823817258019_1629643432_o

Z miłością
Kubuś

Fot, Materiały prasowe

Fot, Materiały prasowe

Opis Zwierzęcia

wielkość: średnia
gatunek: pies
płeć: samiec
maść: czarna podpalana
wiek: 10 lat 10 mies. 25 dn.

CHARAKTERYSTYKA ZWIERZĘCIA

Mamy w Celestynowie takiego Kubusia. Choć to nie Kubuś Puchatek, ma równie uśmiechnięty pyszczek i mięciutkie futro. Na początku trochę nieśmiało i własnym szlakiem przemierza celestynowskie, stumilowe lasy? Na sobotnich spacerach. Z czasem, rozkręca się i chętnie podchodzi do człowieka na mizianki.

Ten dorosły, ok. 6 letni pies ładnie chodzi na smyczy, a z dotyku człowieka nasz Kubuś czerpie taką przyjemność jak Kubuś Puchatek z jedzenia miodku?!

Kubuś czeka aż po niego przyjdziesz w boksie z numerem 18, chętnie wymieni kraty na ciepły dom.

kontakt:
adopcje@celestynow.toz.pl
tel. 22 789 70 61
www.celestynow.toz.pl

 

Nie twój typ? Nic straconego – przeczytaj inne ogłoszenia tutaj. 


Artykuł powstał we współpracy z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami w Polsce.