Go to content

Każdy potrzebuje kogoś do kochania. Cudowna więź skrzywdzonego psa z niemowlakiem. Zobaczcie piękne zdjęcia

Fot. Screen z Instagrama /wellettas

Co nas wzrusza najbardziej w internecie? Najczęściej są to zdjęcia dzieci i zwierząt. A co, gdy na jednym zdjęciu pojawia się niemowlę i pies. I gdy wiemy, że ten pies został straszliwie skrzywdzony? Trudno, żeby się nam cieplej wokół serca nie zrobiło, prawda?

Nora to suczka, którą potwornie traktował poprzedni właściciel, psina przeszła takie piekło, że boi się wszystkiego – nowych miejsc, ludzi, krzyków, gwałtownych ruchów. Przygarnięta została przez cudowną rodzinę, która wierzyła, że dając jej miłość i spokój Nora stanie się psem łagodnym, psem rodzinnym. I tak się faktycznie stało. Rodzina, która zaopiekowała się Norą, to oprócz małżeństwa jeszcze trójka dzieci i trzy psy ratunkowe, jednak suczka upatrzyła sobie najmłodszego członka rodziny. Archie – tak ma na imię niemowlak na krok nie jest odstępowany przez Norę, która go uwielbia. Elżbieta właścicielka psa i mama Archie’go opowiada, że nawet, kiedy kąpie synka, Nora leży na macie w łazience i czeka na  koniec kąpieli. Kiedy Elżbieta karmi chłopca, Nora też chce być na jej kolanach. To niesamowita więź i miłość, ta miłość, która być może uleczy zbolałą suczkę i rozgoni wszelkie złe wspomnienia.

Obejrzyjcie te zdjęcia, są cudowne.

 

True love in bloom ❤️ #tbt . #ArchietheAnimalWhisperer #rescuedog #adoptdontshop

Post udostępniony przez Elizabeth Spence (@wellettas)

Dear, sweet, tolerant Nora ❤️ . #rescuedog #adoptdontshop #archietheanimalwhisperer Post udostępniony przez Elizabeth Spence (@wellettas)

źródło: Instagram, Bored Panda