Lifestyle

Konkurs „Skoncentrowana na kobiecości”

Redakcja
Redakcja
29 lutego 2016
Skoncentrowana na kobiecości
Fot. Pexels / kaboompics / CC0 Public Domain
 

Naturalne piękno najlepiej pielęgnować skoncentrowanymi i aktywnymi preparatami – np. ampułkami, a cała reszta kobiecości? Skoncentrujcie się na swoich duszach, marzeniach i celach. Zapraszamy do wspólnej zabawy z KLAPP Cosmetics. Skupcie się mocno na swojej kobiecości i pokażcie nam co daje wam największą siłę.  A ty, jak koncertujesz się na swojej kobiecości?

  1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe. W komentarzu do tego artykułu odpowiedź na pytanie: „Jak ty koncentrujesz się na swojej kobiecości, co daje ci największą siłę?”. Opowiedz nam jak w zabieganym dniu udaje się skupić na swoim rozwoju i marzeniach i zainspiruj inne kobiety.
  2. Za moment dokonania zgłoszenia Konkursowego w sposób określony w ust. 1 uważa się moment, w którym zgłoszenie zostanie zapisane na serwerze platformy do komentowania.
  3. Jedna osoba może przesłać tylko jedną  odpowiedź. W przypadku udzielenia większej liczby odpowiedzi Organizator weźmie pod uwagę pod czas rozstrzygania konkursu pierwszy zapisany komentarz.
  4.  Polub KLAPP Cosmetics na Facebooku – na pewno się ucieszą!

Zadanie konkursowe:

Odpowiedź na pytanie: „Jak ty koncentrujesz się na swojej kobiecości, co daje ci największą siłę?”

Nagrody

3 x  zestaw ampułek BI-PHASE ( w skład zestawu wchodzi miks 7 ampułek BI-PHASE).

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

 

Konkurs trwa od 29.02.2016 do 14.03.2016 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Oh!me do dnia 25.03.2016 roku.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj


Lifestyle

Kosmetyki przyjmują różne formy. Nie zastanawiaj się co lepiej działa, ale dlaczego…

Redakcja
Redakcja
29 lutego 2016
Fot. iStock / NikiLitov
 

Większość kobiet przywiązuje dużą uwagę do kosmetyku, który wybiera. jednak nad wyraz często skupiamy się na marce kosmetyku, jego właściwościach – zamiast przenieść swoją uwagę na znacznie cenniejsza informację. Dlaczego ma takie, a nie inne działanie. Przecież nad wyraz często większe znaczenie ma fakt w jaki sposób nasza skóra ma skorzystać z jego aktywnych składników i czy zawartość kosmetyku naprawdę da z siebie 100 procent. Oprócz formy i „nasycenia” składnikami aktywnymi istotny jest fakt w jakich okolicznościach będziemy z niego korzystać.

Niektóre preparaty genialne w rękach kosmetyczki w naszych stają się zmarnowanym potencjałem i odwrotnie.

Wanda Hawryłkiewicz, konsultant krajowy KLAPP Cosmetics
Mając w ręku kosmetyk najczęściej zadajemy sobie pytanie: „Czy jest odpowiedni dla naszej cery?”, „Jak działa?”, „Lepszy krem czy ampułka?” itp. Rzadziej zastanawiamy się nad tym „Dlaczego?”, a powinno być to zasadnicze pytanie. Kosmetyki stosowane zarówno w warunkach domowych jak i gabinecie kosmetycznym przyjmują różnorakie formy: kremu, maski czy serum. Które są lepsze? Nie ma lepszych i gorszych form kosmetyków. Odróżnia je koncentracja składników biologicznie czynnych. Ten fakt, obok zakresu działania, jest niezwykle istotny w pielęgnacji skóry.

Jak w takim razie zadbać z głową o skórę, wykorzystać najlepiej istniejące możliwości i jeszcze nie przepłacić? Podpowiadamy.

Mała ampułka – wielki efekt

Serum i koncentrat – z pewnością kojarzycie te kosmetyki, choć kosmetyczka zazwyczaj mówi do nad tajemniczym slangiem „ampułka”. Wszystko za sprawą szklanej ampułki, w której znajdują się specyfiki. To produkty bardzo skoncentrowane, z wysoką zawartością aktywnych składników biologicznych. I w przypadku tej formy kosmetyków wybór jest ogromny:

Wanda Hawryłkiewicz, konsultant krajowy KLAPP Cosmetics
Niewielka dawka wyspecjalizowanego koktajlu składników aktywnych, w zależności od kompozycji przeznaczona jest do intensywnej pielęgnacji bądź krótkoterminowej kuracji skóry o określonych potrzebach. Dobór zawartości serum może być różnoraki i zawierać składniki rozpuszczalne w wodzie lub w olejach: witaminy, ekstrakty ziół, z alg itp.

Wśród ampułek możemy znaleźć produkty mocno ukierunkowane ze względu na rodzaj skóry, czy też problemy z którymi się zmagamy. Oprócz tego musimy zmierzyć się z wyborem „wodna” czy „tłuszczowa”? A gdyby tak nie trzeba było wybierać?

W wyniku badań nad wykorzystaniem lipidów w połączeniu z roztworami wodnymi w pielęgnacji skóry KLAPP Cosmetics stworzył ampułki dwufazowe. Z wyglądu przypominają dobrze już nam znane np. dwufazowe płyny do demakijażu. Wyraźnie widać, że szklana fiolka zawiera dwa rożne płyny. I to własnie ich połączenie obiecuje naszej skórze bardzo wiele. Bo ich aktywność na skórze jest zupełnie nową jakością.

Można powiedzieć, że dzięki takiemu rozwiązaniu aktywne biologicznie składniki nie wchodzą sobie w paradę. Dopiero po wymieszaniu obu faz (wodnej i tłuszczowej) zyskują pełnię mocy i od razu lądują na skórze. Można jest stosować rano lub (i) wieczorem – nie stanowią żadnej przeszkody w wykonaniu makijażu.

Warstwa wodna, bogata w substancje biologicznie czynne (witaminy, ekstrakty roślinne) występuje w harmonii z lipidami pochodzenia naturalnego – tworzącymi fazę tłuszczową. Dwufazowość zapewnia precyzyjne i błyskawiczne działanie serum oraz intensywną pielęgnację skóry. Ampułki polecane są do każdego typu cery w każdym wieku, nawet wrażliwej.

Ampułki są dla kobiet bardzo dobrym przyjacielem – odpowiednio dobrana ampułka może spełnić nasze zachcianki o efektach tu i teraz. Cały zalecany program pielęgnacyjny za pomocą ampułek dwufazowych trwa dwa tygodnie, jednak dzięki silnemu skoncentrowaniu składników tego preparatu, pierwsze efekty możemy odczuć już krótko po zastosowaniu.

Cztery ampułki, którą wybrać?

Dwufazowe ampułki POWER EFFECT Bi-Phase Serum łączą najwyższej czystości, przyjazne skórze oleje migdałowy i jojoba z działaniem substancji aktywnych zawartych w fazie wodnej, dobranych w wyjątkowych kompozycjach – wyspecjalizowanych we wsparciu skóry z określonymi problemami. Energiczne wstrząśnięcie ampułką pozwala na rozproszenie się cząsteczek lipidów w fazie wodnej, tworząc w ten sposób jednorodną emulsję. Aksamitnie delikatna konsystencja produktu jest doskonale tolerowana przez skórę, łatwo się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu i błyskawicznie przynosi poprawę jej wyglądu. POWER EFFECT Bi-Phase Serum doskonale sprawdza się w pielęgnacji domowej jako dodatek do kremu lub jego substytut. POWER EFFECT Bi-Phase Serum pozostawia skórę dogłębnie odżywioną z długotrwałym odczuciem komfortu i odprężenia.  KLAPP Cosmetics proponuje aż cztery wyjątkowe ampułki:

BI-PHASE Serum + HyaluronPOWER EFFECT BI-PHASE SERUM + HYALURON (NAWILŻENIE ▪ WYPEŁNIENIE)

Faza wodna to kompozycja oligosacharydów z kwasem glukuronowym

Faza olejowa skomponowana z oleju migdałowego, jojoba oraz geranylgeraniolu

Składniki aktywne: ekstrakt z drożdży, kwas hialuronowy, oligosacharydy, kwas glukuronowy, olej migdałowy, olej jojoba, Revidrat™

Efekty stosowania:

– odbudowa płaszcza ochronnego naskórka

– przywrócenie naturalnego poziomu nawilżenia

– wygładzenie skóry

BI- PHASE SERUM + HYALURON zapewnia ogromne wsparcie pielęgnacyjne dla skóry ze skłonnością do odwodnienia. Jego zadaniem jest wiązanie wilgoci i ochrona naskórka przed wysuszeniem. Przywraca skórze jej naturalną odporność na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. To idealna suplementacja skóry, uzupełniająca niedobory wilgoci oraz redukująca zmarszczki i bruzdy. Dzięki delikatnej konsystencji, szybko się wchłania, zapewniając optymalne i długotrwałe nawilżenie.  Pozostawia skórę idealnie gładką i aksamitną w dotyku.

BI-PHASE Serum + Vitamin CPOWER EFFECT BI-PHASE SERUM + VITAMIN C (AKTYWCJA ▪ REWITALIZACJA ▪ ROZŚWIETLENIE)

Faza wodna z ekstraktami komórek macierzystych z pomarańczy i ekstraktem z różowego grejpfruta oraz witaminą C

Faza tłuszczowa z olejem migdałowym, z nasion słonecznika i jojoba oraz witaminą E

Składniki aktywne: witamina C, ekstrakty komórek macierzystych z pomarańczy, ekstrakt z różowego grejpfruta, olej migdałowy i olej jojoba

Efekty stosowania:

– pobudza aktywność komórek

– wspiera regeneracje i odbudowę naskórka

– spowalnia proces starzenia się komórek

– aktywuje odbudowę kolagenu

POWER EFFECT BI- PHASE SERUM + VITAMIN C przywraca witalność skórze  zmęczonej i pozbawionej blasku. Wysoko stężone składniki czynne, takie jak witamina C i E, ekstrakty komórek macierzystych pomarańczy oraz ekstrakt  różowego grejpfruta pobudzają w znacznym stopniu aktywność komórek. Znana jako “wymiatacz” wolnych rodników –  witamina C jest przeznaczona do ochrony skóry przed szkodliwymi wpływami środowiska. Oleje roślinne o wysokiej jakości nadają skórze nieskazitelną gładkość w dotyku. Delikatna tekstura serum szybko się wchłania i zapewnia skórze wyraźnie rozświetlony wygląd.

UWAGA: Podczas aplikacji serum może być odczuwane delikatne mrowienie skóry, które szybko ustępuje.

BI-PHASE Serum +RetinolPOWER EFFECT BI – PHASE SERUM+RETINOL (STYMULACJA ▪ WZMOCNIENIE ▪ WYGŁADZENIE)

Faza olejowa:  skomponowana z oleju migdałowego, jojoba, z nasion słonecznika oraz geranylgeraniolu

Faza wodna  z „grzybem długowieczności”- Kombuchka

Składniki aktywne:  retinol, geranylgeraniol, Renovage, Kombucha, olej migdałowy, olej jojoba, Kombuchka, Matrixyl 3000

Efekty stosowania:

– wyrównuje koloryt skóry

– wzmacnia barierę ochronną skóry

– stymuluje produkcję kolagenu

– chroni przed skutkami stresu oksydacyjnego

– wypełnia drobne zmarszczki

– wspiera wygładzenie skóry

POWER EFFECT BI – PHASE SERUM + RETINOL spełnia rolę  idealnego “wzmacniacza” do pielęgnacji skóry dojrzałej, skłonnej do odwodnienia. Doskonale dobrane połączenie witaminy A, ekstraktu z  Kombuchka bogatego w witaminy z grupy B i witaminę C oraz wysokiej jakości olejów roślinnych. Serum przeznaczone jest do wzmocnienia naturalnej bariery ochronnej skóry. Stosowane systematycznie pobudza syntezę kolagenu, dzięki czemu skóra odzyskuje swoje naturalne napięcie i elastyczność. Zmarszczki i linie są zredukowane. Przedwczesny proces starzenia zostaje opóźniony. Delikatna struktura Serum szybko się wchłania i pozostawia skórę gładką i aksamitną w dotyku.

BI-PHASE Serum + RegestrilPOWER EFFECT BI-PHASE SERUM + REGESTRIL™ (PRZECIWZMARSZCZKOWE ▪ NAPINAJĄCE ▪ WZMACNIAJĄCE)

Faza tłuszczowa zawiera olej migdałowy i jojoba

Faza wodna zawiera glaucynę i lipopeptydy

Składniki aktywne: Matrixyl synthe 6, Ovaliss™, lipopeptydy, olej migdałowy, olej jojoba, ekstrakt z nasion zielonej fasoli, rutyna

Efekty stosowania:

– napina i wzmacnia

– powstrzymuje powstawanie zmarszczek i bruzd

– wspiera regenerację komórek

POWER EFFECT BI-PHASE SERUM + REGESTRIL™ jest idealne dla poprawy sprężystości  skóry dojrzałej z pierwszymi objawami starzenia  oraz skłonnej do zmarszczek. Przeznaczone jest do „walki” z podwójnym podbródkiem!  Modeluje kontur twarzy. Dzięki wysoko skoncentrowanym składnikom aktywnym i kompozycji silnych peptydów skóra wygładza się i napina, a dzięki temu drobne zmarszczki i bruzdy ulegają znacznemu spłyceniu. Oleje roślinne o wysokiej jakości – olej z migdałów i olej jojoba nadają skórze nieskazitelną gładkość w dotyku. Delikatna struktura serum szybko się wchłania. Serum jest szczególnie polecane do stosowania przed „wielkim wyjściem”.

 

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Wszystkie ampułki BI-PHASE SERUM nie zawierają parabenów, PEG, olejów mineralnych i posiadają niesamowity, ekskluzywny zapach! Można je zakupić w wybranych gabinetach kosmetycznych współpracujących z KLAPP Cosmetics lub na www.klapp-cosmetics.pl

Odwiedź nas na Facebooku.


*mgr Wanda Hawryłkiewicz – dziekan Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu, konsultant krajowy KLAPP Cosmetics

Artykuł powstał we współpracy z KLAPP Cosmetics Polska

 


Lifestyle

Regulamin konkursu „Skoncentrowana na kobiecości”

Redakcja
Redakcja
29 lutego 2016
Skoncentrowana na kobiecości
Fot. Pexels / kaboompics / CC0 Public Domain

Regulamin konkursu „Skoncentrowana na kobiecości”

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE „Skoncentrowana na kobiecości”

§1. Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem Konkursu pod nazwą Konkurs „Skoncentrowana na kobiecości” zwanego dalej „Konkursem”, jest Blum Media
  sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9a/42, 02-954 Warszawa, zarejestrowany
  w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy pod numerem 0000573762,
  o kapitale zakładowym w wysokości 10 000 złotych.
 2. Konkurs zostanie przeprowadzony na stronie internetowej www.ohme.pl oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych Organizatora w okresie od 29.02.2016 do 14.03.2016 roku.
 3. Sponsorem nagród w Konkursie jest KLAPP Cosmetics – zwana dalej Sponsorem.
 4. Regulamin stanowi podstawę organizacji Konkursu i określa prawa i obowiązki jego uczestników.
 5. Regulamin Konkursu jest dostępny na stronie internetowej www.ohme.pl.

 

§2. Uczestnictwo w Konkursie

 1. Uczestnikami Konkursu mogą być pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, spełniające warunki określone w Regulaminie.
 2. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Organizatora i pracownicy Sponsora nagród, jak również ich małżonkowie, dzieci, rodzice oraz rodzeństwo.
 3. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w Regulaminie zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.
 4. Uczestnik oświadcza, że nadesłane zgłoszenie Konkursowe jest jego autorstwa i nie narusza praw autorskich osób trzecich.
 5. Jednocześnie Uczestnik oświadcza, że ma prawo do dysponowania swoim utworem oraz że nie narusza przy tym praw autorskich i majątkowych osób trzecich.

 

§3. Przebieg i warunki udziału w Konkursie

 1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe. Odpowiedź na pytanie: „Jak ty koncentrujesz się na swojej kobiecości, co daje ci największą siłę?”
 2. Za moment dokonania zgłoszenia Konkursowego w sposób określony w ust. 1 uważa się moment, w którym zgłoszenie zostanie zapisane na serwerze platformy do komentowania.
 3. Jedna osoba może przesłać tylko jedną  odpowiedź. W przypadku udzielenia większej liczby odpowiedzi Organizator weźmie pod uwagę pod czas rozstrzygania konkursu pierwszy zapisany komentarz.

 §4. Zasady wyłaniania laureatów Konkursu

 1. Zwycięzcy Konkursu zostaną wyłonieni tylko spośród uczestników, którzy spełniają warunki wymienione w Regulaminie.
 2. 3 laureatów zostanie wyłonionych na podstawie najciekawszej odpowiedzi przez jury, w skład którego wchodzą pracownicy i redaktorzy portalu www.ohme.pl
 3. Wyniki zostaną opublikowane do dnia 25.03.2016 na stronie internetowej www.ohme.pl.

 §5. Nagrody w Konkursie i sposób ich przekazania

 1. Sponsorami nagród w Konkursie jest marka KLAPP Cosmetics
 2. Laureatami Konkursu zostanie 3 osoby, które wybierze jury na podstawie najciekawszej odpowiedzi.
  Nagrody:
  3 x  zestaw ampułek BI-PHASE ( w skład zestawu wchodzi miks ampułek BI-PHASE).
 3. Nie istnieje możliwość zamiany nagród rzeczowych na ich równowartość w gotówce lub zamiany na inną nagrodę.
 4. Jeżeli laureat Konkursu nie spełnił któregokolwiek z warunków określonych w Regulaminie, Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru innego laureata Konkursu.
 5. Udział w Konkursie i przesłanie pracy Konkursowej jest jednoznaczne z prawem do wykorzystania jej przez Organizatora w celach promocyjnych.
 6. Przesyłając pracę Konkursową, Uczestnik powinien wyrazić zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie przez Uczestnika danych osobowych jest dobrowolne, choć konieczne do wzięcia udziału w Konkursie. Uczestnik ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
 7. Nagrody zostaną przesłane zwycięzcom przez Organizatora za pośrednictwem poczty elektronicznej lub przesyłką poleconą lub przesyłki kurierskiej w ciągu 14 dni od daty przesłania Organizatorowi danych kontaktowych przez Laureatów Konkursu.

 §6. Odpowiedzialność Organizatora

 1. Organizator Konkursu ponosi pełną odpowiedzialność za treść regulaminu i przebieg Konkursu. Organizator i sponsor nagrody nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość, terminowość doręczenia pism i nagród przez Pocztę Polską lub kuriera. Organizator i sponsor nagrody nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowości związane z opóźnieniem lub niedoręczeniem nagrody spowodowanym podaniem przez Uczestnika błędnego adresu lub innych danych. Organizator i sponsor nagrody nie ponosi odpowiedzialności za zmianę miejsca zamieszkania Uczestnika lub zmianę innych danych uniemożliwiającą dostarczenie nagrody albo powiadomienie o wygranej. W takim przypadku Uczestnik traci prawo do nagrody.
 2. Wszelkie reklamacje Uczestników dotyczące przebiegu Konkursu mogą być składane przez Uczestników w terminie 30 dni od daty zakończenia Konkursu. Reklamacja powinna być przesłana na adres Organizatora, w formie pisemnej pod rygorem nieuwzględnienia jej oraz zawierać imię i nazwisko Uczestnika zgłaszającego reklamację, jego adres korespondencyjny oraz dokładny opis okoliczności stanowiących podstawę reklamacji.
 3. Organizator zastrzega sobie prawo do pozostawienia bez rozpatrzenia reklamacji zgłoszonych po terminie, o którym mowa powyżej, jak również reklamacji niespełniających innych wymogów wskazanych w ust. 2.
 4. Złożone reklamacje, spełniające wymogi, o których mowa w ust. 2, rozpatrywane będą w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji. Zainteresowani Uczestnicy zostaną powiadomieni o sposobie rozpatrzenia reklamacji listem poleconym wysłanym w terminie 14 dni od rozpatrzenia reklamacji.

 §7. Postanowienia końcowe

 1. W razie szczególnych, niezawinionych przez Organizatora okoliczności uniemożliwiających przeprowadzenie Konkursu na dotychczasowych zasadach Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie z równoczesnym poinformowaniem o tym uczestników za pośrednictwem strony www.ohme.pl.
 2. Serwis Facebook nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść regulaminu, przebieg Konkursu ani działania Organizatora, w tym za wyłanianie zwycięzców i przekazywanie nagród.
 3. Konkurs w żaden sposób nie jest sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany.
 4. Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest grą losową, zakładem wzajemnym lub grą na automatach w rozumieniu Ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z dnia 30 listopada 2009 r.).

Aktualizacja: 21.03.2016


Zobacz także

3 znaki zodiaku, o których wiadomo, że są wysoce inteligentne

Owczarek niemiecki – symbol wierności i odwagi. Co trzeba wiedzieć o tej rasie?

Kamil Maćkowiak: Nie wstydzę się powiedzieć, że pokonałem uzależnienie i depresję