Go to content

Introwertyczka czy ekstrawertyczka – jak postrzegają cię ludzie? Spójrz na obrazek i sprawdź!

Sposób, w jaki postrzegamy siebie, znacznie różni się od tego, jak postrzegają nas inni. I chociaż możemy nigdy nie poznać dokładnej prawdy o tym, co inni o nas myślą, psychoanaliza z całą pewnością może nam w tym pomóc.

W XX w. naukowcy Hermann Rorschach i Sigmund Freud używali testów plam atramentowych i innych symboli, aby lepiej zrozumieć sposób myślenia swoich pacjentów. Wierzyli, że sposób, w jaki ich pacjenci interpretowali obrazy, może odblokować klucze do ich prawdziwej psychiki, rzeczy, do których by się nie przyznali. I w wielu przypadkach pomogli i zrozumieli wielu ludzi. Ponadto utorowali drogę współczesnej psychologii.

Jest wiele takich wiele złudzeń, plam atramentowych i testów psychologicznych, które krążą po Internecie, zapewniając dogłębny i dokładny wgląd w ukryte prawdy naszej duszy, a także w postrzeganie nas przez innych. Przyjrzyj się poniższemu obrazkowi i pomyśl o pierwszej rzeczy, którą zobaczysz. Następnie spójrz na wyjaśnienie, aby dowiedzieć się, jak postrzegają cię inni. Bez oszukiwania!

Co zobaczyłaś? Dziecko czy parę?

Jeśli zobaczyłaś dziecko, jesteś postrzegana jako introwertyk lub ktoś, kto ma tendencję do bycia samotnikiem. Jesteś cicha i powściągliwa. Jest w tobie tajemnica, którą większość ludzi chce odkryć.

Jeśli zobaczyłaś parę, jesteś postrzegana jako towarzyska osoba o dobrym i hojnym sercu. Twoi przyjaciele i rodzina cenią Cię i wiedzą, że kiedy potrzebują ramienia, na którym mogą się oprzeć, mogą na Ciebie liczyć.