Lifestyle

Miłosny test obrazkowy. Czy jesteś ekspertem od związków?

Redakcja
Redakcja
26 lipca 2018
Fot. Screen z Facebooka https://www.facebook.com/RobGonsalves.Official/photos/a.411862985516612.84690.411853662184211/749818311721076/?type=3&theater>Rob Gonsalves (Official Site)
 

Ktoś kiedyś powiedział, że w miłości wszyscy jesteśmy głupcami. Nie ma znaczenia, że ​​od dziesięcioleci jesteś w szczęśliwym związku, nie ma znaczenia, czy jesteś monogamistą, a na pewno nie ma znaczenia, czy jesteś profesjonalnie wyszkolonym ekspertem od relacji. Spójrz na poniższy obrazek  i powiedz, co zauważyłeś na nim najpierw.

Chwila koncentracji i…

Interpretacja

Jeśli zauważyłeś najpierw

Chmury 

Jeśli najpierw zobaczyłeś chmury, to znaczy, że w miłości zawsze ufasz swojej intuicji. To jest coś, co robiłeś przez całe swoje życie. Nie chodzi o to, że nie ufasz ludziom, jest jednak tak, że czasami ludzie cię zawodzą, a twój instynkt samozachowawczy nie. Jeśli przyjaciel przyjdzie do ciebie po miłosną poradę, powiesz mu dokładnie to, co czujesz. I każesz kierować się sercem.

Most

Jeśli najpierw zobaczysz most, to oznacza, że w miłości masz… otwarty umysł. Podczas gdy inni szybko osądzają wszystkich wokół, ty naprawdę poświęcasz swój czas, żeby przeanalizować ludzi i różne sytuacje. Dla ciebie ludzie są skomplikowani i ciągle się zmieniają, chcesz dać im drugą szansę. Twoje otwarte serce i umysł sprawiają, że jesteś wspaniałym partnerem i doradcą. Bądź jednak ostrożny, bo bywasz zbyt dobry dla ludzi, którzy na to nie zasługują.

Okręty

Jeśli najpierw dostrzegłeś okręty, to znaczy, że w miłości kierujesz się przede wszystkim uczciwością. Uważasz, że kluczem do rozwiązania każdego problemu, nawet romantycznego, jest szczerość. Mówisz prawdę, bez względu na to, jak trudna może ona być. Twoje bezpośrednie podejście pomaga innym spojrzeć z dystansem na ich sprawy sercowe.


Na podstawie: yourtango.com

 


Lifestyle

Powstał pierwszy Outlet Biedronki. Przeceny sięgają 70%

Hanna Szczygieł
Hanna Szczygieł
26 lipca 2018
Fot. Flickr/Tomasz Musial / CC BY 2.0/
 

To nie sen. Jeśli z zapartym tchem przebierasz w biedronkowych promocjach i zawsze znajdziesz coś ekstra w koszykach dyskontu, mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Marka właśnie otworzyła swój pierwszy outlet!

Niestety na łowy do Biedronka Outlet trzeba się wybrać aż do Poznania, bo tam powstał pierwszy tego typu sklep. Co znajduje się w ofercie?

Przede wszystkim artykuły gospodarstwa domowego, elektronika, wyposażenie domu i ogrodu oraz chemię i kosmetyki. Ceny zostały obniżone aż o 70% w stosunku do pierwotnych kwot. Klienci mogą znaleźć w outlecie produkty przemysłowe marek Hykker, Smukee, Hoffen, Gardenic.

To nie nowość, jeszcze w zeszłym roku outlety Biedronki funkcjonowały nieco inaczej, część punktów była mobilna i sezonowa, ale tzw. Towaroteki zaczęły znikać. Tym razem marka postanowiła postawić na bardziej tradycyjne rozwiązanie i wygląda na to, że Outlet został bardzo ciepło przyjęty. Pozostaje nam zaczekać na kolejne punkty w innych miastach.

Outlet został otwarty w lipcu i znajduje się przy ul. 28 Czerwca 1956 r. 390 w Poznaniu. Bieżącą ofertę outletu znajdziecie na stronie Biedronki.

 


Lifestyle

Przestań się „dopasowywać”. Jeśli naprawdę szanujesz samego siebie, nigdy nie pozwolisz na te kilka zachowań

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
26 lipca 2018
Fot. iStock / pixdeluxe

Żyjemy w tak trudnych, „fałszywych” czasach, zadowalając się jedynie powierzchownymi relacjami i niezbyt głębokimi więziami. Pozwalamy też na zbyt wiele innym, tracąc resztki szacunku dla samych siebie. Gdzie postawić granice? Jeśli naprawdę szanujesz i kochasz siebie, nie będziesz tolerował żadnego z poniższych toksycznych zachowań.

Zadowalanie innych

Pod koniec dnia po prostu musisz robić to, co czyni cię szczęśliwym. Zapomnij o próbach zadowalania innych, zawsze znajdą tysiąc powodów, dla których nie powinieneś podążać za głosem serca. Musisz wznieść się ponad opinie innych, a zamiast tego po prostu robić to, co wydaje ci się właściwe.

Negatywne postrzeganie samego siebie

Jeśli chcesz, aby twoja rzeczywistość wyglądała bardziej pozytywnie i energicznie, twoje myśli muszą być zgodne z twoją wymarzoną wizją świata. Jeśli masz negatywny pogląd na siebie, świat będzie szary i przygnębiający. Jednakże, jeśli masz pozytywny związek z samym sobą, zobaczysz nieskończone możliwości gdziekolwiek spojrzysz.

Pozostawanie w strefie komfortu

Wielu ludziom brakuje odwagi by spróbować czegoś nowego, postawić na swoim, wyruszyć w wymarzoną podróż… Decydują się pozostać „bezpieczni” tak długo, jak to możliwe, aby uniknąć czegoś niewygodnego, niekomfortowego.

Dopasowywanie się

Musisz znaleźć własną ścieżkę i nauczyć się ufać swoim instynktom, a nie „ślepo”  opiniom innych. Naucz się czuć komfortowo we własnej skórze i zaufaj swojej intuicji, a zobaczysz zupełnie nowy świat.

Zaniedbywanie swojego zdrowia

Jeśli nie czujesz się dobrze psychicznie, fizycznie lub emocjonalnie, koniecznie poszukaj przyczyny takiego stanu rzeczy. Zmiana nie następuje z dnia na dzień, ale wydarza się stopniowo dzięki działaniom, które można podjąć. Każdy szanujący się człowiek stawia na pierwszym miejscu swoje zdrowie, ponieważ wie, że bez tego nie może cieszyć się pełnią życia

Nadmierna kontrola relacji

Jeśli masz przyjaciół lub partnera, który próbuje dyktować ci, jak powinien wyglądać każdy aspekt twojego życia, to powinieneś poważnie zastanowić się nad tą relacją.  Nigdy nie wolno tolerować kogoś, kto chce tobą manipulować. Zasługujesz na przyjaźnie i związki, które poprawią twoje samopoczucie i zmobilizują Cię do rozwoju i nauki.

Lenistwo

Nie chodzi tu o słodki relaks. Wielu z nas pozwoliło, by nasze smartfony, tablety i komputery zapewniały nam rozrywkę przez większość czasu. Straciliśmy motywację, ponieważ łatwiej jest usiąść przed ekranem, niż wyjść do prawdziwego świata, aby coś osiągnąć.

Odrzucenie szczęścia

Zbyt wielu ludzi decyduje się na mniej niż to, na co zasługują, tylko dlatego, że nie cenią siebie wystarczająco lub czują się zbyt dobrze w swojej obecnej sytuacji, aby dokonać jaichkolwiek zmian.

Jeśli nie będziesz robić tego, co cię uszczęśliwia, zaczniesz tracić swoją duszę. Pozostaw za sobą wszystko, co nie wzbogaca twojego życia i wybieraj rzeczy, które cię wzmacniają.


Na podstawie: psychologytoday.com

 


Zobacz także

Pocztówki z Portugalii, czyli piękne krajobrazy malowane słowem

Jak optycznie powiększyć mały pokój? Poznaj kilka prostych trików, dzięki którym stanie się on ciepły i przytulny

Rozwiązanie akcji Oh!Szkoło