Go to content

Jennifer Lopez i Ben Affleck przygotowują się do pierwszych wspólnych Świąt Bożego Narodzenia

Historia związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka sięga początku XXI wieku. Para zaczęła spotykać się już w 2002 roku. Niestety, kilka lat później rozstali się, by po 20 latach stanąć na ślubnym kobiercu. W tym roku spędzą pierwsze Święta Bożego Narodzenia jako małżeństwo. Przygotowania już się rozpoczęły.

Pierwsze Święta małżonków

Jennifer Lopez i Ben Affleck chcą, by tegoroczne Święta Bożego Narodzenia były wyjątkowe i niepowtarzalne. W końcu to pierwsze wspólne Święta po ślubie. Lopez i Affleck kilka dni temu zostali przyłapani na rodzinnym wybieraniu choinki. Widać, że świąteczny nastrój ich nie opuszcza. Na farmę choinek w pobliżu Los Angeles małżonkowie zabrali ze sobą również dzieci. J.Lo towarzyszyły 14-letnie bliźnięta – Max i Emma (których ojcem jest Marc Anthony), z kolei Ben przywiózł trojkę dzieci 17-letnią Violet, 13-letnią Seraphinę i 10-letniego Samuela ( których matką jest Jennifer Garner).

Uwagę zwróciło ubranie Jennifer. Piosenkarka miała na sobie limonkowy płaszcz w pepitkę, o prostym, ale eleganckim kroju. Do tego dobrała białą koszulę z okrągłym dekoltem i jeansy. Ben z kolei postawił na wygodną, beżową bluzę i jeansy.

Opowiadając o tradycjach bożonarodzeniowych w Vogue, Lopez powiedziała: „Co roku gotujemy to samo jedzenie, które uwielbiam, ponieważ czekam na to jedzenie przez cały rok. Gotujemy pastele, arroz con gandules, pernil i wszystkie inne specjały. Jesteśmy pewni, że rodzina Lopezów i Afflecków połączy w tym roku swoje tradycje, tworząc coś wyjątkowego i niepowtarzalnego.

Ponoć Jennifer Lopez planuje wymienić się świątecznymi prezentami z Jennifer Garner, byłą żoną Afflecka i jej nowym przyjacielem. „W tym roku będą wymieniać prezenty na Boże Narodzenie, mają świetny kontakt” – donosi źródło „Jest prawdziwy wzajemny szacunek i uznanie dzięki dzieciom.”

Historia miłości Jennifer i Bena

Jennifer Lopez i Ben Affleck poznali się w 2002 roku na planie filmu „Gigli”. Już od początku coś między nimi zaiskrzyło, jednak Jennifer była wówczas w związku małżeńskim z Crisem Juddem. Koniec końców para rozwiodła się. Po pewnym, choć niedługim czasie, Jennifer i Ben zaczęli się spotykać. W listopadzie 2002 roku zakochani zaręczyli się i zaczęli planować wspólne życie. Niestety, kilka dni przed ślubem, który miał odbyć się we wrześniu 2003 roku narzeczeni zdecydowali się na przełożenie uroczystości, co tłumaczyli nadmiernym zainteresowaniem mediów. Obawy i domysły sprawdziły się – cztery miesiące później, para rozstała się. Zarówno Jennifer jak i Ben ułożyli sobie życie na nowo. Jednak w 2021 roku media zaczęły podejrzewać, że Lopez i Affleck ponownie się spotykają. Zakochani dostali od losu drugą szansę. W kwietniu 2022 roku Ben oświadczył się Jennifer, a już w lipcu  pobrali się w Las Vegas. Miesiąc po pierwszej ceremonii zorganizowali drugą, tym razem w posiadłości Bena Afflecka  Giorgii.

Zobacz również: „Czułam się, jakbym miała umrzeć”. Jennifer Lopez po raz pierwszy o rozstaniu z Affleckiem 20 lat temu


źródło: Hola