Go to content

On też czuje tę presję. Daj mu wsparcie – ROZWIĄZANIE KONKURSU

fot. AleksandarGeorgiev/iStock

 

Wg badań przeprowadzonych na zlecenie marki Bulldog blisko połowa mężczyzn (49%) przykłada dużą wagę do wyglądu, a aż 64% przyznaje, że dba o wygląd i odpowiednią pielęgnację swojego ciała. Jednak mimo to prawie co piąty mężczyzna (18%) uważa, że NIE jest atrakcyjny. I tak jak my, potrzebuje wsparcia. Zapytałyśmy o to, co Ty robisz lub co możesz zrobić, żeby Twój partner czuł się dobrze we własnej skórze. Dziękujemy za wszystkie listy, wyłoniłyśmy zwyciężczynie. Gratulujemy!

 Z przyjemnością informujemy, że nagrody zdobywają panie:

  • Lilianna Choromańska
  • Ewa Puchała
  • Danuta Kalinowska

Oto fragment jednego z listów.  Partnerowi autorki gratulujemy tak wspaniałej kobiety u boku!

Jak mówią słowa piosenki; „trudno nie wierzyć w nic”, oj bardzo trudno. Dlatego myślę że nie jest łatwo dać komuś powód do tego aby poczuł się dobrze we własnej skórze. Zrozumiał że taki nieidealny, zupełnie rozczochrany, z brodą czy bez, dla Nas jest zawsze wyjątkowy.

    Jednak to zawsze jest otwarte na: propozycje, zmiany, lekkie poprawki i co ważne szuka ich również samemu. Myślę że recepta na to jest ukryta, ukryta dlatego że stanowi mapę. Mapę do miejsc w których można się poczuć szczęśliwym. Może nie znajdziemy jej w słowach, nie na zdjęciu czy w gestach, ale w naszych oczach. To takie nic, to iskra która gdzieś w nich jest. Ten niepowtarzalny błysk który mówi wszystko, mówi prawdę i tylko prawdę bez filtrów. Jeśli ją zobaczymy w tych oczach… daje moc do tego aby szukać dla siebie najlepszego miejsca. Słowa piosenki wybrałam nieprzypadkowo bo mam wrażenie że dziś więcej mamy sztuczek, porad czy udawania, a na wagę złota jest coś czego nie można podrobić i co jest prawdziwe. Co płynie prosto z serca. Dlatego wierzę że jeśli ta Iskra jest w naszych oczach, ukochany znajdzie drogę do najlepszych miejsc, a w nich będzie się czuł dobrze w swoim i naszym towarzystwie.