Go to content

Luksus w SPA. Spodziewaj się najlepszego relaksu

SPA
Fot. iStock / Djura Topałow

Pobyt w SPA nieodłącznie kojarzy się nam z luksusem i relaksem. Poszukujemy takich możliwości, szczególnie gdy na co dzień pochłaniają nas liczne obowiązki. Czasem potrzebna jest odskocznia od pracy, obowiązków domowych czy towarzystwa najbliższych. I nie ma w tym nic złego, ponieważ w ten sposób podarowany sobie choćby weekend, znakomicie pozwoli na regenerację nadwątlonych sił. 

Wybieramy pobyt w SPA z różnych, podyktowanych osobistymi względami powodów. Ale jednakowo oczekujemy skupienia uwagi na swojej  osobie, pomocy wykwalifikowanych specjalistów w trosce o swoje ciało, urodę. A jeśli jeszcze towarzyszą takiemu wyjazdowi piękne, harmonijne wnętrza, oraz kontakt z przyrodą, nie ma możliwości, by wracać z pobytu w SPA nieusatysfakcjonowanym.

Wybierasz się pierwszy raz do SPA? Oto, czego możesz się spodziewać

Jeśli jeszcze nie miałaś przyjemności wypoczywać w SPA, a chcesz podarować sobie cenne chwile relaksu, niczym się nie martw. Wyjazd do renomowanego SPA nie wiąże się z niedogodnościami. Nie trzeba zabierać ze sobą połowy szafy ubrań, standardowo otrzymasz komplet ręczników, oraz przed każdym zabiegiem jednorazową bieliznę. Wyłącz, a przynajmniej wycisz telefon, niech kontakt ze światem zewnętrznym, nie przerywa ci miłych chwil podczas pobytu w SPA.  Zabierając ze sobą bliską osobę, będziesz mogła wymienić swoje spostrzeżenia i wspólnie cieszyć się wyjątkowym czasem tylko dla was. Kulinarna oferta restauracji obsługującej gości SPA dogodzi najbardziej wymagającym podniebieniom, a możliwość skorzystania z oferowanych aktywności fizycznych, ułatwi utrzymanie formy, lub wypróbowanie czegoś nowego. Profesjonalna obsługa pomoże zapomnieć o trudach codzienności, przyniesie ulgę ciału. Nie obawiaj się zadawać pytań, jeśli np. masaż sprawia ci dyskomfort, czy odczuwasz inne niedogodności, personel udzieli ci odpowiedzi i wysłucha twoich sugestii. Po każdym zabiegu powinnaś czuć się przede wszystkim zrelaksowana i odprężona. Zasięgaj doradztwa w zakresie najlepszego doboru zabiegów, jeśli sama nie jesteś pewna, co dla ciebie będzie najlepsze. Jeśli jesteś ciekawa, jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji, na jakiego rodzaju ofertę zwrócić szczególną uwagę, przeczytaj poniżej o wyjątkowych ofertach proponowanych przez SPA w Nałęczowie.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Dotyk luksusu. Pakiet idealny dla każdej z nas

Jeśli marzy się wam wypoczynek, który opiera się na założeniach piękna, relaksu i luksusu, ta propozycja oferowana przez SPA Uzdrowisko Nałęczów, spełni wszystkie wasze oczekiwania. Możesz zdecydować się na intensywny, kompleksowy program odnowy biologicznej połączony z zabiegami kosmetycznymi z wykorzystaniem luksusowych kosmetyków Clarins. Dotyk Luksusu przywraca siły i witalność, poprawia wygląd skóry, pozostawia długotrwałe uczucie świeżości. Czekają na ciebie zabiegi na ciało, twarz, masaż pleców, a także seans w basenie białej glinki z Grecji. To ciekawa propozycje, a zwracając uwagę na białą glinkę, warto podkreślić, że jest ona sprowadzona specjalnie z Grecji, poprawia wygląd skóry i wygładza ją, sprawia, że skóra staje się aksamitna w dotyku. Zazwyczaj stosowana jest ona podczas zabiegów na twarz, jednak SPA w Nałęczowie oferuje seans dla całego ciała. Dodatkowo możesz wybrać w szerokiej oferty np. 4 zabiegi z gamy zabiegów klasycznych SPA spośród: kąpiel aromatycznaelektrostymulacjamasaż aquatonicokład FANGObicze szkockieaqua aerobikokład parafinowy na dłoniemasaż limfatyczny lub siłownia w Atrium.

SPA

Fot. Materiały prasowe

Jeśli będziesz miała ochotę na jeszcze więcej, bez kłopotu możesz wykupić dodatkowe usługi, proponowane gościom przez SPA.

Tydzień w raju. Brzmi obiecująco!

To oferta przygotowana pod kątem przyjemności z zastosowaniem kosmetyków CLARINS dla każdej z pań. Dzięki dostępności pakietu Tydzień w raju czeka na ciebie kilka dni rozpieszczania, masaży, intensywnych zabiegów kosmetycznych, m.in.: masaż gorącymi kamieniami lub stemplami, masaż głowy i karku, masaż pleców, nóg, peeling ciała, zabieg na twarz, manicure, pedicure, seans w Basenie Białej Glinki z Grecji. Oferta jest bogata i satysfakcjonująca.

Konsultacje ze specjalistami od dietetyki, odnowy i kosmetologii oraz indywidualnie dobrane zabiegi sprawią, że będziesz czuła się piękna i wypoczęta. Noclegi w Termach Pałacowych, do wyboru – pokój 1 lub 2-osobowy, (lux, apartament, apartament VIP), pozwolą na spokojny wypoczynek po intensywnym dniu. Całodzienne wyżywienie w Restauracji Termy zagwarantuje smaczne posiłki i oszczędzi twój czas na poszukiwanie innych rozwiązań.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Właśnie z powyższych powodów, warto odwiedzić SPA w Nałęczowie. Tym bardziej że Uzdrowisko Nałęczów znajduje się jedynie dwie godziny drogi od Warszawy, więc podróż nie musi być męcząca. Przyjrzyj się dostępnej w SPA ofercie i skorzystaj z okazji do wspaniałego wypoczynku.


Wpis powstał we współpracy z ZL „Uzdrowisko Nałęczów” SA