Go to content

Małgosia Ohme, wspólnie z Filipem Chajzerem, dołączy jesienią do grona prowadzących weekendowe wydania „Dzień Dobry TVN”

Fot. Materiały prasowe

Tak, jesteśmy dumne. I szczęśliwe! My, kobieca redakcja tego portalu. To Małgosia prawie cztery lata temu stworzyła magazyn OH!ME – jedyne w swoim rodzaju miejsce w sieci. Fanka kobiet, uwielbia je i uważa, że są stworzone do niemożliwego. Kocha internet, nieustające wyzwania, dlatego Kobieta.Onet.pl jest miejscem, gdzie spełnia i otwiera się na kobiece rozterki i radości najbardziej. Nikt nie potrafi się tak pięknie zachwycać drobiazgami jak ona. Autentyczna, spontaniczna w emocjach, tym, co czuje, jak reaguje na drugiego człowieka. Nic dziwnego, że kobiety jej potrzebują, wierzą i to dzięki niej sięgają dla siebie po więcej.

Sama Małgosia tak komentuje swoje nowe wyzwanie: „Dołączenie do grona prowadzących Dzień Dobry TVN traktuję nie tylko jako ogromną szansę i wyraz zaufania, jakim obdarzyła mnie stacja TVN, ale także jako naturalną drogę rozwoju mojej zawodowej kariery. Z tematami i osobami, którym DDTVN jest bliskie miałam okazję spotykać się m.in. jako redaktor naczelna lifestylowych serwisów kobieta.onet.pl oraz ohme.pl. Dla mnie i Filipa, najważniejsi są ludzie, o których i dla których mówimy. Jako psycholog jestem ciekawa drugiego człowieka i chcę, aby czuł się ze mną dobrze. To na pewno się nie zmieni.”

Fot. Materiały prasowe

Uważna i prawdziwa, zaangażowana w osobny głos, prośbę o wysłuchanie. Z całą pewnością wniesie zwyczajnie dużo radości i świeżego spojrzenia do programu Dzień Dobry TVN. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie zawodowe. Swoją przygodę z mediami zaczynała od magazynu dla dzieci „Gaga”, którego była redaktor naczelną. Potem były serwisy parentingowe w największych portalach, programy telewizyjne („Życie od kuchni”, „Aplauz, aplauz”, „Okiem Ohme”, jeden z piękniejszych formatów video w Onecie – „Oczami Matki”).  Jest mamą dwójki nastolatków. Bardzo dobrze gotuje i piecze wspaniałą szarlotkę. My uwielbiamy jej makaron z krewetkami.

Fot. Archiwum prywatne

W tym roku swoje 40. urodziny obchodziła wspinając się na jeden z największych szkockich szczytów – Ben Navis. Małgosiu, to Twój czas!

Fot. Archiwum prywatne

Fot. Archiwum prywatne

Fot. Archiwum prywatne

Fot. Materiały prasowe

Fot. Archiwum prywatne