Go to content

Magdalena Boczarska ambasadorką marki Dr Irena Eris

– Mam to szczęście, że często gram kobiety podmiotowe, a nie przedmiotowe, co bardzo mnie cieszy – powiedziała Magdalena Boczarska w jednym z wywiadów. Właśnie przyjęła kolejną rolę kobiety podmiotowej, jaką jest rola ambasadorki marki Dr Irena Eris.

Z jednej strony ambitna, stanowcza i silna, z drugiej – wrażliwa, uważna na sprawy otaczającego ją świata i czuła. Nowoczesna kobieta, która emanuje pięknem, klasą i harmonią. Taka jest Magdalena Boczarska i taka jest marka Dr Irena Eris. Duet idealny.

Aktorka – znana z takich produkcji, jak Różyczka, Sztuka kochania, Król czy Zachowaj spokój, została ambasadorką marki Dr Irena Eris. Tak mówi o swojej nowej roli:

„Dr Irena Eris to wyjątkowa marka – każdy, kto miał z nią styczność i zagłębił się choć trochę w jej DNA, na pewno to wie. Na każdym kroku czuć w niej pasję do naturalnego piękna i wielką miłość do kobiet, od kosmetyków z najlepszych składników, po Instytuty czy Hotele SPA. To celebracja kobiecości w najlepszym tego słowa znaczeniu. Bardzo cieszę się na tę współpracę. Zostanie ambasadorką polskiej, tak świadomie od lat budowanej marki, z tak dużym sukcesem, to dla mnie wielki zaszczyt i przyjemność.”

Świat marki tworzą kosmetyki, które powstają w oparciu o zaawansowane badania naukowe prowadzone we własnym Centrum Naukowo-Badawczym, sieć Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris oraz luksusowe Hotele SPA. To jedyna polska marka (i jedyna kosmetyczna spoza Francji), przyjęta do prestiżowego klubu Comité Colbert – elitarnej organizacji, której misją jest rozwój, dbałość i ochrona dóbr luksusowych.

Magdalena Boczarska będzie reprezentować markę Dr Irena Eris zarówno w życiu codziennym, w mediach społecznościowych, jak i na wyjątkowych wydarzeniach, jak Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Będzie olśniewać publiczność oraz jury festiwalu nie tylko swoimi rolami, ale też autorskim makijażem Dr Irena Eris, który stworzy we współpracy z makijażystką marki.

Na festiwalu w Gdyni aktorka już dwa razy otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki, najpierw za rolę tytułową w filmie Różyczka w reżyserii Jana Kidawy-Błońskiego (2010), później za rolę Marii Piłsudskiej w filmie Piłsudski (2017). Co do tegorocznej edycji festiwalu na pewno jedno jest przesądzone: Magdalena Boczarska pojawi się na czerwonym dywanie jako ambasadorka marki Dr Irena Eris. Reszta pozostaje w rękach jury.