Go to content

Objawienie nowego sezonu „Mam talent” rezygnuje z udziału w show ze względu na stan zdrowia. „Wciąż mam marzenia”

Jane Marczewski, występująca pod pseudonimem „Nightbirde”, to ulubienica fanów show „America’s Got Talent. Kilka miesięcy temu wideo z jej występem z przesłuchań podbiło sieć nie tylko swoim pięknem, ale też historią wykonawczyni. Jane wykonała własny utwór „It’S OK” i spodobała się tak bardzo, że otrzymała od Simona Cowella tzw. złoty przycisk, przenoszący ją automatycznie do finału programu.  Dziś dowiadujemy się, że Jane musi zrezygnować z udziału w programie. Jej stan zdrowia znacznie się pogorszył. 
Jane Marczewski podzieliła się w poniedziałek na Instagramie informacją, że nie będzie już mogła konkurować w programie z powodu toczącej się walki z rakiem.

„Dzielenie się sercem ze światem było zaszczytem i spełnieniem marzeń” – napisała pod zdjęciem, na którym siedzi na łóżku. „Mój punkt widzenia tego lata był zdumiewający. Co za cud, że ból, przez który przeszłam, może zostać przerobiony na piękno, które sprawia, że ​​ludzie na całym świecie szerzej otwierają oczy”.

Kontynuowała: „Od czasu przesłuchania moje zdrowie uległo pogorszeniu, a walka z rakiem wymaga całej mojej energii i uwagi. Z przykrością ogłaszam, że nie będę w stanie kontynuować tego sezonu „AGT”. Życie nie zawsze daje wytchnienie tym, którzy na to zasługują – ale już o tym wiedzieliśmy”.

Marczewski zakończyła swój wpis, dziękując wszystkim swoim fanom za wsparcie, pisząc:

„Zostań ze mną, wkrótce będzie mi lepiej” – napisała. „Planuję swoją przyszłość, a nie swoje dziedzictwo. Dość poobijana, ale wciąż mam marzenia”.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez nightbirde ⚡️ (@_nightbirde)

„It’s OK” to tytuł piosenki, z którą do amerykańskiej edycji „Mam talent!” przyszła 30-letnia Jane. Przed występem tradycyjnie jurorzy zadawali mnóstwo pytań – skąd jest, czym się zajmuje, o czym będzie piosenka. Z minuty na minutę wiemy o Jane coraz więcej. Okazuje się, że od kilku lat nie pracuje zawodowo, ponieważ… walczy z rakiem. Jurorzy z każdym jej zdaniem wpadają w coraz większe osłupienie – słowa, zachowanie i wygląd Jane kontrastują z tym, o czym opowiada. „Masz piękny uśmiech, blask – nikt by nie podejrzewał…”

„Ostatnie badania wykazały obecność nowotworu w kręgosłupie, wątrobie i płucach – mówi Jane i dodaje: – To ważne, żeby wszyscy wiedzieli, że definiuje mnie więcej niż tylko złe rzeczy, które mi się przytrafiły”

30-latka wyjaśniła też, że ​​ma tylko 2% szans na przeżycie.

W poniedziałek jedna z jurorek Heidi Klum udostępniła na Instagramie klipy z przesłuchania Marczewski, dodając słowa wsparcia dla chorej uczestniczki.

„Będziemy tęsknić za twoją energią, pasją i pięknym głosem na koncertach. Cała rodzina #AGT cię kocha i wszyscy ci kibicujemy ❤️❤️❤️”