Go to content

Hotelowe pakiety rodzinne – czy opłaca się z nich korzystać?

Wypoczynek w gronie najbliższej rodziny to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu i pogłębienie więzi. Świeże powietrze, zieleń i otoczenie pięknych lasów oraz jezior doskonale redukuje stres i napełnia energią na kolejne miesiące. Jeżeli plany urlopowe lub nawet weekendowe nie są jeszcze do końca sprecyzowane, warto postawić na pakiet rodzinny i hotel SPA. Bory Tucholskie są niezwykle urokliwe.

Co zazwyczaj wchodzi w skład hotelowego pakietu rodzinnego?

Hotele z atrakcjami dla dzieci w ramach standardowego pakietu rodzinnego oferują zazwyczaj kilkudniowy nocleg, śniadanie oraz obiadokolację i różnego rodzaju atrakcje dla najmłodszych. Często w pakiecie znajduje się również SPA, basen albo jacuzzi dla dorosłych, a jeżeli chodzi o dzieci – zazwyczaj dostępny jest dla nich plac zabaw, sala gier oraz możliwość wynajęcia animatora. Dodatkowo w wielu miejscach w standardzie pakietu rodzinnego znajduje się opcja wynajęcia rowerów, kajaków albo nart – w zależności od sezonu i lokalizacji hotelu. W pakiecie rodzinnym w Hotel Hanza Pałac Wellness&SPA**** w Borach Tucholskich dla wszystkich nocujących dostępne są śniadania w formie stołu szwedzkiego. Będzie można spróbować specjalności kuchni regionalnej – m in. pieczone na miejscu chleby oraz miody produkowane w sąsiedztwie, a także wędliny oraz sery. W skład pakietu wchodzą też obiadokolacje z ciekawymi propozycjami dań specjalnie dla najmłodszych gości Hotelu. W każdy z pokojów do dyspozycji pozostają czajnik, woda mineralna oraz kawa i herbata. Goście mogą skorzystać również z hotelowej biblioteczki, animacji i zabaw dla dzieci czy też kina letniego, które funkcjonują w wybrane dni tygodnia. Hotel dysponuje też w dostęp do Internetu, który jest udostępniany gościom oraz w bezpłatny parking wyposażony w stację do ładowania samochodów elektrycznych.

Co zyskujemy kupując pakiet zamiast pojedynczego noclegu?

Pakiet rodzinny w wielu przypadkach daje więcej możliwości niż zwykły, pojedynczy nocleg w hotelu. Takie rozwiązanie będzie idealne dla osób z dziećmi oraz tych, którzy podczas urlopu nie tylko samego miejsca noclegowego, ale również organizacji wolnego czasu. Hanza Pałac Wellness&SPA**** dba nie tylko o dorosłych, ale również o najmłodszych gości, dlatego też w każdy czwartek dzieci mogą wziąć udział w „Pałacowych podchodach”, a każdego dnia do ich dyspozycji pozostają przestronne place zabaw, trampoliny  oraz mini Zoo. Miłośnicy sportów oraz gier zespołowych z pewnością już po kilku godzinach pobytu znajdą drogę do hotelowego boiska do siatkówki i piłki nożnej. Dostępny jest też bilard, piłkarzyki oraz stół do tenisa. Dzieci, które lubią kontakt ze zwierzętami z pewnością ucieszy fakt, że w wybrane dni tygodnia możliwe są też przejażdżki na kucykach, a w niedalekim sąsiedztwie od hotelu znajduje się szkoła nauki jazdy konną. Hotelowa strefa Wellness & SPA również jest świetnie przygotowana na przyjazd najmłodszych, ponieważ oferuje peeling truskawkowy dla dzieci oraz masaż czekoladowy.

Gdzie i jak można skorzystać z hotelowych pakietów rodzinnych?

Dorośli goście, którzy przyjadą do Hotelu w Borach Tucholskich również nie zaznają w nim nudy, ponieważ czeka na nich wspaniały basen z imitacją sztucznych fal oraz różnego rodzaju sauny i zabiegi SPA. Dostępne jest też jacuzzi i zajęcia sportowe jak gimnastyka poranna, stretching czy aqua aerobic. Istnieje również możliwość wypożyczenia rowerów i kijków do nordic walking. Spacery oraz rodzinne wyprawy piesze po pięknej okolicy będą naprawdę wyjątkowe. Kojąca oczy zieleń oraz wspaniała przyroda to coś, co bardzo pozytywnie wpływa na każdego, kto choćby w minimalnym stopniu odczuwa stres, zmęczenie czy znużenie. Wszystkie te atrakcje są dostępne od ręki, a termin można zarezerwować na stronie internetowej Pałacu pod linkiem: https://hanzapalac.pl/28/o,20/pakiety_pobytowe/rodzinne_wakacje_w_borach_tucholskich. Każdy kto potrzebuje odpoczynku z atrakcjami powinien zdecydować się na Bory tucholskie. Hotel Hanza Pałac Wellness&SPA**** oferuje specjalny pakiet dla rodzin, z którego warto skorzystać.