Go to content

Najlepsze pomysły prezentowe dla męża

Urodziny, imieniny, rocznica… Wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowych prezentów. Wybierając podarunek dla drugiej połówki, warto zwrócić uwagę na jej zainteresowania oraz funkcjonalność samego upominku. Prezentujemy szeroką gamę pomysłów na każdą okazję, które z pewnością zostaną zapamiętane na długi czas.

Prezentowa moc wrażeń

Najciekawsze prezenty to te, których można doświadczyć i zapamiętać na długi czas. Wybór takiego podarunku potrafi być trudny, gdy przed sobą mamy wiele możliwości. Taką ofertę znajdziemy w Pakiecie Przeżyć „Moc Wrażeń”. Dzięki uniwersalności karnetu osoba, którą chcemy obdarować, może sama zdecydować, co będzie jej głównym prezentem.

Szeroki katalog oferuje najlepsze pomysły na prezent dla męża, żony, przyjaciół, a nawet dzieci. Do wyboru należą m.in. relaksacyjne masaże – idealne zarówno dla płci żeńskiej jak i męskiej, zapewniające chwile odprężenia i relaksu, ekskluzywne kolacje na długie wieczory czy pełne przygód atrakcje jak skok na linie, zjazd tyrolski, a także różne rodzaje paintballa. Sam voucher jest sprytnym pomysłem prezentowym, gdy niekoniecznie wiemy, jaki prezent trafi w gusta drugiej osoby. Opcja dająca dalszą dowolność w kwestii prezentu będzie świetnie sprawdzała się jako niespodziankowy upominek na każdą okazję.

Bestseller wśród męskich prezentów

Voucher na strzelanie to uniwersalny pomysł na genialny prezent zapewniający mocny zastrzyk energii. Rozładowanie emocji, zabicie nudy po długim dniu pracy czy zwyczajny weekendowy wypad – wszystko to może zapewnić voucher na profesjonalną strzelnicę. W przystępnej cenie wraz z karnetem wstępu otrzymujemy minikurs strzelania pod okiem doświadczonego instruktora. Prawdziwa broń, naboje, tarcze oraz odpowiedni strój pozwolą poczuć dreszcz emocji. Ciekawym rozwiązaniem jest również możliwość doboru lokalizacji. Karnet bowiem oferuje możliwość skorzystania ze strzelnicy w wielu miastach na terenie całej Polski. Z uwagi na to, że prezent nie jest sezonowy, sprawdzi się w każdym dniu w roku. Taki niezapomniany czas to zwłaszcza dobry pomysł na prezent dla Niego.

Polecane przez ekspertów

Szczególnie rekomendowane pomysły na prezent dla mężczyzn to pełne wrażeń vouchery na sportowe atrakcje. Zapewniające wiele niezapomnianych wrażeń, zagwarantują szereg emocji oraz pozytywnych przeżyć. Dla fanów motoryzacji sprawdzą się przejażdżki po ulicach miast luksusowymi samochodami różnych marek, np. Ferrari czy Lamborghini. Będą idealne dla miłośników drogich i szybkich aut. Dla zwiększenia dawki emocji jest możliwość wyboru czegoś większego i bardziej ekstremalnego, np. jazdy monster truckiem. Taki wybór zapewni przejażdżkę pod okiem wykwalifikowanego instruktora po specjalnie przygotowanym torze z niemałą dawką adrenaliny.

Pozostając w temacie sportów ekstremalnych, możemy wspomnieć równie interesujący prezent – voucher na lot w aerotunelu. Taka szansa pozwoli wznieść się w powietrze niczym podczas szybowania w chmurach. Wymagająca wiele odwagi atrakcja świetnie nada się dla żądnych przygód i nowych doświadczeń.