Go to content

Miłosny test obrazkowy. Czy jesteś ekspertem od związków?

Fot. Screen z Facebooka https://www.facebook.com/RobGonsalves.Official/photos/a.411862985516612.84690.411853662184211/749818311721076/?type=3&theater>Rob Gonsalves (Official Site)

Ktoś kiedyś powiedział, że w miłości wszyscy jesteśmy głupcami. Nie ma znaczenia, że ​​od dziesięcioleci jesteś w szczęśliwym związku, nie ma znaczenia, czy jesteś monogamistą, a na pewno nie ma znaczenia, czy jesteś profesjonalnie wyszkolonym ekspertem od relacji. Spójrz na poniższy obrazek  i powiedz, co zauważyłeś na nim najpierw.

Chwila koncentracji i…

Interpretacja

Jeśli zauważyłeś najpierw

Chmury 

Jeśli najpierw zobaczyłeś chmury, to znaczy, że w miłości zawsze ufasz swojej intuicji. To jest coś, co robiłeś przez całe swoje życie. Nie chodzi o to, że nie ufasz ludziom, jest jednak tak, że czasami ludzie cię zawodzą, a twój instynkt samozachowawczy nie. Jeśli przyjaciel przyjdzie do ciebie po miłosną poradę, powiesz mu dokładnie to, co czujesz. I każesz kierować się sercem.

Most

Jeśli najpierw zobaczysz most, to oznacza, że w miłości masz… otwarty umysł. Podczas gdy inni szybko osądzają wszystkich wokół, ty naprawdę poświęcasz swój czas, żeby przeanalizować ludzi i różne sytuacje. Dla ciebie ludzie są skomplikowani i ciągle się zmieniają, chcesz dać im drugą szansę. Twoje otwarte serce i umysł sprawiają, że jesteś wspaniałym partnerem i doradcą. Bądź jednak ostrożny, bo bywasz zbyt dobry dla ludzi, którzy na to nie zasługują.

Okręty

Jeśli najpierw dostrzegłeś okręty, to znaczy, że w miłości kierujesz się przede wszystkim uczciwością. Uważasz, że kluczem do rozwiązania każdego problemu, nawet romantycznego, jest szczerość. Mówisz prawdę, bez względu na to, jak trudna może ona być. Twoje bezpośrednie podejście pomaga innym spojrzeć z dystansem na ich sprawy sercowe.


Na podstawie: yourtango.com