Go to content

Torebki Groove to prawdziwy HIT! Są zrobione z… drewna!

Fot. Plantwear

Wśród najnowszych kolekcji marek modowych bez dwóch zdań widać powiew wiosny, tak jest również w przypadku Plantwear. Brand wypuścił nową kolekcję torebek Groove. Drewno w połączeniu z naturalną skórą to prostota i oryginalność zamknięta w wyjątkowej formie.

Fot. Plantwear

2021 rok namiesza w modzie! Nowoczesne kroje, oryginalne printy i nieoczywiste materiały! Do tej ostatniej kategorii bez dwóch zdań możemy dołączyć drewno, z którego wykonana jest torebka Groove od Plantwear. Miłość do naturalnych surowców gości na salonach już od kilku sezonów.

Torebki Groove to idealna propozycja dla Pań, które uwielbiają stonowane kolory i ponadczasowy design. W kolekcji znajdziemy 4 wyjątkowe modele, takie jak: orzech, czeczota orzechowa, czarny klon i palisander. Wnętrze torebki wyłożone jest naturalną skórą – dodatkowo w środku znajduje się niewielka kieszonka, w której można schować niezbędne rzeczy. W komplecie dodany jest skórzany pasek i welurowy woreczek, dzięki któremu można przechowywać  produkt w bezpiecznym miejscu. Całość zapakowana jest w kartonowe, eleganckie pudełko. Groove jest idealnym połączeniem tego, co oryginalne i tego, co proste, klasyczne, naturalne.

Fot. Plantwear

Wszystkie torebki zostały wykonane i zaprojektowane z najwyższą precyzją. Drewno, z którego powstają jest najwyższej jakości. Produkt zabezpieczony jest przed wilgocią bezbarwnym lakierem, przez co jest w 100% bezpieczny w użytkowaniu.

Fot. Plantwear

Kolekcja jest dostępna na www.plantwear.pl. Zobaczcie koniecznie ich kilka pięknych modeli, robią wrażenie!

Fot. Plantwear

 

Fot. Plantwear

Fot. Plantwear

Fot. Plantwear

Fot. Plantwear

Plantwear to polski brand, który obecny jest na rynku od 2013 r. Jest największym producentem zegarków w Polsce. Stawiają na ręczną produkcję w swoim zakładzie w Radzyniu Podlaskim.