Go to content

Jesteś dumnym właścicielem domu wakacyjnego? Zarabiaj na nim podczas swojej nieobecności

Fot. Materiały prasowe

Wakacyjna baza wypadowa to marzenie wielu osób. I ci, którzy dążyli do spełniania marzeń, z pewnością posiadają takie cudo na własność. To genialna alternatywa dla wakacji spędzanych w wynajętych pokojach hotelowych, które wymagają przestrzegania pewnego rygoru czasowego. A jednak własne cztery kąty, obojętnie o jakim metrażu, dają niesamowite możliwości wypoczynku i relaksu. 

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem powyższego dobra w uroczym zakątku kraju, znajdujesz w roku kilka tygodni, by wyrwać się ze swojego miejsca zamieszkania i wypocząć z dala od problemów codzienności. A ponieważ jedziesz do siebie, czujesz się wspaniale. Jest tak, jak lubisz – cisza lub gwar, las czy rozległa linia brzegowa morza. Gdziekolwiek nie spędzasz wakacji, musi być fantastycznie, bo jesteś u siebie i żyjesz zgodnie z własnymi zasadami. A po urlopie, gdy nadchodzi czas na powrót do rzeczywistości, zamykasz letniskowy azyl na cztery spusty.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

A gdybyś tak chciał na tym zarobić?

Propozycja jest bardzo kusząca i warta rozpatrzenia. Tym bardziej, że w wielu przypadkach domki czy apartamenty w różnych zakątkach Polski, wykorzystywane są tylko kilka tygodni w ciągu roku. Oczywiście, to twój dom, twoja własność, więc kto inny mógłby w nim mieszkać, gdy nie ma tam ciebie i twojej rodziny? Jeśli faktycznie twoja własność poza czasem twojego pobytu, pokrywa się w każdym kącie kurzem, zastanów się nad wynajmem nieruchomości i spraw, by dom sam pracował na swoje utrzymanie.

Gdy zastanawiasz się nad dobrą stroną takiego rozwiązania, bierzesz również pod uwagę kłopoty jakie mogą wyniknąć z powierzeniu kluczy obcym osobom. Przecież nie jest łatwo na własną odpowiedzialność przekazać komuś klucze, trzymając kciuki, by po zaliczce otrzymać resztę zapłaty za wynajem. I co z domem, czy goście będą umieli uszanować pracę jaką w niego włożyłeś i wszystko zostanie na swoim miejscu? A może boisz się, że okolica otoczona lasami nie znajdzie wielu amatorów do wypoczynku?

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Samodzielnie trudno jest odnaleźć osoby, które marzą właśnie o wypoczynku w domu takim jak twój i to w czasie, gdy ty nie będziesz z niego korzystał. Jeśli kwestia braku kontroli i dużej odpowiedzialności za wynajmowaną własność sprawia, że oddalasz od siebie chęć spróbowania tego, zastanów się jeszcze raz. Przecież istnieje rozwiązanie, które zdejmie z twojej głowy ciężar problemów.

Prosty i bezpieczny sposób na zysk z domu letniskowego

Jak się okazuje, najtrudniejsze jest samo podjecie decyzji. Ale gdy klamka już zapadnie, zrób to tak, byś nie musiał się niczym martwić. To dosyć proste – jeżeli jesteś właścicielem domu lub apartamentu  na wynajem wakacyjny, położony w atrakcyjnym regionie, wystarczy nawiązać kontakt ze stroną NOVASOL: telefoniczny 91 812 14 46, poprzez pocztę elektroniczną na adres novasol@novasol.pl  lub poprzez  formularz zgłoszeniowy ze strony: http://www.novasol.pl/wlasciciele_wspolpraca.html

Po pierwszym kontakcie spodziewaj się prośby o nadesłanie opisu oraz zdjęć obiektu, żeby można było się zorientować wstępnie co do rodzaju zgłaszanego obiektu. W następnym kroku jeden z pracowników firmy NOVASOL ustala termin odwiedzin danego domu. W czasie takiego spotkania na miejscu, pracownik zrobi własne zdjęcia oraz pełny opis obiektu, tak aby przygotować go jak najlepiej do prezentacji na stronach internetowych. Masz szansę na powodzenie, ponieważ po podpisaniu umowy, twój obiekt trafia do wszystkich naszych kanałów sprzedaży: na strony internetowe NOVASOL w 19 wersjach językowych, do sieci agentów (stacjonarnych i onlineowych biur podróży w całej Europie) oraz do katalogów i innych broszur reklamowych na wszystkich naszych 19 rynkach sprzedaży.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Nie martw się o bezpieczeństwo transakcji. Nadal będziesz miał kontrolę nad twoim domem, na bieżąco zostaniesz poinformowany o rezerwacjach, okresach wynajmu, nazwisku i narodowości klientów. NOVASOL jest obecnie jednym z największych oferentów bazy prywatnych domów i apartamentów na wynajem wakacyjny w Europie. Obejmuje ona ponad 40.000 takich obiektów w 29 krajach Europy: od Islandii po Albanię, od Portugalii po Polskę. Twój dom również może dołączyć do tego grona.

Oczywiście, nie zapominaj o tym, że to nadal twój dom i gdy zapragniesz w nim spędzić urlop, po prostu zarezerwuj go na okres swoich wakacji. Sprawdź sam, jak prosto można zarabiać na tego typu nieruchomości i korzystać z niej, gdy przyjdzie na to ochota.

NOVASOL

Fot. Materiały prasowe


Wpis powstał we współpracy z firmą NOVASOL