Go to content

Konkurs „Podróż za jeden uśmiech”

Fot. iStock / wundervisuals

Kochacie podróże? A takie, które sprawiają, że nie możecie przestać się uśmiechać? Już niedługo wakacje, ale zanim wyruszycie w swoją podróż za jeden uśmiech, powspominajcie z nami odrobinę. Napiszcie nam o swoich wyprawach – tych bliskich i tych dalekich. Tych, które sprawiły, że uśmiechaliście się do siebie jeszcze długo po ich zakończeniu, tych, które kosztowały niewiele więcej niż  jeden uśmiech.

Dzięki gabinetom stomatologicznym Uśmiech Zdrowia, zwycięzca naszej zabawy, na te wakacje będzie mógł zabrać wyjątkowo dopieszczony uśmiech!

Zasady:

  1. Aby wziąć udział w Konkursie należy napisać w komentarzu do tego artykułu o swojej  niezwykłej podróży, która kosztowała niewiele więcej niż uśmiech.
  2. Za moment dokonania zgłoszenia Konkursowego w sposób określony w ust. 1 uważa się moment, w którym zgłoszenie zostanie zapisane na platformie do komentowania.
  3. Jedna osoba może przesłać tylko jedną  odpowiedź. W przypadku udzielenia większej liczby odpowiedzi Organizator weźmie pod uwagę podczas rozstrzygania konkursu pierwszą nadesłaną wiadomość.

Zadanie konkursowe:

Napisz nam o swojej najpiękniejszej podróży, która kosztowała niewiele więcej niż uśmiech. To wcale nie muszą być ekskluzywne wakacje za granicą, czy podróż stopem przez Europę. Czasem największy uśmiech rodzi się na rowerowej wycieczce albo podczas spontanicznego wypadu „za miasto”.

Odpowiedzi należy dodawać w komentarzach do tego artykułu.

Nagrody:

1 x Voucher na zabieg czyszczenia zębów: scaling, piaskowanie oraz fluoryzacja w gabinetach stomatologicznych Uśmiech Zdrowia w Warszawie

logo_usmiech_zdrowia

 

Białe i zdrowe zęby dodają nam pewności siebie i sprawiają, że częściej się uśmiechamy. To dzięki ładnemu i olśniewającemu uśmiechowi jesteśmy bardziej pewni siebie i przyciągamy do siebie ludzi – sprawiamy wrażenie bardziej otwartych, wesołych. Dobry humor i otwartość na świat oraz ludzi to przepustka do udanej podróży. Czego jak czego, ale uśmiechu podczas podróży nie można nam zabraknąć. Zadbajcie więc o tę „przepustkę”. W jaki sposób? Wystarczy sprawić sobie prezent w postaci jednego z profilaktycznych czy też estetycznych zabiegów stomatologicznych. A dokładniej, sprawiać sobie takie prezenty systematycznie, bo tylko regularność w dbaniu o higienę jamy ustnej daje pożądane efekty.

Gabinet stomatologiczny Uśmiech Zdrowia_1

Efekt białych i ładnych zębów – oczywiście, jeżeli nasze zęby są zdrowe – jest możliwy do osiągnięcia między innymi dzięki systematycznym profilaktycznym zabiegom stomatologicznym, takim jak scaling, czyli profesjonalne usuwanie osadu i kamienia nazębnego (przy użyciu lasera diodowego), piaskowanie (kolejny etap zabiegu higienizacyjnego, polegający na usunięciu wszystkich osadów i przebarwień np. z kawy, czy papierosów znajdujących się na zębach) i fluoryzacja (zapobiega próchnicy).

Konkurs trwa od 16.05.2017 do 29.05.2017 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Oh!me do dnia 09.06.2017 roku.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.