Go to content

Kolekcjonuj komplementy, a jeszcze chętniej je rozdawaj. Bądźmy dla siebie dobre

Fot. Materiały prasowe

Nie ma lepszego dnia na zmianę, na zauważenie, że jesteś wystarczająca i zasługujesz na wszystko, o czym marzysz. Jest w kobietach silne przekonanie, że na wszystko muszą zasłużyć, że nie są dość dobre, godne, interesujące.  Myślimy, że wciąż musimy spełniać czyjeś oczekiwania, sprostać każdemu standardowi i być taką, jaką ktoś nas sobie wyobraził. Masz odwagę namalować ten obraz po swojemu?

Ile razy pomyślałaś dziś dobrze o sobie samej? Ani razu? Nie udało się wykonać 200 procent planu, miałaś nie jeść czekolady i znowu się nie udało? Halo, halo, a gdyby twoja mama lub przyjaciółka opowiedziała ci to samo, co byś im odpowiedziała? Daj, spokój, odpuść sobie – jesteś świetna! 

Kochane kobiety, matki, siostry, przyjaciółki i sąsiadki, bądźmy dla siebie dobre. Tak zwyczajnie, po ludzku wyrozumiałe. Dla siebie nawzajem, ale przede wszystkim dla siebie samych. Pora uwierzyć, że nie musisz grać w tę grę. Stań przed lustrem, zarzuć na szyję ulubiony, kolorowy szal i weź głęboki oddech – niech ta wiosna będzie prawdziwym czasem budzenia się do  życia.

Fot. Materiały prasowe

Wsparcie jest kobietą

Bo nikt nie da ci tak wiele, jak druga kobieta. Nikt nie zrozumie tak mocno, głęboko. Choć tak bardzo się różnimy, mierzymy się z podobnymi problemami. Dlatego wspierajmy się wzajemnie. Bądźmy dla siebie dobre, wspierające.

Kolekcjonuj komplementy, a jeszcze chętniej je rozdawaj. I nigdy, przenigdy nie zapominaj, że:

Masz prawo być sobą. Nie musisz zmieniać ani swojego wyglądu, ani charakteru. Dopóki nikogo nie krzywdzisz, nie powinnaś przejmować się tym, co mówią i myślą o tobie inni.

Masz prawo do swoich marzeń. Jak szalone by nie były. Nie czekaj jednak aż się spełnią, tylko ty masz moc ich spełniania.

Masz prawo do błędów. Bo każdy je popełnia. Nie miej do siebie o nie ciągłych pretensji, daj sobie zgodę na błędy i ucz się na nich.

Kochaj i szanuj swoje ciało. Zaakceptuj je, jest niepowtarzalne. Rozpieszczaj je i szanuj, robi dla ciebie wiele dobrego. I pamiętaj, Najpiękniejsze w nas jest to, czego nie widać.

Naucz się wybaczać. Bo to jedna z ważniejszych lekcji w życiu. Nie pozwól by przeszłość była dla ciebie obciążeniem. Wybacz też sobie, to wszystko, co nieustannie sobie wytykasz. Obiecuję, że poczujesz spokój.

Daj sobie zgodę na swoje emocje. I te dobre, i te złe. Wszystkie są potrzebne, wszystkie są po coś.

Doceniaj przyjaciół. To nie wstyd prosić o pomoc i wsparcie.

Bądź dla siebie dobra. Tak, jak jesteś dobra dla bliskich ci osób. Naucz się życzyć sobie samej więcej dobrego.

Fot. Materiały prasowe

“Bądźmy dla siebie dobre”

Wiosna to czas przebudzenia, nowych możliwości, energii i siły, która nabiera zupełnie nowego znaczenia, kiedy my, kobiety, wspieramy siebie nawzajem. To nowy początek dla nas wszystkich. Po trudnych czasach, wraz z przyjściem wiosny, rozpoczyna się nowy rozdział. Nie tylko kolory budzą się do życia, ale my razem z nimi.

“Bądźmy dla siebie dobre” to słowa, które w ostatnim czasie zyskały na znaczeniu. Na nowo nauczyliśmy się czym jest siła i jedność oraz solidarność. Przewartościowaliśmy swoje życie i skupiliśmy się na tym co naprawdę ważne. Ponownie doceniamy wartość spotkań i małych gestów.

My również chcemy zmobilizować Cię do powiedzenia kilku miłych słów swojej siostrze, mamie lub przyjaciółce i sprawić, aby jej dzień stał się lepszy. Poznaj szczegóły!

Weź udział w konkursie z marką Greenpoint i wygraj voucher na cudowny pobyt w Dolinie Charlotty

  1. Dodaj zdjęcie na Instagramie ze swoją przyjaciółką, siostrą, mamą lub Kobietą z którą łączy Was wyjątkowa więź.
  2. W treści wpisu napisz kilka słów o Waszej relacji i powiedz jej miły komplement, który poprawi jej ten dzień.
  3. Oznacz nas na Instagramie na zdjęciu @greenpointfashion oraz dodaj hasztag #konkursGreenpoint  #greenpointlook #badzmydobre

Więcej informacji o konkursie znajdziecie tutaj: https://greenpoint.pl/content/81-konkurs-dolina-charlotty

Fot. Materiały prasowe