Go to content

Horoskop chiński na 2023 r. – to będzie Rok Królika

fot. Min An/Pexels

Chińczycy świętują go w tym roku 21 stycznia – co przyniesie? Wg prognoz Rok Królika będzie pełen wzlotów i upadków dla wszystkich chińskich znaków zodiaku. Horoskop chiński uważa się za jeden ten o najlepszej sprawdzalności. Sprawdź swój chiński znak zodiaku, a następnie horoskop chiński na 2023 r.

Horoskop chiński na 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop chiński – SZCZUR

Rok Królika przynosi szczęście w większości aspektów życia osób urodzonych pod znakiem Szczura. Życie miłosne rozkwitnie, a samotne Szczury mogą znaleźć w tym roku miłość swojego życia. Kariera również będzie nabierać rozpędu i będzie to sprzyjający czas na odkrywanie swojej pasji. Jeśli nauczysz się zarządzać swoimi pieniędzmi, odniesiesz sukces finansowy. Szczurom będzie też dopisywać zdrowie.

Horoskop chiński – WÓŁ

Horoskop chiński na 2023 r. mów, że Woły będą cieszyć się dobrym życiem miłosnym w Roku Królika. Ich więź z ukochaną osobą będzie silniejsza niż kiedykolwiek. Single natomiast będą musieli jeszcze trochę poczekać. W życiu zawodowym pewne zawirowania, ale pod koniec roku wszystko zacznie wracać na swoje miejsce. W tym roku radzi się uważać na swoje pieniądze, ponieważ wydatki na niepotrzebne rzeczy doprowadzą do kłopotów finansowych w przyszłości. Pod względem zdrowotnym będzie to dobry okres.

Horoskop chiński – TYGRYS

Horoskop chiński na 2023 r. zwiastuje rok dobrobytu, szczęścia i obfitości dla Tygrysów. W sprawach związanych z miłością będziesz cieszyć się satysfakcjonującym czasem ze swoim partnerem, a samotne Tygrysy również będą miały wspaniały rok. W życiu zawodowym im więcej ludzi poznasz, tym więcej możliwości pojawi się na Twojej drodze, więc pracuj nad poszerzaniem kręgu znajomych. Zaleca się poszukiwanie dodatkowych źródeł dochodu, jeśli chcesz stabilności finansowej. Ze względów zdrowotnych należy uważać na zmienną pogodę i zasięgnąć porady lekarza nawet w przypadku drobnych schorzeń.

Horoskop chiński – KRÓLIK

Rok 2023 jest Rokiem Królika i obiecuje pomyślne wyniki w większości aspektów życia Królików. Twoje życie uczuciowe będzie pomyślne, zwłaszcza w pierwszym kwartale roku. Jednak żonate Króliki mogą w tym roku napotkać pewne wyzwania. Jeśli chodzi o karierę, rok będzie satysfakcjonujący. Ale jeśli myślisz o zmianie pracy, musisz poczekać kolejny rok. Pod względem finansowym rok będzie zarówno dobry, jak i zły. Zarobisz pieniądze, ale możesz je stracić przez swoją nieuwagę. Dlatego bądź ostrożny podczas wydawania pieniędzy. Jeśli chodzi o zdrowie, musisz powstrzymać się od ekstremalnych przygód, ponieważ istnieje ryzyko kontuzji.

horoskop chiński na 2023 r.

Horoskop chiński – SMOK

Horoskop chiński na 2023 r. ujawnia, że ​​Smoki znajdą się życiowej huśtawce. Żonaci będą się dobrze bawić ze swoimi małżonkami. Ale jeśli niedawno wszedłeś w związek, możesz napotkać turbulencje w swoim życiu miłosnym. Z drugiej strony, samotne Smoki mogą w końcu znaleźć swoją bratnią duszę w tym roku. Twoja ciężka praca i poświęcenie pomogą ci w rozwoju kariery. Twoje wysiłki zostaną docenione i nagrodzone przez szefa. W życiu finansowym wzloty i upadki, więc musisz być przygotowany. Zaleca się włączenie ćwiczeń i jogi do swojego codziennego reżimu, aby w tym roku uniknąć problemów zdrowotnych.

Horoskop chiński – WĄŻ

Według horoskopu chińskiego 2023 rok będzie pełen pozytywnych zmian dla Węża. Rzeczy, na które ciężko pracowałeś, w końcu zaczną przynosić efekty. Jeśli chodzi o miłość, ten rok jest pełen romansu i szczęścia. Możesz mieć trudności ze znalezieniem czasu dla ukochanej osoby, ale możesz pokonać to wyzwanie, jeśli spróbujesz zachować równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Konkurencja ze strony współpracowników w miejscu pracy może stanowić pewną przeszkodę w rozwoju. Dlatego radzimy uważać na przeciwników. Pod względem finansowym może to być owocny rok, jeśli nauczysz się rozróżniać wydatki na ważne i mniej ważne rzeczy. Zaleca się, aby nie zaniedbywać swojego zdrowia i zasięgnąć porady lekarza w razie potrzeby.

Horoskop chiński – KOŃ

Rok Królika Wody obiecuje romantyczny czas ze współmałżonkiem, który wzmocni waszą więź. Samotne Konie również mogą znaleźć prawdziwą miłość. Jeśli chodzi o karierę, początkowo możesz napotkać trudności, ale w końcu wszystko zacznie się układać i zobaczysz postęp w swojej karierze. Jeśli chodzi o życie finansowe, niektóre miesiące przyniosą obfitość, podczas gdy inne mogą przynieść straty. Zaleca się uważne wydawanie pieniędzy i oszczędzanie pieniędzy na trudne dni. Jeśli chodzi o zdrowie, w tym roku musisz zachować szczególną ostrożność.

Horoskop chiński – OWCA

W Roku Królika Owce mogą napotkać pewne trudności. Ale te wyzwania sprawią, że będziesz silniejszy niż kiedykolwiek. Jeśli chodzi o życie miłosne, musisz powstrzymać się od tłamszenia partnera przez ciągłe przebywanie w pobliżu. Musisz dawać trochę przestrzeni, ponieważ jest to niezbędne w każdym związku. Jeśli chodzi o karierę, przygotuj się na wielkie rzeczy. Twoja ciężka praca zostanie nagrodzona, a Twoje umiejętności zwiększą wartość Twojej kariery. Wyzwania finansowe mogą Cię niepokoić, jeśli nie nauczysz się mądrze wydawać pieniędzy. Jeśli chodzi o zdrowie, istnieje ryzyko wypadków, dlatego przez cały czas należy zachować ostrożność. Również w tym roku szczególnie zadbajcie o zdrowie swoich dzieci.

horoskop chiński na 2023 r.
fot. kotoffei/iStock

Horoskop chiński – MAŁPA

Małpy w tym roku będą cieszyć się spokojnym i szczęśliwym czasem. Jesteś gotów dokonać tego, co zmieni życie i przyniesie wspaniałe rezultaty. W życiu uczuciowym poprawi się więź z ukochaną osobą i dowiecie się o sobie więcej. Samotne Małpy, które nie są gotowe się zakochać, nie powinny wywierać na siebie presji. Właściwa osoba pojawi się we właściwym czasie. Po trudnym okresie upadków w karierze, w końcu zacznie ona nabierać rozpędu w tym roku. Skoncentruj się na osiąganiu swoich celów i podążaj we właściwym kierunku, a zwycięstwo będzie twoje. Aby osiągnąć stabilność finansową, będziesz musiał ćwiczyć cierpliwość i uważność. Zadbaj o swoje zdrowie, bo w tym roku drobne choroby mogą Ci dokuczać.

Horoskop chiński – KOGUT

Horoskop chiński na 2023 r. mówi o roku wzlotów i upadków. Koguty w związkach będą musiały nauczyć się równoważyć życie osobiste i zawodowe, w przeciwnym razie może to rozgniewać współmałżonka. Nie bój się trudnych rozmów, ponieważ jest to jedyny sposób na zdrowe radzenie sobie z problemami. Samotni, którzy są gotowi otworzyć swoje serce na miłość, mogą w tym roku znaleźć odpowiedniego partnera. Myślący o zmianie pracy lub karierze muszą na razie zachować tę myśl w kategorii marzeń. Jeśli chodzi o stabilność finansową, zostanie ona osiągnięta tylko wtedy, gdy wydawać będziesz zgodnie z budżetem. Nie przesadzaj z wydatkami i oszczędzaj na trudne dni, które nadejdą. Pod względem zdrowotnym będzie to dobry rok.

Horoskop chiński – PIES

Przygotuj się na szczęście, sukces i obfitość. W sprawach miłosnych radzimy wyjść ze swojej strefy komfortu i spróbować nowych rzeczy. Wybierz się na romantyczne wypady ze swoim partnerem i pokaż mu, ile dla Ciebie znaczy. W finansach zyski. Mogą pojawić pewne wyzwania w miejscu pracy, ale zaleca się cierpliwość. Dobrze zarządzasz swoimi finansami, więc małe zawirowania w życiu finansowym nie będą Ci przeszkadzać w tym roku. Uważaj, bo możesz cierpieć z powodu problemów zdrowotnych.

Horoskop chiński – ŚWINIA

Według chińskiego horoskopu na 2023 r. wszystko, na co czekały Świnie, uda im się osiągnąć. W związkach miłosnych musisz robić rzeczy, które uszczęśliwią twojego partnera, ponieważ wzmocni to twój związek. Spraw, by poczuł się wyjątkowy i kochany. Samotni znajdą tego „jedynego”, co będzie oznaczać początek romantycznej bajki. Zawodowo będzie to satysfakcjonujący rok, ponieważ twoja ciężka praca w końcu zacznie się opłacać. Ze względów zdrowotnych należy unikać czynności powodujących stres i napięcie. Ćwicz jogę i medytację oraz włącz zdrową dietę do swojego codziennego reżimu.

źródło: https://www.astrosage.com/