Go to content

„Ogarnij się Kobieto” i zadbaj o siebie z przyjemnością!

Chcesz dowiedzieć się jak dbać o siebie i swoje ciało, aby było to dla Ciebie przyjemnością? A może chcesz poznać siebie na nowo i odnaleźć energię?

Dwie niesamowite kobiety, Iwona Guzowska i Kasia Popławska opracowały plan dedykowany właśnie dla Ciebie. Podczas 4-dniowego campu przejdziesz przemianę, o jakieś nawet nie śniłaś!

  • Data wyjazdu: 19 do 22 sierpnia Miejsce: Hotel Court Wellness & SPA w Kędzierzyn-Koźle

Ten obóz to cztery wspaniałe dni, podczas których nauczysz się dbać o siebie i swoje ciało

Ile razy będąc na dietę i łamiąc jej zasady, mówiłaś do siebie w myślach: „Ogarnij się Kobieto”? Dostaniesz narzędzia, dzięki którym będzie w stanie wygrać każdą walkę, nawet z nadwagą! strona wydarzenia: www.ogarnijsiekobieto.pl

Prowadzące:

Iwona Guzowska: Mistrzyni świata w boksie i kick-boxingu. Pierwsza Polka, która zdobyła tytuł mistrzyni świata w boksie zawodowym. walka z brakiem wiary i stereotypami jakimi jesteś obciążona. Uwierz mi, że możesz wszystko. Możesz też wszystko zmienić. Możesz zacząć cieszyć się swoim życiem, w którego centrum jesteś Ty – piękna i wspaniała kobieta, bez której świat nie byłby taki sam. Teraz tylko Ty potrzebujesz to obaczyć.

Kasia Popławska: Psychodietetyk. Kiedyś uzależniona od diet i słodkości. Dziś pracując z kobietami skupia się na potrzebach organizmu i zrozumieniu jak działać w zgodzie ze sobą. Prowadzi autorski program „Kobiety bez diety” podczas którego przeprowadza uczestniczki z wiecznego bycia na diecie do dbania o siebie poprzez to co na talerzu. Zmiana przekonań i nawyków prowadzi do trwałych efektów.