Go to content

Konkurs „Skoncentrowana na kobiecości”

Skoncentrowana na kobiecości
Fot. Pexels / kaboompics / CC0 Public Domain

Naturalne piękno najlepiej pielęgnować skoncentrowanymi i aktywnymi preparatami – np. ampułkami, a cała reszta kobiecości? Skoncentrujcie się na swoich duszach, marzeniach i celach. Zapraszamy do wspólnej zabawy z KLAPP Cosmetics. Skupcie się mocno na swojej kobiecości i pokażcie nam co daje wam największą siłę.  A ty, jak koncertujesz się na swojej kobiecości?

    1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe. W komentarzu do tego artykułu odpowiedź na pytanie: „Jak ty koncentrujesz się na swojej kobiecości, co daje ci największą siłę?”. Opowiedz nam jak w zabieganym dniu udaje się skupić na swoim rozwoju i marzeniach i zainspiruj inne kobiety.
    2. Za moment dokonania zgłoszenia Konkursowego w sposób określony w ust. 1 uważa się moment, w którym zgłoszenie zostanie zapisane na serwerze platformy do komentowania.
    3. Jedna osoba może przesłać tylko jedną  odpowiedź. W przypadku udzielenia większej liczby odpowiedzi Organizator weźmie pod uwagę pod czas rozstrzygania konkursu pierwszy zapisany komentarz.
    4.  Polub KLAPP Cosmetics na Facebooku – na pewno się ucieszą!

Zadanie konkursowe:

Odpowiedź na pytanie: „Jak ty koncentrujesz się na swojej kobiecości, co daje ci największą siłę?”

Nagrody

3 x  zestaw ampułek BI-PHASE ( w skład zestawu wchodzi miks 7 ampułek BI-PHASE).

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

 

Konkurs trwa od 29.02.2016 do 14.03.2016 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Oh!me do dnia 25.03.2016 roku.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj