Go to content

„Ktoś kiedyś powiedział – noc to pora kochanków”. Akcja #ListdoNiego

To nasza noc

Noc. A może już świt…? Wszystko jedno, mój kochany. Ale to dziś dostrzegam, że właśnie nocą na piedestale stoi dusza. Ktoś kiedyś powiedział – noc to pora kochanków. Stać nas na więcej, możemy więcej, pragniemy, czujemy, kochamy, chcemy być blisko… chcę być blisko Ciebie. Siedzę w dyżurce i myślę. Wszystkie dzieci śpią, moja ulubiona pani doktor również. Tylko ja czuwam. Rozmyślam. Myśli to zalążki słów. Czy kiedyś odważę się powiedzieć Ci to wszystko?

Kilka dni temu próbowałam stworzyć Twój obraz. Słowa ubrać w sens. Coraz trudniej jest mi pisać z głębi duszy. Czytałeś już kilka moich tekstów. Powiedziałeś, że przy kilku miałeś łzy w oczach. To był dla mnie ogromny komplement – poruszyć uczucia tak silnego i dorosłego mężczyzny jak Ty. Kiedyś pokażę Ci moje wiersze napisane w wieku nastoletnim. Od tego czasu niewiele się zmieniło w sferze moich emocji, może tylko jestem stabilniejsza, mniej rozchwiana. Jedyną osobą która czytała te wiersze jest mój były mąż, który ich nie zrozumiał. Może właśnie dlatego jest były. Nasze dusze nie zawarły porozumienia.

Słowa przestaną mieć znaczenie, gdy to już się stanie. Nic nie będzie miało znaczenia. Zniknie cały świat – a jednocześnie wszystko pozostanie na tym samym miejscu.
Obudzimy się rano. Wstanę zwabiona zapachem kawy. Albo… wyobrażeniem o jej zapachu? Ciebie może przy mnie nie być. Bo żyjemy blisko siebie, najbliżej jak się da – w końcu mamy jedną duszę. Ale nadal pozostajemy odrębnymi jednostkami. Wiem, że nie chcesz stracić swojej niezależności. Ja też tego nie chcę.

Gdzie wtedy będziesz? Na szczycie góry? Na pustyni? W kawiarni w jakimś egzotycznym kraju? Koło południa wyślesz mi swoje zdjęcie i opis miejsca,  w którym aktualnie przebywasz. Ja odeślę swoje zdjęcie z którymś z moich małych pacjentów. Przecież wrócisz ze swojej wyprawy. Będę czekać na Ciebie przed domem  – tak jak czekałam na Ciebie w Twoich wyobrażeniach, o których raz mi powiedziałeś. Raz. Tylko tyle wystarczyło abym ja też zachowała to wyobrażenie. Tak właśnie będzie. Oboje to wiemy.

Jesteś dla mnie wszystkim. Wszystko jest całym światem. Cały świat to Ty, więc jesteś wszędzie, oddycham Tobą i w Tobie zasypiam. Do Ciebie się modlę i Ciebie uwielbiam.  Jestem Tobą – Ty jesteś we mnie. Wszystko jest idealnie.

Chcę spać. Ile czasu potrzebuje ciało żeby się zregenerować? A dusza…? Czy to już ten czas? Czy to już nadchodzi? Czy jeśli ktoś nigdy nie był kochany, sam potrafi kochać? Czy Ty potrafisz kochać?

Powiesz – gdyby to był ten czas, nie zadawałabyś takich pytań. Ty wiesz wszystko – i jednocześnie prosisz mnie o wsparcie w podjęciu właściwych decyzji. To zaszczyt  móc towarzyszyć Ci w tej podróży. Ale ja też wiem sporo. Nauczę Cię tego wszystkiego, czego jeszcze nie potrafisz. Pokażę Ci to – ten świat, którego nigdy nie poznałeś, przez pół wieku swojego życia. Pokażę Ci miłość.

Poczekam jeszcze. Jestem cierpliwa. Może się zdrzemnę? Sen mi coś zdradzi. Podpowie. Ale czy właściwie potrzebuję podpowiedzi? Chyba wiem co powinnam robić. W końcu jestem kobietą.

 

Akcja #ListdoNiego

Napisz i wyślij do nas swój #ListdoNiego – i uwolnij słowa. Wybrane listy opublikujemy, a najlepsze wyznania nagrodzimy – a nagrody czekają bajeczne. 😉

Bądźcie z nami, oprócz waszych listów w ramach akcji ukażą się… różne miłosne sekrety. Gotowi na miłość?

Czekamy na wasze listy pod adresem: kontakt@ohme.plw tytule wiadomości wpisujcie: #ListdoNiego. Koniecznie podpiszcie się imieniem i nazwiskiem, a jeśli życzycie sobie publikację pod pseudonimem – napiszcie nam o tym!

Prosimy o dołączenie do wiadomości poniższego oświadczenia:

Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me .
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora i Sponsora konkursu swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
Wysłanie tekstu jest równoważne ze zgodą na jego publikację oraz kontakt ze strony Oh!me w celu odbioru nagrody. Tekst powinien być podpisany imieniem i nazwiskiem. Publikacja pojawi się pod wybranym przez autora pseudonimem bądź inicjałami. Prosimy o dołączenie informacji, jak chcecie zostać podpisani lub wyraźną informację, że chcecie by tekst pojawił się pod waszym imieniem i nazwiskiem.

Nagrody:

logo

2 x zaproszenie do Hotelu Afrodyta Business&SPA*

ohme konkurs karnet

*Do nagrody przypisana jest dodatkowa nagroda pieniężna, przeznaczona na poczet pokrycia podatku dochodowego od wygranej w Konkursie. Dodatkowa nagroda pieniężna nie podlega wypłacie zwycięzcy i zostanie potrącona przez Sponsora oraz przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od osób fizycznych od wygranej w Konkursie zgodnie z art. 41 ust. 4 i 7 w zw. z art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Karnet ważny do zrealizowania przez 3 miesiące od daty rejestracji (przyznania karnetu).

Kopia Panorama hotel z zewnątrz Afrodyta

Szampan&Sekrety_logo_beztła

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od poniedziałku do czwartku. W pakiecie Gold butelka wina, śniadanie dla dwojga i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 500 PLN.**

IMG_5628

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od piątku do niedzieli. W pakiecie Gold butelka wina, śniadanie dla dwojga i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 800 PLN.*, **

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od piątku do niedzieli. W pakiecie Platinum butelka szampana, śniadanie dla dwojga, zmysłowa niespodzianka i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 1200 PLN.*, **

*Do nagrody przypisana jest dodatkowa nagroda pieniężna, przeznaczona na poczet pokrycia podatku dochodowego od wygranej w Konkursie. Dodatkowa nagroda pieniężna nie podlega wypłacie zwycięzcy i zostanie potrącona przez Sponsora oraz przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od osób fizycznych od wygranej w Konkursie zgodnie z art. 41 ust. 4 i 7 w zw. z art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.
** Realizacja bonu podarunkowego zgodnie z regulaminem „Bonu Podarunkowego Szampan i Sekrety”; regulamin zawierający informacje o sposobie zrealizowania wygranej zostanie przesłany laureatom

Hama - logo

3 x zestaw dobrej mocy dla dwojga od hama, składający się z:

 1. Hama Ładowarka bezprzewodowa „Magnetic Touch” do smartfonów (1 szt.)
  hama_magnetictoich2

  – Gwarantowana maksymalna szybkość ładowania dostosowana do urządzenia

  – Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość

  – Ekskluzywne wzornictwo na wysoki połysk

  – Bezprzewodowe ładowanie smartfonów za pomocą technologii Qi

  – Obracany o 360° zacisk do mocowania na kratce wentylacyjnej w pozycji pionowej lub poziomej

 2. Hama Power Pack „Premium Alu”, 8000 mAh, antracytowy (1 szt.)

hama_premiumalu1

– Ładowarka Power Pack umożliwia mobilne zasilania energią

– Atestowane ogniwa gwarantują najwyższy standard bezpieczeństwa i najwyższą jakość

Akcja trwa od 05.02.2018 do 28.02.2018 roku.

Regulamin zabawy jest dostępny tutaj.