Go to content

„Nigdy nie wierzyłam w przeznaczenia, cudy, szczęścia. A jednak – stanąłeś na mojej drodze”. Akcja #ListdoNiego

Kierując się Twoimi słowami – postanowiłam napisać List do Ciebie! To Ty mnie nauczyłeś tego, że niewypowiedziane słowa bolą najbardziej. I mimo wielu rozmów, które prowadzimy – nadal nie wiesz tego najważniejszego.

Tego, jak ważnym człowiekiem stałeś się dla mnie.

Nigdy nie wierzyłam w przeznaczenia, cudy, szczęścia. A jednak – stanąłeś na mojej drodze.

Na drodze naznaczonej bólem, wspomnieniami, przykrymi doświadczeniami, niemocą, przeplataną chorobą i walką w pojedynkę. Na drodze, którą skrywałam tylko dla siebie. Drodze, którą kroczyłam tylko ja z córką. I w końcu na drodze, na którą nie wpuszczałam nikogo. Dosłownie nikogo.

Ty na spontanie się wkradłeś w nasze życie i nie wiem kiedy stałeś się jego częścią.
Z dnia na dzień pomagałeś mi uwierzyć w siebie. W odróżnieniu od ludzi, których było dane mi spotykać- Ty jako jeden uwierzyłeś we mnie. Uwierzyłeś- nie znając tak naprawdę mnie.
Codziennie przebywając ze mną, z nami obserwowałeś mnie, wyznaczałeś kierunek, kierowałeś i w końcu pokazywałeś, że człowiek może być szanowany. Że człowiek zasługuje na dobro, troskę.
Dzięki Twojej upartości, dobroci i chęci poświęcenia odrobiny czasu wniosłeś w moje życie blask. Pokazałeś sfery, które były mi nie znane. Pomogłeś uwierzyć, że nie jestem śmieciem, który idzie w odstawkę.
I nie chcę Ciebie wcale idealizować, gdyż nie o to chodzi. Chcę byś wiedział, że w tym twardym, silnym mężczyźnie, którym jesteś drzemie człowiek dobry. Człowiek, który ma serce i uczucia.
I własnie taki człowiek- sprawił, że w końcu poczułam namiastkę prawdziwego, szczerego, troskliwego życia.
To Ty jako jeden byłeś w stanie pokazać, że nie wszędzie jest przemoc, wyzwiska, nie wszędzie będą Ciebie poniżali i wyśmiewali. W końcu, że nie wszędzie liczy się kasa, której nam brakowało.

I mimo, że wiem, iż nie mogę liczyć na nic więcej jak tylko przyjaźń, to chciałabym byś wiedział, że czas spędzany z Tobą jest najpiękniejszymi chwilami, które są mi podarowane.
Przychodzą dni, w których się buntuję. W, których chcę Ciebie usunąć ze swojego życia, bo zwyczajnie boję się, że Ciebie stracę.

Jednak nie potrafię. Nawet myśl, że w Twoim życiu może pojawić się kobieta, a wtedy my już nie będziemy NO 1. nie jest w stanie zerwać naszej relacji. Mimo, że świadomie mogę cierpieć, bo może przyjść dzień, w którym Ty już nie przyjdziesz- to nadal chcę byś był w naszym życiu.

Nawet nie jesteś w stanie sobie wyobrazić jak wiele dla mnie znaczysz. I tu nie chodzi o pomoc, ale o człowieczeństwo, wnętrze i osobowość. Sam podkreślasz, że nie oczekujesz nic ode mnie. Ale widząc mnie „wzrastającą”, dążącą do celu, widząc mój uśmiech…. twierdzisz, że to najlepsza nagroda. Że to najlepsze odwdzięczenie się z mojej strony. W końcu, że tyle Ci starczy….

I na koniec pamiętaj, że jeśli gdzieś znikniesz z naszego horyzontu. To Twój kawałek Ciebie zostanie w naszym domu. Domu, w który wniosłeś wartość i pokazałeś jak tak naprawdę ten dom powinien wyglądać.

I mimo świadomości, że może Ciebie za jakiś czas nie być w naszym życiu. Chcę byś wiedział, że zawsze będziesz bliską mojemu sercu osobą. Osobą, której nie byłam w stanie zatrzymać ani rozkochać, ale też osobą, która mimo wszystko stała się wzorem dla mnie. I nie raz serducho tęsknota zabije, ale ten czas, którego nie kupi człowiek będzie dla mnie plastrem na pustkę po Tobie. A moja myśl…. będzie otaczała Ciebie czule i troskliwie :*

Może nie ma z mojej strony uczucia miłości, może przyjmuje ono inny wymiar, ale …. w sercu jest specjalna półeczka, na której sobie siedzisz.

Dziękuję, że jesteś.

M&M


Napisz i wyślij do nas swój #ListdoNiego – i uwolnij słowa. Wybrane listy opublikujemy, a najlepsze wyznania nagrodzimy – a nagrody czekają bajeczne. 😉

Bądźcie z nami, oprócz waszych listów w ramach akcji ukażą się… różne miłosne sekrety. Gotowi na miłość?

Czekamy na wasze listy pod adresem: [email protected]w tytule wiadomości wpisujcie: #ListdoNiego. Koniecznie podpiszcie się imieniem i nazwiskiem, a jeśli życzycie sobie publikację pod pseudonimem – napiszcie nam o tym!

Prosimy o dołączenie do wiadomości poniższego oświadczenia:

Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me .
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora i Sponsora konkursu swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
Wysłanie tekstu jest równoważne ze zgodą na jego publikację oraz kontakt ze strony Oh!me w celu odbioru nagrody. Tekst powinien być podpisany imieniem i nazwiskiem. Publikacja pojawi się pod wybranym przez autora pseudonimem bądź inicjałami. Prosimy o dołączenie informacji, jak chcecie zostać podpisani lub wyraźną informację, że chcecie by tekst pojawił się pod waszym imieniem i nazwiskiem.

Nagrody:

logo

2 x zaproszenie do Hotelu Afrodyta Business&SPA*

ohme konkurs karnet

*Do nagrody przypisana jest dodatkowa nagroda pieniężna, przeznaczona na poczet pokrycia podatku dochodowego od wygranej w Konkursie. Dodatkowa nagroda pieniężna nie podlega wypłacie zwycięzcy i zostanie potrącona przez Sponsora oraz przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od osób fizycznych od wygranej w Konkursie zgodnie z art. 41 ust. 4 i 7 w zw. z art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Karnet ważny do zrealizowania przez 3 miesiące od daty rejestracji (przyznania karnetu).

Kopia Panorama hotel z zewnątrz Afrodyta

Szampan&Sekrety_logo_beztła

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od poniedziałku do czwartku. W pakiecie Gold butelka wina, śniadanie dla dwojga i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 500 PLN.**

IMG_5628

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od piątku do niedzieli. W pakiecie Gold butelka wina, śniadanie dla dwojga i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 800 PLN.*, **

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od piątku do niedzieli. W pakiecie Platinum butelka szampana, śniadanie dla dwojga, zmysłowa niespodzianka i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 1200 PLN.*, **

*Do nagrody przypisana jest dodatkowa nagroda pieniężna, przeznaczona na poczet pokrycia podatku dochodowego od wygranej w Konkursie. Dodatkowa nagroda pieniężna nie podlega wypłacie zwycięzcy i zostanie potrącona przez Sponsora oraz przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od osób fizycznych od wygranej w Konkursie zgodnie z art. 41 ust. 4 i 7 w zw. z art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.
** Realizacja bonu podarunkowego zgodnie z regulaminem „Bonu Podarunkowego Szampan i Sekrety”; regulamin zawierający informacje o sposobie zrealizowania wygranej zostanie przesłany laureatom

Hama - logo

3 x zestaw dobrej mocy dla dwojga od hama, składający się z:

 1. Hama Ładowarka bezprzewodowa „Magnetic Touch” do smartfonów (1 szt.)
  hama_magnetictoich2

  – Gwarantowana maksymalna szybkość ładowania dostosowana do urządzenia

  – Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość

  – Ekskluzywne wzornictwo na wysoki połysk

  – Bezprzewodowe ładowanie smartfonów za pomocą technologii Qi

  – Obracany o 360° zacisk do mocowania na kratce wentylacyjnej w pozycji pionowej lub poziomej

 2. Hama Power Pack „Premium Alu”, 8000 mAh, antracytowy (1 szt.)

hama_premiumalu1

– Ładowarka Power Pack umożliwia mobilne zasilania energią

– Atestowane ogniwa gwarantują najwyższy standard bezpieczeństwa i najwyższą jakość

Akcja trwa od 05.02.2018 do 28.02.2018 roku.

Regulamin zabawy jest dostępny tutaj.