Go to content

Filozofia swobody, czyli dlaczego warto spędzić wakacje „bez ciśnienia”? Akcja „Kocham podróże, kocham swobodę”. Dzień #2 [17.05]

Fot. Materiały prasowe

Jest wiele miejsc, w które warto pojechać, ale można to zrobić na kilka sposobów. Dobry towarzysz podróży jest niezastąpiony, w przeciwieństwie do towarzystwa przymusowego, tego jakie dostajemy w pakiecie podczas zorganizowanych wycieczek. Dziś chcemy pokazać wam wiele pięknych miejsc, która łączy jedno: swoboda.

Dlaczego warto spędzić wakacje „bez ciśnienia”?

Jest przynajmniej kilka powodów, że dać sobie trochę luzu i poświęcić ten czas naprawdę sobie!

1. Urlop wakacyjny, to nierzadko wyczekany tydzień lub dwa, po całym roku harówki, powtarzalności, biegu

2. To czas na naładowanie baterii i uwolnienie się od stresu – nie ma sensu wpędzać się w kolejny kołowrotek – zdążyć tu, zdążyć tam – odhaczyć wszystko na wakacyjnej liście. Lubisz żyć aktywnie – cudownie, ale nie narzucaj sobie sztucznego przymusu.

3. To twój czas – naprawdę niczego nie musisz! Właśnie po to są wakacje!

4. Potraktuj to jak wyzwanie. Często okazuje się, że tak szybko biegniemy przez życie, że zapominamy jak się odpoczywa. Nie będzie lepszego momentu w życiu na chwilę refleksji, naukę odpoczywania, przewartościowania. Naucz się odpoczywać naprawdę, ta umiejętność przyda ci się również po urlopie.

5. Spędź ten czas tak jak naprawdę chcesz – z rodziną, samotnie w ciszy albo w gronie przyjaciół. Wakacje mają być przyjemnością.

A wy, kochacie wakacyjną swobodę?

Akcja „Kocham podróże, kocham swobodę”

Tym razem chcemy was zaprosić do udziału w akcji „Kocham podróże, kocham swobodę”. Od dzisiaj do 30 maja będziemy codziennie umieszczać dla was wpisy o cudownych i nieskrępowanych wakacjach. Pokażemy wam świat – kawałek po kawałeczku. A naszą wirtualną włóczęgę odbędziemy dzięki firmie NOVASOL. To właśnie ich filozofia i ogromna baza indywidualnych domów wakacyjnych pozwoli na wakacyjną wolność, aż w w 27 krajach. Będziemy was namawiać do odrobiny szaleństwa, do popuszczenia wodzy fantazji… warto! Bo dla jest i specjalna nagroda. Dzięki uprzejmości Novasol, najfajniejszy komentarz – ten, który nas w sobie rozkocha do szaleństwa, zostanie nagrodzony voucherem na wynajem domku z oferty o wartości 2.000 zł!

Chyba nie musimy Was dłużej namawiać?

Co trzeba zrobić?

powinnam tam pojchac bo

Napisz nam dziś, dlaczego chciałabyś pojechać do jakiegoś domku z Novasol? „Powinnam tam pojechać, bo…”? Czekamy!

Zobaczcie koniecznie, gdzie możecie spędzić swoje wakacje!

Może tu…

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

… lub tutaj…

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

a może jednak bardziej egzotycznie?

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Zobacz wszystkie wpisy biorące udział w akcji

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.