Go to content

Konkurs „Mama ma… pomysły i marzenia”

Konkurs "Mama ma... pomysły i marzenia"
Fot. iStock / adezhda1906

Chcesz pokazać swojemu dziecku cały świat. Od Bałtyku po Tatry, a potem jeszcze kawałek dalej, i dalej… Cudownie! Razem z wyjątkowym  sklepem dla rodziców Mama-ma.com serdecznie zapraszamy was do zrobienia pierwszego kroku. Opowiedzcie nam o swoich podróżniczych marzeniach – tych realnych i tych całkiem fantastycznych – i wygrajcie magiczną butelkę samonagrzewająca Paullandstella. Z takim gadżetem żadna wyprawa nie ma ograniczeń, nawet z najmłodszym członkiem rodziny.

    1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe. W komentarzu do tego artykułu odpowiedź na pytanie: „W jaką podróż / na jaką wyprawę zabrałabyś swoją butelkę Paulandstella?” Opowiedz nam o waszej wymarzonej wycieczce, wyprawie czy podróży. Może być bardzo osiągalna lub całkowicie magiczna – wszystko zależy od waszego pomysłu i wyobraźni.
    2. Za moment dokonania zgłoszenia Konkursowego w sposób określony w ust. 1 uważa się moment, w którym zgłoszenie zostanie zapisane na serwerze platformy do komentowania.
    3. Jedna osoba może przesłać tylko jedną  odpowiedź. W przypadku udzielenia większej liczby odpowiedzi Organizator weźmie pod uwagę pod czas rozstrzygania konkursu pierwszy zapisany komentarz.

Zadanie konkursowe:

W komentarzu do tego artykułu odpowiedź na pytanie: „W jaką podróż / na jaką wyprawę zabrałabyś swoją butelkę Paulandstella?” Opowiedz nam o waszej wymarzonej wycieczce, wyprawie czy podróży. Może być bardzo osiągalna lub całkowicie magiczna – wszystko zależy od waszego pomysłu i wyobraźni. Zaszalej! Razem z butelką Paulandstella, wyprawa do lasu czy na plażę nie jest już wyzwaniem, a może marzysz o Toskanii albo krainie bajek prosto ze stron waszej ulubionej książki?

Nagrody

1 x Butelka samonagrzewająca się Paulandstella

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Z nią nie potrzebujesz prądu, gazu ani baterii by przygotować ciepły napój dla swojego dziecka!

Butelka paulandstella jest najłatwiejszym i najbardziej perfekcyjnym rozwiązaniemułatwiającym karmienie Twojego dziecka zarówno w podróży, jak i w nocy.

Funkcjonowanie butelki jest proste – polega na wciśnięciu guzika.
Wystarczy jedno kliknięcie i zawartość ogrzewa się do optymalnej temperatury.
Mleko możesz rozrobić bezpośrednio w ogrzanej wodzie, dzięki czemu Twoje dziecko może być natychmiast nakarmione.

Paulandstella samonagrzewająca się butelka dla dzieci jest idealna do ogrzania zarówno mleka matki, jak również herbatki.

1 x Torba dla mamy i dziecka

torby paulandstella

Niezastąpiony pomocnik w codziennej opiece i nawet tych najmniejszych podróżach do parku. W torbie znajduje się: mata do przewijania dziecka, kosmetyczka z PVC, oddzielna torebeczka do smoczków, wiele praktycznych kieszonek na butelki dla niemowląt, pieluchy, telefon komórkowy, portfel itp..

Konkurs trwa od 08.03.2016 do 22.03.2016 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Oh!me do dnia 29.03.2016 roku.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj