Go to content

Największa impreza edukacyjna EdduCamp 2023 w Warszawie – ostatnie dni zapisów

„EdduCamp jest historycznie najdłużej trwającą – bo kilkanaście lat – stałą imprezą edukacyjną takiego pokroju w Polsce. Jest unikalny pod kątem wielkości, przed pandemią uczestniczyło w nim nawet 1300 osób na jednej konferencji. Fizycznie, na EdduCampie było już blisko kilkanaście tysięcy osób – mówi dr Mateusz Grzesiak, pomysłodawca przedsięwzięcia, psycholog i wykładowca Akademii WSB.

EdduCamp to największa w Polsce impreza edukacyjna, podczas której uczestnicy poznają kluczowe umiejętności przyszłości. To trzy dni intensywnej nauki, moc inspiracji i ogromna dawka motywacji. To edukacyjne przedsięwzięcie przyciąga Polaków z całego świata, a obecni są na nim zarówno młodzi, jak i starsi ludzie, znane osoby, miliarderzy z pierwszych stron gazet – jest przez to niezwykle zdywersyfikowany, otwarty event, który wciąga w świat rozwoju osobistego każdego zainteresowanego. 

Zdaniem psychologa, to właśnie młodzi ludzie powinni postawić na udział w tym wydarzeniu, ponieważ dowiedzą się na nim, jakie są kompetencje przyszłości, co pozwoli im w rezultacie zaplanować swoją karierę i życie osobiste.

Będą mieli lepszy start, popełnią mniej błędów. Spotkają masę wartościowych i podobnych do siebie osób. EdduCampa odwiedzają wszystkie pokolenia. 

Na najbliższym zjeździe jego uczestnicy będą szkolić swoje umiejętności z zakresu marketingu, wystąpień publicznych, komunikacji, bycia szczęśliwym, rekrutacji, pracy ze wspomnieniami, czy szybkiej nauki języków obcych.

Nie przegap takiej okazji, podnieś swoje kompetencje, spotkaj się ze wspaniałymi ludźmi z całej Polski i dołącz do społeczności pasjonatów rozwoju osobistego. Zostały ostatnie dni zapisów.