Go to content

Naturalne piękno zamknięte w słoiku – wyjątkowy pomysł na prezent!

Chwila odpoczynku, relaksu, wyciszenia i poprawienia nastroju, ciesząca oko, będąca dodatkiem do wnętrza, do tego pięknie zapakowana, z dołączonymi życzeniami od serca… Czy to możliwie? Zdecydowanie tak!

Naturalna świeca zapachowa Soyco, która odpręży i ukoi, będąc przy tym pięknie zapakowaną w lniany woreczek oraz pudełko z dedykowaną naklejką oraz dołączoną kartką – będzie wspaniałym prezentem dla naszych mam i bliskich.

Do niedzieli 23 maja na stronie SOYCO znajdziecie specjalny rabat z okazji Dnia Mamy! Z kodem MAMA, -10% i kartka gratis! Dodatkowo, na instagramie marki  trwa rozdanie, w którym możecie wygrać aż dwie świece!

ŚWIECE SOYCO

Soyco to połączenie natury i piękna, to naturalne świece zapachowe na bazie wosku sojowo-kokosowego i olejków eterycznych. Wyjątkowa receptura zamknięta w eleganckiej formie, doskonale komponuje się w domowych wnętrzach. Ma ona także zbawienny wpływ na nasz organizm. Naturalne składniki potrafią zdziałać cuda, jeżeli są one odpowiednio dobrane.

Producenci korzystają z bawełnianych, organicznych i w pełni wegańskich knotów, wolnych od ołowiu. Podczas produkcji wykorzystywane są tylko naturalne olejki eteryczne oraz specjalnie dobrana mieszanka wosków. Ręcznie wylewane świece sojowo-kokosowe to unikalny produkt na naszym rynku. Świece zapachowe Soyco doskonale nadają się do aromaterapii – sztuki poprawy psychicznego i fizycznego samopoczucia za pomocą naturalnych olejków eterycznych.
Jednak, aby aromaterapia była skuteczna, niezbędne są w pełni naturalne składniki. Przy produkcji świec marka wykorzystuje czyste olejki eteryczne.