Go to content

Kup sobie coś tylko dla siebie. Tydzień drugi, dzień #4

Fot. Flickr/ Antoine K / CC BY-SA

Pamiętasz, kiedy ostatnio kupiłaś coś tylko dla siebie? Sukienkę, buty, książkę, płytę? Jeśli niedawno – super. Często jednak jest tak, że odkładamy zakupy dla siebie na wieczne jutro. Propozycja na dziś – zmień to. Propozycja uzupełniająca: nie kupuj sobie rzeczy praktycznej (przynajmniej spróbuj).

Niech to będzie wymarzony album, książka, niepraktyczna, ale piękna sukienka, narzuta na ukochaną kanapę, fantazyjny kubek czy filiżanka.  Coś na co normalnie szkoda ci pieniędzy, a co sprawiłoby ci przyjemność. I nie słuchaj marudzenia partnera, rodziców ani nikogo. Uwagi typu: „po co ci to, szkoda pieniędzy, nie mamy pieniędzy” nie istnieją. Albo inaczej: ty ich nie słyszysz. I naprawdę nie musisz wydawać niesamowitych kwot – czasem wystarczy wymarzona zakładka do książki.

Do dzieła. Czekamy na wasze wpisy. Niech ten piątek będzie boski! Z nową rzeczą:)


Akcja „Bądź dobra dla… siebie”

Dołącz do nas i codziennie zrób coś dobrego dla siebie! To może być drobiazg albo marzenie życia. Godzinna w domowej wannie, 5 minut na wypicie kawy bez pośpiechu, czy zapisanie się na siłownię, a może kupno książki dla siebie na wieczór? To zależy tylko od ciebie.

ZASADY:

  1. Redakcja Oh!me codziennie opublikuje wpis pod hasłem akcji „Bądź dobra dla… siebie”.
  2. Aby wziąć udział w akcji, należy w komentarzu do wpisu opublikowanego na stronie ohme.pl dodać odpowiedź na zadanie konkursowe: „Co dobrego dziś dla siebie zrobiłaś?”
  3. Wśród osób, które będą regularnie zamieszczały komentarze z odpowiedziami, wybierzemy odpowiedzi, które najbardziej się spodobają się Jury i nagrodzimy je!
  4. Akcja będzie odbywała się w cyklach tygodniowych (Drugi tydzień: 17-23.11.2015). Po każdym zakończonym tygodniu, Jury wybierze Laureatki.
  5. Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę.
  6. Nagrody – tydzień drugi:
    2 x  Voucher na zabiegi, ufundowany przez gabinet kosmetyczny S&B 
    1 x zestaw kosmetyków ufundowany przez markę Sesderma

Każdego dnia należy umieszczać komentarze pod aktualnym wpisem – nie przegap naszej zabawy i śledź nas na Facebooku. Zacznij już dzisiaj i napisz w komentarzu do tego tekstu – co dobrego zrobiłaś dziś dla siebie.

Tydzień drugi – zobacz wszystkie zadania