Go to content

Lato 2021 należy do kwiatów!

W tym roku najmodniejsze paznokcie zakwitną kwiatowymi motywami w subtelnym wydaniu. Stawiamy na proste wzory robione sondą. Kilka kolorowych kropek, które tworzą kwiatek – tyle wystarczy, by stworzyć hot efekt! Mocnym trendem jest również ponadczasowy minimalizm. Odcienie pastelowe z delikatnymi akcentami geometrycznymi, takimi jak kropki, paski czy nieregularne linie – tu mniej znaczy więcej! Najmodniejsze stylizacje w tym sezonie wykonasz za pomocą lakierów hybrydowych Flexy z serii Silcare Collections 2021. 

Kolekcja lakierów Flexy uruchamia wyobraźnię! To połączenie najmodniejszych trendów, szyku i nienachalnej elegancji, która stawia minimalizm w centrum uwagi. Dzięki lakierom stworzysz prawdziwie wiosenno-letnie stylizacje paznokci z subtelnymi motywami kwiatowymi lub minimalistycznymi geometrycznymi wzorami w roli głównej. W zestawie znajdują się cztery pastelowe żele hybrydowe z serii Flexy w odcieniach subtelnej żółci, jasnej mięty, aromatycznej lawendy i malinowego różu. Te kolory inspirują! Razem tworzą słodką i kobiecą paletę, inspirowaną wiosennymi pokazami największych domów mody, takich jak Alexander McQueen czy Gucci.

Lakiery cechuje elastyczność, którą gwarantuje zastosowanie specjalnie dobranych oligomerów oraz bezproblemowe utwardzanie za sprawą efektywnych fotoinicjatorów. Solidną dawkę mocno nasyconej kolorystyki zapewnia intensywne napigmentowanie. Dodatkowo lakiery wyróżnia doskonała przyczepność. Produkty są idealne do lamp LED i UV-LED.

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząśnij kilka razy opakowaniem. Po nałożeniu i utwardzeniu preparatu podkładowego rozprowadź 1-2 cienkie warstwy produktu i utwardzaj pod lampą UV-LED lub LED przez 30 sekund. Nie należy przemywać cleanerem. Wymaga zastosowania odpowiedniego preparatu nawierzchniowego.

 Baw się kolorami, wzorami, trendami! Uruchom kreatywność i weź udział w konkursie Change is HERe – 4 pory roku i wygraj wycieczkę do Paryża! Zbierz wszystkie 4 kartoniki z serii Silcare Collections 2021, wykonaj stylizację paznokci i wrzuć jej zdjęcie pod postem konkursowym. Szczegóły w regulaminie akcji na stronie www.nails.silcare.com