Go to content

Dzień Ojca tuż-tuż, a ty wciąż nie masz prezentu? Mamy dla Ciebie podpowiedź!

Fot. Materiały prasowe

O święcie Mam wszyscy dobrze pamiętają. Wielu z nas zapomina jednak o Dniu Ojca. Jeśli w tym roku przegapiłeś czas na poszukiwanie prezentu, mamy dla Ciebie coś, co spodoba się każdemu nowoczesnemu mężczyźnie. Zabiegi w gabinecie medycyny estetycznej pozwolą Twojemu Tacie odbudować pewność siebie i zadbać o własną atrakcyjność!

Gabinet medycyny estetycznej – nie tylko dla kobiet!

To, że faceci nie przykładają zbytniej uwagi do swojego wyglądu, to jeden z największych mitów. Siłownie pękają w szwach, a wielu mężczyzn potrafi stroić się przed ważnym wyjściem nawet dłużej niż niejedna kobieta! Trend ten zauważają również gabinety medycyny estetycznej, oferując zabiegi przeznaczone specjalnie dla mężczyzn – uwzględniające specyfikę męskiej skóry i typowo męskie przypadłości. Jeśli szukasz niepowtarzalnego prezentu dla swojego Taty, zapoznaj się z przykładowymi zabiegami i rezultatami, jakie pozwalają osiągnąć.

Accent Prime – troska o szczupłą sylwetkę

Nowoczesna platforma zabiegowa Accent Prime pozwala na przeprowadzenie szeregu zabiegów z zakresu modelowania sylwetki, uwzględniając przy tym specyfikę męskiej skóry.

Accent Prime pozwala na redukowanie tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym ujędrnianiu skóry. Technologia wykorzystuje działanie zimnych i ciepłych ultradźwięków, które niszczą oporną tkankę tłuszczową, a działanie fali radiowej prowadzi do obkurczania się włókien kolagenowych. Dzięki temu skóra poddana zabiegowi staje się wyraźnie gęstsza i jędrna” – wyjaśnia specjalista w dziedzinie dermatologii, dr n.med. Maciej Krajewski z Kliniki Krajewski w Warszawie.

Zabieg z wykorzystaniem Accent Prime pozwoli przyspieszyć walkę z oponką, ale nie tylko. Technologię tę można bezpiecznie stosować także w obszarze twarzy. Jeśli zmartwieniem Twojego Taty jest drugi podbródek, zabieg modelujący pozwoli pozbyć się tego problemu. W trakcie samej sesji pacjent nie odczuwa większego dyskomfortu – urządzenie posiada system chłodzący, który łagodzi ewentualne nieprzyjemne odczucia. Nie wymaga też okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po wyjściu z gabinetu można wrócić do codziennych aktywności. Pierwsze efekty będą widoczne natychmiast po zabiegu, ale będą narastać w ciągu kolejnych dni.

Bezinwazyjny thermolifting z Max IR

Skóra kobiet i mężczyzn starzeje się inaczej. Choć to panie jako pierwsze martwią się pojawieniem zmarszczek, to proces ten zachodzi u nich stopniowo. U mężczyzn zmarszczki na ogół pojawiają się później, ale starzenie się skóry następuje gwałtownie. Dobry specjalista dermatolog wie, z czego wynikają odmienności w przebiegu tych procesów i potrafi skutecznie im przeciwdziałać.

– Dziś gabinety medycyny estetycznej mogą zaoferować szereg zabiegów pozwalających odzyskać jędrną i gładką skórę na twarzy i w newralgicznych obszarach ciała. Jedną z cenionych technologii jest Max IR, czyli bezinwazyjny thermolifting z wykorzystaniem światła podczerwieni. Upraszczając, polega on na tym, by rozgrzać włókna kolagenowe znajdujące się głęboko w warstwie skóry, doprowadzić do ich obkurczenia i by pobudzić komórki skóry do wzmożonej produkcji elastyny i kolagenu. Wzmocniona i odżywiona skóra wygląda na znacznie młodszą, a efekt ten utrzymuje się przez długi czas” – wyjaśnia dr Maciej Krajewski.

Zabiegi w obszarze twarzy zawsze budzą niepokój. Niektórzy mężczyźni mogą bać się oceny otoczenia, np. znajomych i kolegów z pracy. Pamiętajmy, że są to zabiegi wykorzystujące naturalne procesy biologiczne. Światło podczerwone ma tutaj za zadanie pobudzenie do wytężonej aktywności komórek skóry – tej aktywności, która z wiekiem po prostu słabnie. Nie ma zatem powodu, by obawiać się efektu sztuczności.

Warto też pamiętać, że często najlepsze efekty dają zabiegi kombinowane.

„– Odpowiedni wywiad i poznanie właściwości skóry konkretnego pacjenta umożliwia przygotowanie indywidualnego planu zabiegowego. Możemy wtedy łączyć działanie wielu technologii, by uzyskać optymalne efekty. W Klinice Krajewski dbamy o to, by dobierać metody zabiegowe do konkretnego przypadku, co pozwala nam osiągać najlepsze rezultaty, zmniejszając przy tym liczbę potrzebnych serii zabiegowych” – dodaje dr Krajewski.

Co wybrać?

Proponowane tutaj zabiegi dla mężczyzn są tylko wyborem z szerokiej oferty gabinetów medycyny estetycznej. Warto przy tym pamiętać, że skóra ulega naturalnym procesom starzenia się – dla uzyskania najlepszych efektów, rekomenduje się przeprowadzenie serii zabiegów i wykonywanie sesji przypominających. Jeśli szukasz pomysłu na prezent, najlepszym wyborem będzie voucher kwotowy. Twój Tata sam wybierze, jakie zabiegi są mu najbardziej potrzebne. Voucher pozwoli przeprowadzić serię zabiegów z wykorzystaniem omówionych tu technologii. Może zostać również przeznaczony na walkę z innym specyficznie męskim problemem – może zostać na przykład wykorzystana na profesjonalne i skuteczne leczenie łysienia androgenowego. Współpraca z doświadczonym dermatologiem przyniesie tu najlepsze rezultaty i pozwoli zaoszczędzić pieniądze na kuracjach i szamponach, które zwykle działają tylko w niewielkim zakresie (albo nie działają wcale).

Jeśli szukasz pomysłu na Dzień Ojca, a Twój Tata to nowoczesny i pewny siebie facet, koniecznie sprawdź ofertę gabinetu medycyny estetycznej! Profesjonalne zabiegi pozwolą rozwiązać wiele typowo męskich problemów. Zdecydowana większość mężczyzn przykłada dziś uwagę do swojego wyglądu, więc taki prezent z pewnością zostanie przyjęty z dużą satysfakcją!


Artykuł sponsorowany