Go to content

Jak odmienić swoje życie zwiększając świadomość tego, co ważne?

Bank Radości
Pixabay

Życie przyśpiesza w błyskawicznym tempie, ulega zmianom i jest pełne codziennych wyzwań.

Każdego dnia towarzyszą nam liczne obowiązki, stres, frustracje, bezsilność…

Coraz mniej czasu poświęcamy na to, aby zadbać o swoje zdrowie, równowagę Ciała, Umysłu i Duszy

Poddajemy się napotykanym trudnościom, które to pochłaniają naszą radość

Otoczenie: media, sklepy, znajomi na każdym kroku wmawiają nam, że do szczęścia potrzebujemy więcej

Marnujemy czas tylko dla siebie ponieważ nie znamy skutecznych nawyków

Dookoła Nas są tylko same sprawy do załatwienia…

Przemieniacz Trudności

fot. Pixabay

Odpowiedzią na to wszystko może być tylko świadomość: co tak naprawdę jest dla Nas w życiu ważne, rozwijanie wewnętrznej siły przemieniając życiowe trudności  i wzmacnianie miłości do samej siebie! Aby utrzymać ten stan świadomości niezbędna jest budowa trwałych nawyków, które w chwilach słabości pomogą nam przetrwać.

Nie wystarczy tylko powiedzieć sobie, że od dzisiaj będę szczęśliwa i cieszyła się życiem. Bez konsekwentnego działania, które ma na celu przepracowanie tego, co Ci nie służy i tym samym zwiększenia świadomości tego, co tak naprawdę jest dla Ciebie najważniejsze w życiu jest to niemożliwe. Nauczyłyśmy się żyć w ciągłym biegu i pomagają nam w tym skutecznie codzienne bodźce jakie otrzymujemy od świata.

Nie potrafię zaakceptować takiej sytuacji i dlatego od 3 lat prowadzę bloga Radość Życia z każdego dnia, darmowe rozwojowe Wyzwania, kursy w którym dzielę się moimi sekretami przemiany i radości pisząc o tym jak skutecznie przemieniać trudności w siłę do działania i dobre doświadczenia, wzmocnić miłość do samej siebie i swojego ciała, zadbać o swoją równowagę w życia, a także jak budować nawyki wzmacniające Twoją radość.

Pomagam także osobiście zagubionym kobietom wejść na drogę miłości i radości budując trwałe nawyki przemiany podczas osobistych spotkań i w warsztatach.

Kurs on-line Bank Radości Życia to moja recepta 7-letniej przemiany oparta na wiedzy i doświadczeniu, a także odpowiedzi na potrzeby powstałe podczas 5-letniej pracy z moimi klientkami. 

Skutecznie pomoże Ci odmienić Twoje życie rozpoczynając trwałą przeminę – przechodząc przez proces zwiększenia świadomości: tego, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu pokonując życiowe trudności, a następnie konsekwentnego działania budując trwałe nawyki wzmacniające Twoją radość:

Bank Radości

Bank Radości

Od osoby: 

 • która ciągle biegnie gubiąc to, co jest dla niej najważniejsze w życiu
 • nie docenia tego, co ma, jej miłość do samej siebie jest niewystarczająca, a poczucie własnej wartości lubi być „zachwiane”
 • nie dba o swoje zdrowie i równowagę życiową,
 • nie wierzy do końca, że jej marzenia mogą stać się rzeczywistością,
 • boi się odpowiedzialności za własne życie,
 • często odmawia sobie przyjemności codzienności, które tak naprawdę ma na wyciągnięcie dłoni.

Do osoby:

 • która ma czas dla siebie i wie, co jest dla niej najważniejsze w życiu,
 • docenia samą siebie i to, co ma
 • jej poczucie własnej wartości jest na satysfakcjonującym poziomie
 • dba o swoje zdrowie i równowagę życiową
 • jest przekonana, że jej marzenia mogą stać się rzeczywistością
 • nie boi się odpowiedzialności za własne życie
 • nie odmawia sobie przyjemności codzienności korzystając z każdego dnia.

Bank Radości

Bank Radości

Jaki jest sekret skuteczności kursu Bank Radości Życia?

Wprowadzić trwałe zmiany we własnym życiu przepracowując trudności przeszłości powiązane często ze zmiana przekonań i zatrzymanie automatu pędzącej codzienności nie jest łatwo. Aby tego dokonać musisz najpierw zapragnąć uporządkować swoją codzienność w kluczowych obszarach codzienności odkrywając, co jest dla Ciebie w nich najważniejsze. Wówczas dokonasz rozeznania i oceny w każdym z nich, co spowoduje że oczyścisz swoje życie ze zbędnych „bagaży przeszłości” – przekonań, sytuacji, wspomnień, osób, przedmiotów… Będziesz wiedziała, co jest dla Ciebie najważniejsze i odzyskasz przestrzeń do działania!

Kiedy zdobędziesz już tę świadomość – bogactwa wewnętrznego i zewnętrznego, to wypełnisz nowo powstałą przestrzeń konsekwentnym działaniem zaczynając budowę nawyków wzmacniających Twoją radość, a pomocne Ci w tym będą odkryte Depozyty Radości Życia. 

Jak zbudujesz własny Bank Radości Życia?

Wprowadzając zmiany do swojego życia małymi korkami – robiąc tylko to, co sprawia Ci przyjemność. W ich utrzymaniu pomocne Ci będą odkryte Depozyty Radości Życia oparte na fundamencie świadomości tego, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu.

Każdy taki Depozyt to przyjemność, a nic tak jak one skuteczniej nie odmieni Twojego życia!

Odmień swoje życie z Bankiem Radości… zapisz się już teraz na Listę osób zainteresowanych kursem TUTAJ