Go to content

Lew (22.07 – 23.08)

fot. Ratikon/iStock

Urodzeni ze słońcem w Lwie, 2021 roku do szczęśliwych niestety nie zaliczą. Wyjątkowo trudna i ciężka kumulacja zdarzeń, dawno niespotykana. Mamy do czynienia z opozycją Jowisza, Saturna i kwadraturą Urana. Osoby urodzone zwłaszcza w pierwszej i drugiej dekadzie znaku, czekają niezwykle ciężkie chwile. Opozycja przynosi dużo przeciążenia psychofizycznego – stres, zmęczenie, wyczerpanie, znużenie. Z kolei kwadratura Urana wywraca wszystko do góry nogami – plany, cele. Osoby, które stworzyły sobie ambitne marzenia, plany zawodowe i biznesowe będą musiały zderzyć się z brutalną i twardą rzeczywistością. Lwy czeka nieprzyjemny czas na polu miłosno – partnerskim. Nastąpi weryfikacja marzeń, fantazji i iluzji. W związkach pojawią się kryzysy.

Kalendarium zdarzeń: Dla osób spod znaku Lwa najlepiej zapowiada się czerwiec i lipiec. Będą to dwa dobre miesiące, w tym jakże trudnym okresie. Lwy mocno staną na nogi, to dobry czas by wziąć się do pracy. To właśnie wtedy najlepiej wdrożyć plany i zrealizować marzenia. Koniunkcja Marsa okaże się ogromnym wsparciem przy działaniach, które wymagają odwagi, siły, zdecydowania i sprawności. Czerwiec i lipiec będą dobrym czasem pod względem kondycyjno-zdrowotnym, a także najlepszym okresem od strony erotyczno-miłosnej.

Druga połowa wakacji zapowiada się już mniej przyjemnie. Powraca opozycja Jowisza. Sierpień, wrzesień, październik będą czasem stagnacji. Brak większych wyzwań może spowodować, że Lwy poczują brak kreatywności, wolności. Jednym z trudniejszych momentów roku będzie okres od listopada do połowy grudnia. Lwy będą pod wpływem kwadratury Marsa, która fizycznie, kondycyjnie i emocjonalnie będzie działała na nie osłabiająco. Od drugiej połowy grudnia nastąpi znacząca poprawa. Boże Narodzenie i Nowy Rok 2022 Lwy spędzą w miłej atmosferze. Nastąpi wyraźna poprawa zdrowia i samopoczucia. Pojawi się nadzieja i optymizm, a także szansa na egzotyczne wyjazdy i wypoczynek. W marcu 2022 będzie miało miejsce duże osłabienie – Mars w opozycji do słońca w Lwie. Będzie to czas dużego wyczerpania, dlatego warto zadbać o zdrowie. Niestety spadek sił witalnych i energii będzie znaczący.

Horoskop na podstawie układu gwiazd specjalnie dla portalu OH!ME  przygotowała Klaudia Kierzkowska we współpracy z Piotrem Gibaszewskim, astrologiem, wykładowcą w Studium Psychologii Psychotronicznej