Go to content

Nowa Ambasadorka W.KRUK jest jak OHELO. Niezwykła, niezłomna i niezależna

W.KRUK kolekcja OHELO
W.KRUK kolekcja OHELO

OHELO – wulkaniczna jagoda, która występuje na jednej z wysp Oceanu Spokojnego. To pionierka, która zasiedla najmniej przyjazne wulkaniczne szczyty i tereny, tak, by inne rośliny podążały za nią. To nie przypadek, że stała się inspiracją pierwszej, autorskiej kolekcji zaprojektowanej przez Ewę Chodakowską.

Wykonana ze złota, srebra i mosiądzu biżuteria stanowi kompozycję motywów charakterystycznych dla wulkanicznej jagody oraz emblematu OHELO.  Jest symbolem zmiany i wytrwałości w dążeniu do realizacji marzeń, nawet w najtrudniejszych warunkach.

Ewa Chodakowska od lat pokazuje, że jutro zaczyna się dziś – w momencie, w którym odważymy się rozpocząć walkę o siebie, swoje marzenia, swoje cele. Nowa Ambasadorka W.KRUK jest jak OHELO. Niezwykła, niezłomna i niezależna.

W.KRUK kolekcja OHELO

Fot. W.KRUK kolekcja OHELO

Zdobycie szczytu, nawet tak niedostępnego jak wierzchołek wulkanu, zaczyna się dokładnie wtedy, kiedy definiujesz go według własnych zasad i kiedy podejmujesz pierwszą próbę – mówi Ewa Chodakowska – Wszystkie moje osobiste wyprawy na najtrudniejsze życiowe szczyty rozpoczęły się w momencie, w którym podjęłam decyzję, że będę walczyć, upadać i znowu walczyć. Do skutku. W OHELO widzę siebie oraz kobiety, które spotykam na swojej drodze. Odważnie stawiamy sobie cele i wytrwale mierzymy się z przeciwnościami, aby je zrealizować i być spełnione – dodaje Ambasadorka W.KRUK – Dlatego codziennie pokazuję innym kobietom, że możemy zmieniać się, rosnąć w siłę i zbierać owoce pracy nad sobą nawet wtedy, gdy warunki przetrwania są bezlitosne jak na wulkanie. Chcę prowadzić je do realizacji marzeń, aby uwierzyły w siebie oraz nagradzały się słowem, uśmiechem za każdym razem, kiedy pokonają kolejny zakręt. I inspirowały się nawzajem, tak jak mnie inspirują ich historie, wysiłek, gorzkie łzy i sukces… Słodki jak jagody OHELO.

W.KRUK kolekcja OHELO

W.KRUK kolekcja OHELO

Nowa kolekcja ambasadorska W.KRUK wykonana została ze złota, srebra oraz złoconego mosiądzu. Waleczną i pełną życia roślinę reprezentuje jej owoc – jagoda, którą odwzorowano w kolekcji w wersji bezkamieniowej oraz w naturalnym turkusie i mineralitach. Zaprezentowano je w kolorach wulkanicznej czerni oraz w odcieniu koralowej czerwieni, gorącej jak lawa. Dodatkowo, owoce OHELO ozdobiono złotą lub pozłacaną szypułką, a wybrane modele biżuterii wysadzane są błyszczącymi cyrkoniami. W autorskiej kolekcji Ewy Chodakowskiej wykorzystano również motyw listka OHELO oraz emblemat kolekcji, który łączy jej nazwę z inicjałami autorki.

W.KRUK pierścionki z kolekcji OHELO

W.KRUK pierścionki z kolekcji OHELO

Zaprojektowane przez Ambasadorkę W.KRUK naszyjniki można nosić kaskadowo, a modne kolczyki – dowolnie łączyć, dopełniając te w rozmiarze XL mniejszymi wzorami ze sztyftem lub nosić jako zestawy, po dwie pary. Zachwycają delikatne bransoletki w wersji na rękę i kostkę, ozdobione głównymi symbolami kolekcji. Zarówno takie, które przygotowano z konkretnym motywem, jak  i te, które samodzielnie spersonalizujesz korzystając z charmsów OHELO. Powstało jedenaście wzorów: jagody płaskie w kolorach czarnym, turkusowym, czerwonym oraz żółtego złota, jagody pełne – pozłocone, turkusowe, czerwone, czarne, jak również pozłocone wersje kwiatu i emblematu OHELO.

W.KRUK kolekcja OHELO

W.KRUK kolekcja OHELO

Ewa Chodakowska uwielbia pierścionki, nie mogło więc zabraknąć ich w kolekcji – w barwnych wariantach z charakterystycznymi akcentami pionierskiego owocu w kolorach turkusu, wulkanicznej czerni i koralowej czerwieni oraz bezkamieniowe. Pośród biżuterii znajdziemy też akcesoryjny dodatek w formie breloka OHELO.

W.KRUK kolekcja OHELO

W.KRUK kolekcja OHELO

Różnorodność biżuterii OHELO umożliwia tworzenie unikalnych zestawów. Ponadto, pragnieniem autorki kolekcji jest, by każdy z jej elementów stał się dla innej kobiety symbolem osobistej siły, przemiany i indywidualnego potencjału. Każda bransoletka, każdy charms dodane do naszyjnika oznaczać mogą nowy etap życia, nowy cel, nowy owoc własnego sukcesu.

Całą kolekcję można obejrzeć tutaj: www.wkruk.pl/ohelo

W.KRUK bransoleta, srebro pozłacane, czarny mineralit, cena 199zł

W.KRUK bransoleta, srebro pozłacane, czarny mineralit, cena 199zł

W.KRUK kolekcja OHELO

W.KRUK kolekcja OHELO

W.KRUK kolekcja OHELO

W.KRUK kolekcja OHELO