Go to content

Jaki prezent marzeń dla kobiety? – kreatywne pomysły dla Niej

Fot. Materiały prasowe

Znalezienie odpowiedniego prezentu może zająć nam trochę czasu. Jeżeli zbliżają się urodziny lub imieniny bliskiej Ci osoby, warto zastanowić się nad zakupem oryginalnego i wyjątkowego prezentu. Sprawdź najlepsze kreatywne pomysły na upominek dla kobiety.

Jak wybrać oryginalny prezent dla kobiety?

Najczęściej wybieranymi prezentami dla kobiet są kwiaty, czekoladki, kosmetyki i biżuteria. Jeżeli zależy nam na obdarowaniu bliskiej osoby czymś wyjątkowym, warto poszukać pomysłu na bardziej kreatywny prezent, dopasowany do preferencji solenizantki. Wiele kobiet lubi niespodzianki. Dlatego warto wybrać niebanalny prezent, który sprawi, że na twarzy pojawi się uśmiech. Inspiracji możemy zaczerpnąć w internecie. W sklepie internetowym prezent marzeń znajdziemy atrakcyjne pomysły na każdą okazję, które umożliwią przeżycie niesamowitej przygody. Bez względu na to, komu planujemy wręczyć prezent, możemy mieć pewność, że będzie oryginalny. Prezent dla kobiety powinien być dopasowany do jej charakteru i zainteresowań. Jeżeli nie jesteśmy zdecydowani, możemy skorzystać z zakupu karty podarunkowej. Dzięki temu solenizantka sama będzie mogła wybrać prezent.

Karta posiada unikalny kod identyfikacyjny i dostępna jest w wysokości od 20 do 2000 złotych. Pamiętajmy jednak, że karta nie będzie podlegała wymianie na gotówkę. Należy ją zrealizować do 500 dni od daty zakupu produkt i co więcej, można ją użyć tylko raz. Upominki dostępne w sklepie skierowane są nie tylko do kobiet, ale również mężczyzn. Niektóre prezenty można realizować we dwoje np. masaż lub rejs statkiem. Warto śledzić ofertę sklepu online na bieżąco, ponieważ często udostępnione są atrakcyjne promocje i zniżki. Stacjonarne punkty sprzedaży znajdują się w wielu większych miastach w Polsce. Rezerwację zamówienia można również wykonać za pośrednictwem internetu.

Fot. Materiały prasowe

Kreatywne prezenty dla niej

Ostateczny wybór prezentu będzie zależał od upodobań solenizantki. Bez wątpienia każda kobieta ucieszy się z otrzymania całodniowego vouchera do SPA. Taki prezent możemy zaproponować zarówno przyjaciółce, mamie, jak i siostrze. W trakcie pobytu w SPA realizowane są różne masaże i zabiegi na ciało, które zapewnią błogi odpoczynek. Masaże to najlepszy sposób na pozbycie się stresu i zmęczenia. Jest to zabieg popularny i najczęściej wybierany przez płeć żeńską. Wybór rodzajów masażu jest ogromny, dlatego każda kobieta powinna bez problemu znaleźć coś dla siebie.

Regenerujące i odprężające mogą okazać się również zabiegi na twarz i ciało, które pozwolą zwalczyć wszystkie niedoskonałości i pojawiające się oznaki starzenia. Innym ciekawym pomysłem jest zakup vouchera na lot balonem. Z pewnością lot przyniesie moc niezapomnianych wrażeń, które zapamiętamy do końca życia. Czas trwania widokowego lotu balonem trwa godzinę.

Fot. Materiały prasowe

Ekstremalne prezenty dla odważnych

Ciekawym i dość nietypowym pomysłem na prezent dla odważnych kobiet jest Flyboard lub lot w tunelu aerodynamicznym. Flyboard to urządzenie, które służy do uprawiania ekstremalnych sportów wodnych. Utrzymanie równowagi będzie bez wątpienia trudne dla początkujących, ale gwarantujemy zabawę i możliwość przeżycia czegoś wyjątkowego. Na samym urządzeniu możemy wykonywać różne akrobacje. Flyboard jest bezpiecznym sportem. Użytkownik otrzymuje specjalną asekuracyjną kamizelkę i kask. Lot w tunelu będzie ciekawym rozwiązaniem dla miłośników skoków spadochronowych. Może być to również idealna alternatywa dla osób, które nigdy nie zdołałyby się skoczyć z 5000 metrów nad ziemią. W cenę każdego z tych prezentów zostało wliczone również specjalne szkolenie.

Fot. Materiały prasowe


Artykuł sponsorowany