Go to content

Jakie usługi oferuje najlepszy detektyw w Gdyni?

Często zdarzają się w życiu sytuacje potencjalnie bez wyjścia, w których osoba poszkodowana czuje się bezsilna, tak jakby nikt nie mógł pomóc jej wygrać w słusznej sprawie. W obliczu kłopotów warto skontaktować się z agencją detektywistyczną KAD z Trójmiasta, która może odmienić los każdego czującego niesprawiedliwość w otaczającej go rzeczywistości lub potrzebującego szczególnego bezpieczeństwa w newralgicznym momencie życia. Kto może więc liczyć na skuteczną pomoc detektywa w Gdyni?

Pomoc zarówno osobom indywidualnym, jak i firmom

Dobrą wiadomością jest, że firma detektywistyczna Gdynia jest w stanie pomagać bardzo szerokiej grupie ludzi znajdującej się w potrzebie. Zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa mogą liczyć na pełne zaangażowanie detektywów w określonych sprawach. Zakres działania Krajowych Agencji Detektywistycznych jest bowiem bardzo szeroki. Prywatna osoba może liczyć na pomoc w przypadku próby udowodnienia niewierności partnera przed sprawą rozwodową. Wtedy detektywi są w stanie dostarczyć do sądu niezbędny materiał dowodowy. Innym przypadkiem jest potrzeba ochrony posiadłości w trakcie wyjazdu czy monitorowanie dziecka pod opieką nowego, niesprawdzonego jeszcze opiekuna. Firmy natomiast mogą liczyć m.in. na udowodnienie przestępstwa, jakiego dopuszczają się współpracownicy np. kradzieży wewnątrz spółki.

Jakiego sprzętu może używać detektyw?

W trakcie działań detektywów klient nie musi martwić się o sprawy formalne i techniczne. Agencje detektywistyczne Gdynia operują niezbędnym, profesjonalnym sprzętem, który ułatwi rozwiązanie nawet najbardziej skomplikowanych spraw. Ważnym elementem zbierania materiału dowodowego są zdjęcia, które wykonują detektywi. Agencja zapewnia pełną dyskrecję, dzięki czemu obserwowana osoba nie dowie się o działaniach detektywów. Elementem potrzebnym detektywowi mogą być też dyktafony oraz kamery mające zarejestrować moment kluczowy w sprawie klienta. W celu śledzenia obiektu wyznaczonego przez zleceniodawcę stosuje się także GPS, za którym może podążać wyznaczona osoba. Innym przydatnym narzędziem są podsłuchy, za pomocą których można udowodnić niewierność partnera czy przekręty finansowe wewnątrz firmy. Są to technologie, których nie może stosować detektyw per se, ale może on doradzić klientowi zastosowanie ich. Pomimo ich problematyczności prawnej często okazują się niezbędne i przełomowe w sprawie. Biuro detektywistyczne Gdynia wykonuje jedynie ruchy mające stanowić dowód w postępowaniu, który następnie trafi do raportu. Nie zajmuje się odzieraniem z prywatności osób „śledzonych” na forum publicznym.

Czy detektyw z Gdyni działa tylko na terenie tego miasta?

Krajowa Agencja Detektywistyczna to organizacja, która działa nie tylko na terenie Gdyni. Agenci specjalizują się w pracy w Gdańsku, Gdyni i Sopocie, które znają od podszewki, ale swoją pracę wykonują równie efektywnie w innych miastach w całej Polsce w zależności od indywidualnego przypadku każdego klienta. Biura agencji są natomiast zlokalizowane właśnie w Trójmieście, a także w Warszawie, Iławie i Bydgoszczy. Jeśli chodzi o sprawy międzynarodowe, to detektywi zajmują się pracą także na terenie Niemiec.