Go to content

Jak myślicie, które fatałaszki, jakie kreacje najbardziej kręcą mężczyzn?

Photo by Dainis Graveris on Unsplash

„Sexappeal, to nasza broń kobieca, sexappeal to coś, co was podnieca” – co prawda na atrakcyjność erotyczną wpływa znacznie więcej elementów, niż sam wygląd, ale niezaprzeczalnym faktem jest to, że mężczyźni są wzrokowcami. Tym razem wykorzystajcie ten argument, budując określone wrażenie u Waszych partnerów.

Zabawa w przebieranki to jak wyczekiwana gwiazdka, urodziny i dzień chłopaka w jednym! Który Pan się nie ucieszy z wrażeń, jakie wywołują seksowne stroje?

Subtelne akcenty

Jeżeli nie jesteście zwolenniczkami pełnych przebrań albo wstydzicie się pójść na całość i wyskoczyć w lateksowym stroju kocicy dominy, dzierżąc w dłoni pejcz, możecie zacząć od czegoś znacznie spokojniejszego, lecz też niezwykle pobudzającego wyobraźnie. Seksowna bielizna to punkt obowiązkowy, ale może tym razem taka bardziej w Jego guście? Pas do pończoch, koronki, paseczki, kabaretki, wyuzdane body, więcej przezroczystych elementów,
siateczek, wycięć, no i punkt obowiązkowy – szpilki! Im bardziej wysokie i niewygodne, tym lepiej, nie będziecie w nich za dużo chodzić.

Subtelne dodatki erotyczne działają na wyobraźnie, wprowadzają pikantny akcent. Przebojem ostatnich czasów jest biżuteria intymna. Uwodzicielski łańcuszek, który podkreśli kształt bioder, a może naszyjnik spływający po plecach niczym złota kaskada? W zestawieniu z nagim ciałem, z pewnością sprawi, że mężczyzna nie będzie mógł oderwać wzroku. Tego typu błyskotki sprawdzają się nie tylko w czasie intymnych zabaw, mogą być komponowane z kobiecymi, seksownymi strojami, a znajdziecie je w sklepie erotino.pl

A co powiecie na nasutniki? Kobiece piersi przystrojone o ten figlarny element przypominają prezent, który Panowie chętnie przejmą w swoje dłonie.

Jaki kolor bielizny jest najbardziej erotyczny? Po szybkim researchu otrzymacie odpowiedź, że według badań w Bandung Institute of Technology w Indonezji, najbardziej podniecają dwie skrajności – niewinna biel i zmysłowa czerń, a nie czerwień, która zajęła dopiero piąte miejsce, choć mogłaby się wydawać kolorem utożsamianym z gorącym seksem. Nie ma co się opierać na tych wynikach, a na zdaniu osoby, która będzie tę bieliznę z Was zdejmować i oczywiście na tym, co Wy lubicie i w czym czujecie się najbardziej sexy. Dlatego w tej kwestii najlepiej
skonsultować się ze swoim partnerem, zamiast lustrować statystyki i razem wybrać podniecający komplet bielizny.

Tego typu stroje to nie tylko ukłon w stronę partnera, ale też sposób, żeby poczuć się seksownie i atrakcyjnie. Odbijając się w jego rozmarzonym spojrzeniu, poczujesz się kobieca i mocna. Bawełniane majtki i sportowy stanik są wygodne, ale tym razem się nie sprawdzą, to w sexy wdzianku nabierzesz super mocy, by przemienić zwykły wieczór w noc niezapomnianych doznań!

Kostiumy erotyczne – zabawa w odgrywanie ról

Gorąca pielęgniarka, niegrzeczna uczennica, władcza policjantka, a może usłużna pokojówka? Czy da się stworzyć ranking w kategorii najbardziej kręcących strojów? Ciężko wybrać ten, który najsilniej działa na mężczyzn, ilu panów, tyle preferencji, a i każdego dnia może przyjść ochota na zabawę z odgrywanie innych postaci. Możliwości są nieograniczone i w tym tkwi cały czar. Można kombinować, ćwiczyć kreatywność, urozmaicać życie intymne, a do szczęścia nie trzeba tak wiele. Kilka fatałaszków, przydatne gadżety i już przenosicie się do świata, gdzie zboczona stewardesa przejmuje stery i funduje niezapomniany odlot pilotowi.

Tego typu odgrywanie ról, szczególnie jeśli chodzi o sposób na niedopuszczenie do rutyny w stałych związkach, pozwoli Wam uniknąć choćby myśli o zdradzie. Każdy czasem może mieć ochotę na coś nowego, innego, nieznanego… i może to dostać od swojego stałego partnera/partnerki. Wystarczy trochę inwencji, a w sypialni podniesie się temperatura.

https://www.erotino.pl/