Go to content

Konkurs „Polko, pokochaj siebie prawdziwą”

Patrycja Załug
Fot. Materiały prasowe

–Marzy mi się, aby Polki były naprawdę pewne siebie, abyśmy pozwoliły sobie na autentyczność w relacjach zawodowych i prywatnych, zaufały swoim odczuciom i żyły naprawdę w zgodzie ze sobą – mówi Patrycja Załug, autorka akcji „Polko, pokochaj siebie prawdziwą”. – Trudno jest nam siebie doceniać, zaniżamy nasze aspiracje zawodowe i prywatne, ponieważ w głębi serca wątpimy czy zasługujemy na więcej. Już czas, aby Polki uznały swoją wartość! – dodaje. A wy kochacie siebie? Mądrze, takimi prawdziwymi? Napiszcie nam o tym.

Dlatego dziś wspólnie z Instytutem Przemiany Patrycji Załug, zapraszamy Was do wspólnej zabawy.

  1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe. W komentarzu do tego artykułu napisz jaki jest twój własny sposób na bycie dla siebie dobrą. Jak się sama doceniasz? Zdradź swój sposób, pokaż nam jak siebie pokochałaś lub jak się zmieniasz.
  2. Za moment dokonania zgłoszenia Konkursowego w sposób określony w ust. 1 uważa się moment, w którym zgłoszenie zostanie zapisane na serwerze platformy do komentowania.
  3. Jedna osoba może przesłać tylko jedną  odpowiedź. W przypadku udzielenia większej liczby odpowiedzi Organizator weźmie pod uwagę pod czas rozstrzygania konkursu pierwszy zapisany komentarz.

Zadanie konkursowe:

Napisz jaki jest twój własny sposób na bycie dla siebie dobrą. Jak się sama doceniasz? Zdradź swój sposób, pokaż nam jak siebie pokochałaś lub jak się zmieniasz. Jak zawsze będziemy doceniać waszą kreatywność :).

Nagrody

3 x  półgodzinne sesje coachingowe z coachem i trenerką Patrycją Załug (przez skype) o wartości 150 zł każda

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

5  x książka „100 pomysłów jak być dla siebie dobrą” o wartości 33 zł każda

10 x audiobook „100 pomysłów jak być dla siebie dobrą” o wartości 33 zł każdy

 

Konkurs trwa od 16.02.2016 do 01.03.2016 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Oh!me do dnia 08.03.2016 roku.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj