Lifestyle

„Dziękuję za wszystko, G., i wybaczam Ci, by móc zamknąć ten rozdział na zawsze”. Akcja #ListdoNiego

Listy do redakcji
Listy do redakcji
12 lutego 2018
 

G.,

nie napiszę Ci: „drogi G”., nie napiszę „kochany”, „przyjacielu”, ani „Ty, z którym miałam spędzić swoje życie”. Nie napiszę, bo żadnym z powyższych wariantów już dla mnie nie jesteś. Zbyt wiele wody w rzekach upłynęło, bym żywiła jeszcze jakiekolwiek uczucia do Twojej osoby. Dzisiaj jesteś po prostu G.

Napiszę jednak „dziękuję”.

Dziękuję, że zjawiłeś się w momencie, w którym potrzebowałam wsparcia. Pewnej sierpniowej nocy, gdy byłam pewna, że nowo rozpoczęty rozdział w moim życiu, to jedna wielka pomyłka, w którą wkroczyłam tak ochoczo, z podniesioną głową, Ty podałeś mi dłoń. Byłeś tak samo życiowym rozbitkiem, jak i ja. Szukałeś sposobu na życie; siebie w innych, w codzienności. Zdawałoby się, że znalazłeś to wszystko we mnie. Tak, jak i ja odnalazłam spokój w Twoich ramionach.

Byłam pewna, że tym razem to już na zawsze, że los pchnął nas w swoje ramiona, z dala od domu, by dopełnić przeznaczenia… Dziękuję, że po raz pierwszy raz od kilku lat poczułam, że w końcu mam swoje miejsce. Że jest przy mnie ktoś, kto potrafi ze mną rozmawiać o wszystkim, zwraca się do mnie z każdym uśmiechem, ale i smutkiem. Że byłeś ze mną za to, kim byłam, a nie za to, kim chciałeś mnie widzieć. Dziękuję za wspólnie chwile, dni, którym stawiliśmy czoła razem, urocze weekendy i długie dni rozłąki. Bo związek na odległość, to jeden z tych najtrudniejszych. Dziękuję za wspólnie przygotowane posiłki, za wspólne wybieranie najlepszych pomidorów w warzywniaku, za tysiąc wspólnych piosenek i kilkadziesiąt ulubionych filmów.

Dziękuję, że Cię pokochałam.

I dziękuję, że Ty nie zrobiłeś tego nigdy.

Dziękuję, że pewnego dnia spojrzałam w te same oczy, w których nie widziałam już ukochanego człowieka. Dziękuję, że uczyniłeś mnie kobietą nieufną i trzymają się nadziei, że ten człowiek jeszcze gdzieś jest, muszę być tylko wystarczająco cierpliwa, a on wróci. Dziękuję Ci, że nigdy tego nie zrobił. Dziękuję, że byłam dla Ciebie miłością, której zawsze się wstydziłeś. Dziękuję, że okłamywałeś mnie każdego dnia. Dziękuję, że dzięki Tobie stałam się Kobietą kochająca za bardzo, która tak bardzo pragnęła Twojej uwagi, dotyku, bycia obok, że była w stanie o wszystko to błagać. Dziękuję, że zdeptałeś mnie tysiące razy, mówiąc, że mnie nie kochasz, że nigdy nie kochałeś i nigdy nie zaczniesz. Dziękuję, że wyśmiewałeś moje marzenia i plany. Dziękuję Ci, że znalazłam się na samym dnie, że upadek ten bolał niemiłosiernie, a rany leczyłam długi czas. Dziękuję Ci, że dzięki Tobie stałam się wrakiem człowieka, wrakiem samej siebie…

Dziękuję Ci, że po półtora roku zdecydowałeś już nigdy się do mnie nie odezwać, powiedzieć przez telefon, że to już koniec i że nigdy więcej Cię nie zobaczę. Dziękuję Ci… Możliwe, że ja nigdy bym się na to nie zdobyła.

Dziękuję Ci, że ten dzień był kolejnym początkiem w moim życiu.

Dziękuję Ci, że mnie zniszczyłeś, bo wtedy tak naprawdę poznałam siebie. Spaliłam się, by odrodzić na nowo, z popiołów. Dziękuję Ci, bo dzisiaj już wiem, jak odróżnić potrzebę posiadania drugiej osoby, od prawdziwych uczuć; wiem, gdzie są granice i jak je wyznaczać; wiem, do czego jestem zdolna, by bronić siebie i swojej własnej miłości; wiem, jak to jest, gdy spełniasz swoje marzenia, idziesz do przodu i nie oglądasz się za siebie. Dziękuję Ci, bo zostawiłeś przestraszona dziewczynkę, która ostatkiem siły podniosła się z kolan i po długim czasie wyprostowała się, by odetchnąć pełną piersią. Dziękuję Ci, bo dziś, gdy spełniam moje kolejne marzenia, mam wielką satysfakcję, że nigdy we mnie nie wierzyłeś, zawsze wyśmiewałeś. A oto jestem.

Dziękuję za wszystko, G., i wybaczam Ci, by móc zamknąć ten rozdział na zawsze.

O.

Akcja #ListdoNiego

Napisz i wyślij do nas swój #ListdoNiego – i uwolnij słowa. Wybrane listy opublikujemy, a najlepsze wyznania nagrodzimy – a nagrody czekają bajeczne. 😉

Bądźcie z nami, oprócz waszych listów w ramach akcji ukażą się… różne miłosne sekrety. Gotowi na miłość?

Czekamy na wasze listy pod adresem: [email protected]w tytule wiadomości wpisujcie: #ListdoNiego. Koniecznie podpiszcie się imieniem i nazwiskiem, a jeśli życzycie sobie publikację pod pseudonimem – napiszcie nam o tym!

Prosimy o dołączenie do wiadomości poniższego oświadczenia:

Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me .
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora i Sponsora konkursu swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
Wysłanie tekstu jest równoważne ze zgodą na jego publikację oraz kontakt ze strony Oh!me w celu odbioru nagrody. Tekst powinien być podpisany imieniem i nazwiskiem. Publikacja pojawi się pod wybranym przez autora pseudonimem bądź inicjałami. Prosimy o dołączenie informacji, jak chcecie zostać podpisani lub wyraźną informację, że chcecie by tekst pojawił się pod waszym imieniem i nazwiskiem.

Nagrody:

logo

2 x zaproszenie do Hotelu Afrodyta Business&SPA*

ohme konkurs karnet

*Do nagrody przypisana jest dodatkowa nagroda pieniężna, przeznaczona na poczet pokrycia podatku dochodowego od wygranej w Konkursie. Dodatkowa nagroda pieniężna nie podlega wypłacie zwycięzcy i zostanie potrącona przez Sponsora oraz przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od osób fizycznych od wygranej w Konkursie zgodnie z art. 41 ust. 4 i 7 w zw. z art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Karnet ważny do zrealizowania przez 3 miesiące od daty rejestracji (przyznania karnetu).

Kopia Panorama hotel z zewnątrz Afrodyta

Szampan&Sekrety_logo_beztła

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od poniedziałku do czwartku. W pakiecie Gold butelka wina, śniadanie dla dwojga i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 500 PLN.**

IMG_5628

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od piątku do niedzieli. W pakiecie Gold butelka wina, śniadanie dla dwojga i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 800 PLN.*, **

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od piątku do niedzieli. W pakiecie Platinum butelka szampana, śniadanie dla dwojga, zmysłowa niespodzianka i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 1200 PLN.*, **

*Do nagrody przypisana jest dodatkowa nagroda pieniężna, przeznaczona na poczet pokrycia podatku dochodowego od wygranej w Konkursie. Dodatkowa nagroda pieniężna nie podlega wypłacie zwycięzcy i zostanie potrącona przez Sponsora oraz przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od osób fizycznych od wygranej w Konkursie zgodnie z art. 41 ust. 4 i 7 w zw. z art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.
** Realizacja bonu podarunkowego zgodnie z regulaminem „Bonu Podarunkowego Szampan i Sekrety”; regulamin zawierający informacje o sposobie zrealizowania wygranej zostanie przesłany laureatom

Hama - logo

3 x zestaw dobrej mocy dla dwojga od hama, składający się z:

 1. Hama Ładowarka bezprzewodowa „Magnetic Touch” do smartfonów (1 szt.)
  hama_magnetictoich2

  – Gwarantowana maksymalna szybkość ładowania dostosowana do urządzenia

  – Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość

  – Ekskluzywne wzornictwo na wysoki połysk

  – Bezprzewodowe ładowanie smartfonów za pomocą technologii Qi

  – Obracany o 360° zacisk do mocowania na kratce wentylacyjnej w pozycji pionowej lub poziomej

 2. Hama Power Pack „Premium Alu”, 8000 mAh, antracytowy (1 szt.)

hama_premiumalu1

– Ładowarka Power Pack umożliwia mobilne zasilania energią

– Atestowane ogniwa gwarantują najwyższy standard bezpieczeństwa i najwyższą jakość

Akcja trwa od 05.02.2018 do 28.02.2018 roku.

Regulamin zabawy jest dostępny tutaj.


Lifestyle

„Wszystko było przecież poprawne. Życie ułożone równiutko, w kosteczkę”. Akcja #ListdoNiego

Listy do redakcji
Listy do redakcji
12 lutego 2018
 

Drogi Mężu,

chyba potrzebuję napisać ten list. Oboje potrzebujemy. Może słowa pisane trafią do Ciebie, a mnie pozwolą na nowo Cię pokochać, zauważyć to, co widziałam kiedyś. Kochać Cię znów, skoro może kiedyś przestałam albo zapomniałam jak to jest. To nie będzie list słodki od wyznań miłosnych. Klejący się lukrem. Tęczowy aż do znudzenia. Będzie szorstki. Bolesny. Oczyszczający? Jak szybko zerwany plaster zaboli, ale może odkryje zaleczoną ranę.

Gdybym pisała go ręcznie, to długopis pewnie podziurawiłby kartkę, a atrament pióra wgryzłby się w biurko. Gdyby to była zwykła klawiatura komputerowa, pewnie kilka klawiszy bym rozwaliła. Na szczęście ta dotykowa na smartfonie jest mocniejsza, a telefonem rzucać już nie będę. Obiecuję.

Piszę, bo to będzie dla mnie terapia. Mam nadzieję, że dla nas obojga, bo przecież tyle się wydarzyło.

Wierzę, że pokochaliśmy się naprawdę. Choć jeszcze w liceum. Pamiętam, jak tęskniłam za Tobą, kochałam czas razem spędzony, jak pragnęłam Twojego ciała i wiedziałam, że Tobie się oddam jedynemu. I, że to Tobie urodzę dziecko. Tak myśli nie każda osiemnastolatka.

Pamiętam Twoje listy, przyjazdy na weekend ze studiów, prezenty za ostatnie grosze i wspólne marzenia, kiedy dołączę do Ciebie na swój wymarzony kierunek.

Potem były te wspólne studia. Najpierw magia, bo przecież mieszkaliśmy razem. Później zwykłe życie, obowiązki i już może brak tej ekscytacji. A mi jej tak brakowało!!! Twojego zainteresowania, uwodzenia, zachwytu. Miałam 20 lat. Nie było się o co czepiać. Wszystko było przecież poprawne. Życie ułożone równiutko, w kosteczkę. Według kolorów. Byłeś takim pedantem, logicznym do bólu. Wedle Ciebie było dobrze, to po co zmiany i ulepszenia. Po co się starać skoro zaręczyny były, dziewczyna się zgodziła. A ja tych starań łaknęłam, choć początkowo nie zdawałam sobie z tego sprawy. Albo bałam się sama przed sobą przyznać, że coś nie gra. Przecież mam fajnego faceta, czego ja oczekuję? Odbija mi. Tak usprawiedliwiałam różne sytuacje, kiedy to może nawet nieświadomie sprawiłeś mi przykrość. Kiedy czułam, że sport, Twoja rodzina, koledzy są ważniejsi.

Po ślubie jakże naiwnie myślałam, że to się zmieni. Że zmienią się Twoje priorytety. Nie chciałam być najważniejsza. O nie. Chciałam być po prostu ważna i czuć Twoje wsparcie. Tego nie czułam za grosz. Potem wydarzyło się tyle złych rzeczy. Poszła lawina. Pędziła. Zmiotła mnie. Tyle łez wylanych przez Ciebie, Twój egoizm, wygodę i komfort. Co z tego, że później mówiłeś, tak zachowałem się jak dupek, skoro wtedy Cię nie było, gdy tak bardzo potrzebowałam wsparcia.

Gdy zachorowałam ciężko będąc w upragnionej ciąży i sama chodziłam po lekarzach, bo Ty musiałeś być w pracy. Nie próbowałeś nawet wziąć wolnego. Duża dziewczynka da przecież radę.

Gdy nie przyjechałeś, jak się przewróciłam w 9 miesiącu ciąży. Wolałeś sport.

Gdy zaraz po urodzeniu dziecka wyszedłeś sobie na trening zostawiając mnie kompletnie samą. Z temperaturą na dodatek. Tego nie da się zapomnieć. Kiedy w tak ważnych momentach nie miałeś dla mnie czasu.

Gdy płakała przez Ciebie moja matka, bo traktowałeś ją jak obcą osobę.

Gdy wiele razy nie dostałam od Ciebie prezentu na urodziny, a wszystkich innych obdarowywałeś tym, co sobie zamarzyli. Tego „kiedy” było mnóstwo.
Ktoś może zapytać, czemu nie odeszłam. A ja Cię kochałam. I miałam tragicznie niską samoocenę. Ja? Mam znaleźć innego, lepszego? Kto mnie zechce? Ty robiłeś karierę, ja w domu z dzieckiem, potem praca za grosze w budżetówce.

Nie szukałam nikogo. Byłam żoną wzorową. Świetną mamą. Wystarczałeś mi Ty i nasze małe grono znajomych. A on, ten inny, znalazł się sam, przypadkiem zupełnym. Ty nawet nie zauważyłeś, że zaczęłam się uśmiechać. Nie byłam fair. Oczywiście, że nie. Najpierw była przyjaźń, bo oboje wiedzieliśmy jak zakazana jest ta relacja. Ale w nią brnęliśmy. Dostałam wszystko to, czego pragnęłam. Choć nie wierzysz po dzień dzisiejszy, seksu nie było. Były rozmowy, ukradzione chwile, przytulenia, wspólne łzy, jego uwaga i troska. Nie był przystojny jak Ty. Nie robił kariery. Zupełnie przeciętny, zwykły, ale był. Był ze mną u lekarza. Był na spacerach. Był, gdy miałam problemy w pracy. Był, gdy zdałam ważny egzamin. Mogłam z nim być. Chciałam. Wiele o tym rozmawialiśmy, jednak ta relacja zniszczyłaby dużo. O wiele więcej niż mogliśmy sobie dać.

Twoje łzy, gdy się dowiedziałeś postawiły mnie do pionu. A wtręt do siebie miałam tak duży, że poważnie rozważałam odebranie sobie życia. Nienawidziłam siebie, swojego ciała i charakteru. Czułam się jeszcze gorzej niż wcześniej. Bo to ja zdradziłam. Nie byłam warta Twojej uwagi. Chciałam zniknąć. I zniknęłam. Z Twojej głowy na długie miesiące. Tyle razy pytałam, czemu mnie nie zostawiłeś. Ja nie czułam się godna Twojej miłości, dlatego byłam taka przezroczysta. Ty zaś odebrałeś to inaczej. W Twojej głowie była ona. Już wiem jak boli odkrycie tajemnej korespondencji, gdy dwoje ludzi oszukuje najbliższych, by ukraść wspólne chwile. Gdy dla niej miałeś czas i te cholerne prezenty. Gdy dla niej robiłeś coś, czego dla mnie Ci się nie chciało. Nie spodziewałam się, że tak będę cierpieć. Bolało tak mocno jak z rozstanie z tamtym. Może i bardziej jeszcze. Czego nie mogłam pojąć. Przecież byłam wcześniej gotowa odejść od Ciebie, nie  powinnam się niczym przejąć. A mnie to bolało, jakby ktoś wbijał mi nóż w serce, gardło, brzuch. Ból fizyczny nie do zniesienia. I ten żal, gorycz, gniew nie do opanowania. Cierpiałam podwójnie, bo wcześniej pytałeś jak mogę sobie patrzeć w twarz skoro  Ciebie kłamałam. A jak Ty patrzyłeś w swoją widząc, że wybrałam Ciebie i pisząc jednocześnie namiętnie do innej kobiety? Był moment, że nie było prawie czego ratować. Ja najpierw pokonana ciosem od Ciebie nie miałam siły wstać, odejść. Tkwiłam w zawieszeniu nie wiedząc kompletnie co robić. Przypadkowi mężczyźni mi pomogli. Nie, nie w tym sensie. To byli tylko znajomi, koledzy. Widzieli we mnie fajną dziewczynę. Nagle okazało się, że jestem atrakcyjna, inteligentna. Że jestem wartościowa, że wzbudzam zainteresowanie. Że nabrałam sił, by odejść. Byłam mocna psychicznie i finansowo. Przygotowana na życie bez Ciebie. Uwierzyłam w siebie. I Ty musiałeś się z tym pogodzić. Sam zdecydowałeś, że rozwodu nie chcesz. Po tamtej naszej rozmowie, gdy zimnym tonem oświadczyłam, że nie chcę już tak żyć, to Ty zapragnąłeś rozmowy. I te Twoje oczy. Mówiły więcej niż słowa.

Dziś próbujemy oboje posprzątać te zgliszcza. Łatwo nie jest. Boję się ja, boisz się Ty. Owszem, mam powodzenie. Ty zapewne też. Pytanie co z nim zrobimy. Ja wiem jedno, póki czuję Ciebie, Twoją miłość, wsparcie i uwagę, nie potrzebuję innego mężczyzny. Dajemy sobie szansę. Budujemy nasze życie na nowo. W sensie dosłownym i przenośnym. Mamy wspaniałe szczęśliwe dziecko, które możemy pięknie wychować. Mamy siebie. Ja w nas wierzę. Były dwa wyjścia.

Rozstać się. Nie rozstaliśmy się. Nie ze strachu. To była świadoma decyzja.

Walczyć o przyszłość. Ja już założyłam rękawice kochany. Będę nimi budować i walczyć. Ty je także masz. Te dwa potężne tąpnięcia nauczyły nas, że o związek trzeba dbać. Chcę Twojej miłości, wsparcia, pomocy, zrozumienia. Dziękuję za to, co otrzymałam ostatnio. Wyciągnąłeś wnioski. Zacząłeś dawać mi poczucie bezpieczeństwa. Dziś jestem już zdrowa. Także dzięki Tobie. Ja chcę dać Ci to samo i słuchać, czego Ci potrzeba.  Budujemy teraz nowy dom. Niech będzie silny, mocny, piękny i pełen pozytywnych emocji, jakie dwoje ludzi może sobie dać. Niech spełni się to, co mi obiecałeś na naszej jeszcze pustej ziemi. Że w tym domu się zestarzejemy, a kłótnie dotyczyć będą tylko tego, czy seks uprawiamy w sypialni czy może na dole przy kominku:)

Twoja Plavuša

Akcja #ListdoNiego

Napisz i wyślij do nas swój #ListdoNiego – i uwolnij słowa. Wybrane listy opublikujemy, a najlepsze wyznania nagrodzimy – a nagrody czekają bajeczne. 😉

Bądźcie z nami, oprócz waszych listów w ramach akcji ukażą się… różne miłosne sekrety. Gotowi na miłość?

Czekamy na wasze listy pod adresem: [email protected]w tytule wiadomości wpisujcie: #ListdoNiego. Koniecznie podpiszcie się imieniem i nazwiskiem, a jeśli życzycie sobie publikację pod pseudonimem – napiszcie nam o tym!

Prosimy o dołączenie do wiadomości poniższego oświadczenia:

Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy konkursowej oraz wyrażam zgodę na jej publikację przez portal Oh!me .
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora i Sponsora konkursu swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
Wysłanie tekstu jest równoważne ze zgodą na jego publikację oraz kontakt ze strony Oh!me w celu odbioru nagrody. Tekst powinien być podpisany imieniem i nazwiskiem. Publikacja pojawi się pod wybranym przez autora pseudonimem bądź inicjałami. Prosimy o dołączenie informacji, jak chcecie zostać podpisani lub wyraźną informację, że chcecie by tekst pojawił się pod waszym imieniem i nazwiskiem.

Nagrody:

logo

2 x zaproszenie do Hotelu Afrodyta Business&SPA*

ohme konkurs karnet

*Do nagrody przypisana jest dodatkowa nagroda pieniężna, przeznaczona na poczet pokrycia podatku dochodowego od wygranej w Konkursie. Dodatkowa nagroda pieniężna nie podlega wypłacie zwycięzcy i zostanie potrącona przez Sponsora oraz przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od osób fizycznych od wygranej w Konkursie zgodnie z art. 41 ust. 4 i 7 w zw. z art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Karnet ważny do zrealizowania przez 3 miesiące od daty rejestracji (przyznania karnetu).

Kopia Panorama hotel z zewnątrz Afrodyta

Szampan&Sekrety_logo_beztła

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od poniedziałku do czwartku. W pakiecie Gold butelka wina, śniadanie dla dwojga i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 500 PLN.**

IMG_5628

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od piątku do niedzieli. W pakiecie Gold butelka wina, śniadanie dla dwojga i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 800 PLN.*, **

1 x  Bon Podarunkowy na nocleg dla dwóch osób w apartamencie dla zakochanych „Szampan i Sekrety” z wybranym wystrojem Pokoju Fantazji,  w dowolnie wybranym dniu od piątku do niedzieli. W pakiecie Platinum butelka szampana, śniadanie dla dwojga, zmysłowa niespodzianka i świeże płatki róż. Bon ważny do końca 2018 r. Wartość 1200 PLN.*, **

*Do nagrody przypisana jest dodatkowa nagroda pieniężna, przeznaczona na poczet pokrycia podatku dochodowego od wygranej w Konkursie. Dodatkowa nagroda pieniężna nie podlega wypłacie zwycięzcy i zostanie potrącona przez Sponsora oraz przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od osób fizycznych od wygranej w Konkursie zgodnie z art. 41 ust. 4 i 7 w zw. z art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.
** Realizacja bonu podarunkowego zgodnie z regulaminem „Bonu Podarunkowego Szampan i Sekrety”; regulamin zawierający informacje o sposobie zrealizowania wygranej zostanie przesłany laureatom

Hama - logo

3 x zestaw dobrej mocy dla dwojga od hama, składający się z:

 1. Hama Ładowarka bezprzewodowa „Magnetic Touch” do smartfonów (1 szt.)
  hama_magnetictoich2

  – Gwarantowana maksymalna szybkość ładowania dostosowana do urządzenia

  – Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość

  – Ekskluzywne wzornictwo na wysoki połysk

  – Bezprzewodowe ładowanie smartfonów za pomocą technologii Qi

  – Obracany o 360° zacisk do mocowania na kratce wentylacyjnej w pozycji pionowej lub poziomej

 2. Hama Power Pack „Premium Alu”, 8000 mAh, antracytowy (1 szt.)

hama_premiumalu1

– Ładowarka Power Pack umożliwia mobilne zasilania energią

– Atestowane ogniwa gwarantują najwyższy standard bezpieczeństwa i najwyższą jakość

Akcja trwa od 05.02.2018 do 28.02.2018 roku.

Regulamin zabawy jest dostępny tutaj.


Lifestyle

Rozwiązanie konkursu „Mój Klub Superdziewczyn”

Redakcja
Redakcja
12 lutego 2018
Fot. iStock / ArtMarie

Chodzimy razem na basen, czasem do kina na babski film (raczej bajkę), zawsze robimy sobie po seansie zdjęcia w budce przed kinem. Mamy ich już całkiem sporo. Zawsze decydujemy się na te same ujęcia: pierwsze – normalne, drugie – z minami i trzecie – z buziakiem. Taki nasz mały rytuał. Czasem umawiamy się na wspólne malowanie, ja jestem modelem i manekinem do pierwszych makijażowych eksperymentów. I razem oglądamy zdjęcia – to też nasza mała klubowa tradycja.

Bardzo dziękujemy wam za wszystkie zgłoszenia. Za wasze opowieści pełne ciepła, miłości i emocji. Jesteście cudowni! Z największą przyjemności ogłaszamy, że cudowne  książki od Wydawnictwa Wilga, wędrują do…

Ogromnie przepraszamy was za spóźnione wyniki!

Laureaci:

 1. Joanna Smolarek
 2. Katarzyna Stania
 3. Małgorzata Gryszel
 4. Monika Chyczewska
 5. Patrycja Tomaszewska
 6. Halyna Rams-Ga 
 7. Karolina Woźniak
 8. Mary Marbouh 
 9. Katarzyna Krzemińska 
 10. Edyta Wielądek

Laureatom serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres e-mail, adres i nr telefonu) na adres e-mail: [email protected]. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Nagrody:

Książka „Psy czy koty? Komiks i Opowiadania” z serii EMI i Tajny Klub Superdziewczyn, autorstwa Agnieszki Mielech

emi okl cz 3 285x135+5mm spad

Regulamin konkursu znajduje się tutaj.


Zobacz także

Sprawdzone sposoby na regenerację skóry

10 odkryć Agnieszki Maciąg, które zmieniły jej życie

10 „niewygodnych” sygnałów, że jednak w końcu znalazłaś odpowiedniego faceta (nawet jeśli ciągle w to nie wierzysz)