Go to content

Mój świat w moim aucie. Za co kobiety pokochały 500-tkę?

Podobno mężczyźni są gadżeciarzami – prawda, ale my, kobiety jesteśmy królowymi w odkrywaniu gadżetów pięknych, użytecznych i przede wszystkim bardzo ułatwiających nam życie. Na przykład idealnego samochodu…

Być może w pierwszej kolejności nie zajrzymy pod maskę, ale jeśli wymarzymy sobie samochód, można mieć pewność, że będzie on naj…

Najładniejszy, najbardziej bezpieczny, najbardziej funkcjonalny, najzwinniejszy, najbardziej ekonomiczny i najwygodniejszy na świecie. Dlaczego?

To proste, bardzo często samochód w naszych rękach zamienia się w centrum sterowania wszechświatem, a przynajmniej naszym światem. I nie ma nic dziwnego w tym, że kobiety pokochały legendarną „Pięćsetkę”, bo gdy się jest kobietą, żoną, matką, przedsiębiorcą, rodzinnym zaopatrzeniowcem, szoferem i pielęgniarką – nie ma miejsca na kompromisy.

Dla nas samochód to  nie tylko cztery kółka i prędkościomierz, dla nas to często „drugi dom”.

Zobaczcie koniecznie, dlaczego „Pięćsetka” jest naszą dobrą przyjaciółką.

01-za co kobiety pokochaly 500tke03-za co kobiety pokochaly 500tke04-za co kobiety pokochaly 500tke05-za co kobiety pokochaly 500tke06-za co kobiety pokochaly 500tke

Bezpieczeństwo

Siedem poduszek powietrznych – bo możesz być najlepszym kierowcą świata, ale spotkać na drodze kogoś nieodpowiedzialnego. ABS + EBD – abyś zawsze mogła bezpiecznie się zatrzymać i nie utracić kontroli nad pojazdem. Nowoczesne przednie oświetlenie, by widzieć więcej. Usprawniony układ hamulcowy i aktywator świateł awaryjnych… Wszystko po to, byś dotarła bezpiecznie do biura i na angielski swoich dzieci, byś była bezpieczna w drodze na wasze pierwsze wspólne wakacje, i żebyś mogła złożyć babci życzenia. Nasze życie to chwile, często od nich zależy, jak potoczy się  nasza przyszłość. Zawsze wybieraj bezpieczny samochód!

Technologia

Uconnect™ to unikalny i nowoczesny system zarządzania multimediami w samochodzie. Od telefonu do przyjaciółki po nawigację ratującą nam skórę, gdy zapomnimy uzupełnić paliwo. Nowy system pozwala na pełną integrację ze smartfonem. Możecie nie tylko sterować samochodowym radiem, ale i posłuchać ulubionych utworów ze swojego Deezera, czy Tune-in.

Możecie uciec przed robotami drogowymi dzięki aplikacji TOM TOM Live. I poprawić jakość swojej jazdy – czyli doskonalić się w ekonomicznej jeździe, dzięki funkcji eco Drive™.

Jak zawsze łączymy przyjemne z pożytecznym 😉 .

Design

Ktoś powie, że wygląd wcale nie jest taki ważny, ale…

Ile razy doświadczałyście zawodu podczas zakupów (telefonu, ubrań itd.), wtedy, gdy chciałyście kupić wymarzony, upatrzony produkt i nagle okazywało się, że są tylko „podobne”, „ciut inne”. Owszem wygląd nie jest najważniejszy, ale nie ma absolutnie nic złego w tym, by nawet dokonując racjonalnych wyborów, sprawić sobie przyjemność. By kupić to, co naprawdę nam się podoba, a nie to, co akurat „jest”.

500-tka pozwala się ubrać od zderzaka po… hmm, pozwala ubrać się tak, jak sobie tego zażyczymy. Możliwość pełnej personalizacji nadwozia i wnętrza, to cudowna opcja. Każda z nas jest inna, każda szuka i potrzebuje czegoś innego, a jeśli do tego możemy pokolorować kawałek swojego świata, dlaczego nie skorzystać?!