Go to content

Nieodpowiedni ludzie nigdy nie będą cię kochać w odpowiedni sposób

Nieodpowiedni ludzie nigdy nie będą cię kochać w odpowiedni sposób
fot.NeagoneFo/iStock

Możesz próbować tak bardzo, jak chcesz i tak często, jak chcesz, ale nieodpowiedni ludzie nigdy nie będą cię kochać we właściwy sposób. Niewłaściwi ludzie nie zrozumieją twojego serca i pasji. Nie zrozumieją tego, jak ci zależy i jak się wyrażasz. Odepchną cię, zamiast próbować spotkać się z tobą w połowie drogi. Zawsze będą traktować twoje uczucia lekkomyślnie.

Nieodpowiedni ludzie nie będą w stanie poradzić sobie z twoją szczerością i emocjami. Nie docenią tego, co dla nich robisz, uznają cię za coś oczywistego, uznają twoją dobroć za słabość. Niewłaściwi ludzie sprawią, że miłość będzie skutkować złamanym sercem i nie pomogą ci rozwiązać żadnych problemów.

Nieodpowiedni ludzie będą wykorzystywali przeciwko tobie każdą najdrobniejszą rzecz. Sprawią, że będziesz stąpać po cienkim lodzie, bo za każdym razem, gdy zechcesz porozmawiać, znikną i za każdym razem, gdy będziesz ich potrzebować, nie będzie ich dla ciebie, za każdym razem, gdy zapragniesz miło spędzić czas, udadzą, że są zajęci. Niewłaściwi ludzie nie zrobią dla ciebie wszystkiego, co w ich mocy. Wykorzystają każdą wymówkę, aby wykręcić się od wszelkich zobowiązań.

Nieodpowiedni ludzie nigdy nie będą cię kochać we właściwy sposób, po prostu dlatego, że nie jest to ich intencją i prawdopodobnie nigdy nie było. Może lubili twoją uwagę, podobał im się pomysł na ciebie, chcieli odbicia lub kogoś, kto złagodzi ich samotność, ale nie chcieli niczego więcej i dlatego kiedy zaczęłaś chcieć więcej, zaczęli okazywać mniej.

Nieodpowiedni ludzie nigdy nie chcieli cię kochać, a nawet jeśli będą próbować, sprawią, że miłość będzie wydawać się samotnym, zimnym miejscem i w końcu odejdziesz, ponieważ wcześniej czy później zrozumiesz, że kochanie niewłaściwych ludzi tylko cię zrani, a to nie jest warte całego bólu, ponieważ nigdy nie będziesz po tej samej stronie i powoli odrzucisz ten rodzaj miłości. To nie dla ciebie. Nigdy nie było.