Go to content

Najlepszy kandydat na męża? Według Polek – ten z tatuażem!

Fot. iStock

Okazuje się, że według Polek najlepszym kandydatem na męża jest mężczyzna z tatuażem. Potwierdziły to badania przeprowadzone przez ekspertów z Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Sam fakt tego, że ma on na ciele rysunek sprawia, że oceniamy go jako bardziej męskiego, seksownego oraz zdrowszego od tego, który nie ma trwałych wzorów. Chcemy, żeby nasz mąż właśnie taki był. Całe szczęście, wśród panów panuje teraz moda na wytatuowanych drwali z brodą, która chyba szybko nie przeminie.

Jakie jeszcze mamy powody, żeby tak sądzić?

Bo są nieźli w łóżku

Zdaniem kobiet mężczyzna z tatuażem jest dobry w łóżku. Uważamy, że bije od niego testosteron, przez co w naszych oczach staje się bardziej atrakcyjny seksualnie. Poza tym przypisujemy mu cechy dominatora, co dodaje relacji pikanterii.

I jeszcze jedna ważna informacja. Według badań opublikowanych w Medycynie Seksualnej, chętniej uprawiają seks niż ci bez tatuażu.

Bo są pewni siebie

Mężczyźni z tatuażami mają wyższą samoocenę. Po wizycie w salonie wzrasta ich pewność siebie, przez co stają się bardziej interesujący i przyciągają uwagę. A tę cechę bardzo cenimy u naszego partnera.

Bo są wykształceni

Dawniej tatuaże kojarzyły się ze światem kryminalistów, dlatego nic dziwnego, że twoja babcia negatywnie może ocenić twojego wybranka. Jednak to są absolutnie stereotypy. Badania wykazują, że wiele studentów ma na ciele rysunki. W eksperymencie stwierdzono, że 14 proc. badanych miało tatuaż.

Bo są kreatywni

Bardzo często mężczyźni, którzy mają tatuaże, mają także artystyczną duszę. Są kreatywni i pomysłowi, dlatego nie ma mowy o nudzie, kiedy jesteście razem. Z nim na pewno przeżyjesz wiele fascynujących przygód i niespodzianek.

Zgadzacie się, że są oni najlepszymi kandydatami na męża? Uważacie, że to wszystko jest prawdą?


Źródło: yourtango, papilot