Go to content

Dzieciaki kochają Hot Wheels Unleashed!

30.09.2021r w eSpot w Elektrowni Powiśle w Warszawie odbył się event premierowy gry Hot Wheels Unleashed! Podczas wydarzenia razem z nami bawili się popularni twórcy treści internetowych, redaktorzy różnorakich portali, nasi partnerzy medialni, przyjaciele i co najważniejsze – DZIECIAKI! Każdy gość miał możliwość poznać nasz nowy tytuł, spróbować swoich sił w budowaniu torów w grze jak i na żywo, sprawdzić kto najszybciej pokona wybrany tor. Wszystkim towarzyszył dobry humor, pyszne kanapki i zdrowe napoje. Każdy z uczestników dostał upominek w postaci samochodziku lub koszulki Hot Wheels. Zawodnicy z najlepszymi wynikami otrzymali nagrody specjalne – zestawy Hot Wheels.

O grze HOT WHEELS UNLEASHED

Na start gra zawiera 66 pojazdów, w tym najbardziej znane, oryginalne projekty z całej 53-letniej historii Hot Wheels, jak Boneshaker™, Rodger Dodger™ i Twin Mill™, ikony popkultury jak Batmobil of DC™, Party Wagon Wojowniczych Żółwi Ninja, Snoopy z Fistaszków, Wehikuł Czasu z należącego do Universal Pictures i Amblin Entertainment Powrotu do Przyszłości, K.I.T.T. z serialu telewizyjnego NBC Knight Rider i samochody rzeczywistych producentów, takich jak Audi, Ford, Honda i wielu innych.

Każdy pojazd ma specjalne atrybuty i poziom unikalności, które gracz może ulepszyć. Oryginalne projekty Hot Wheels i rzeczywistych producentów można także personalizować za pomocą edytora malowania, gracze mogą tam też podzielić się swoimi projektami z resztą świata, lub pobrać dzieła innych.

Hot Wheels Unleashed™ zawiera sześć różnych środowisk, każde z własnymi możliwościami i stylem: garażu, wieżowcu, szkole, skateparku, osobnym pokoju (zaprojektowanym specjalnie po to, aby pokazać wolność w budowie torów) i w piwnicy, specjalnej przestrzeni, w której możesz przearanżować meble i akcesoria dzięki setkom opcji dostosowywania.

Edytor torów to unikalna opcja, której użyli sami projektanci Milestone podczas tworzenia tras w grze, a graczom pozwala ona na stworzenie mnóstwa wariacji torów dzięki różnym elementom. Na premierę gry dostępne jest ponad 20 elementów, takich jak T-Rex Escape, Spider Ambush i Hungry Cobra. Edytor torów daje również graczom możliwość dzielenia się swoimi dziełami w grze lub pobierania tego, co przez inni gracze.

Informacje o grze

  • Tytuł: Hot Wheels Unleashed, Developer: Milestone, Platforma: PS4, PS5, XO, XSX, NSW, PC Premiera: 30.09.2021, PEGI: 3,
  • Wersja językowa: PL napisy,
  • WWW: hotwheelsunleashed.com/pl

O firmie Koch Media

Koch Media Group to globalny developer, wydawca i dystrybutor gier wideo, gier VR, sprzętu do grania oraz gadżetów.

Działalność wydawnicza, marketing oraz dystrybucja grupy obejmują Europę, Amerykę, Australię i Azję. Koch Media ma ponad 25-letnie doświadczenie w branży mediów cyfrowych i jest wiodącym światowym partnerem wydawniczym. Strategią Koch Media Group jest posiadanie wielu marek wydawniczych, takich jak Prime Matter, Deep Silver, Milestone, Vertigo Games i Ravenscourt, które publikują gry na konsole, PC i VR we wszystkich kanałach sprzedaży fizycznej oraz cyfrowej.

Dodatkowo, jako globalny partner wydawniczy, Koch Media nawiązał długoterminową międzynarodową współpracę z licznymi wydawcami gier, takimi jak Activision Blizzard, Bethesda, Capcom, CI Games, Giants Software, Kalypso, Koei Tecmo, Konami, Paradox, Sega, SNK, Square Enix, Techland, Tripwire, Warner Bros i wieloma innymi. Główna siedziba firmy mieści się w Höfen w Austrii, a siedziba wydawnicza w Monachium w Niemczech. Poza nimi Koch Media ma też lokalne jednostki wydawnicze w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Szwecji, Holandii, Austrii, Szwajcarii, Polsce, Australii, Stanach Zjednoczonych, a także Japonii i Hongkongu.

Do Koch Media Group należy dziesięć studiów tworzących gry: Deep Silver Volition (Champaign w USA), Deep Silver Dambuster Studios (Nottingham w Wielkiej Brytanii), Deep Silver Fishlabs (Hamburg w Niemczech), Warhorse Studios (Praga w Czechach), Milestone (Mediolan we Włoszech), Voxler (Paryż we Francji), Flying Wild Hog (Warszawa, Rzeszów i Kraków w Polsce), Free Radical Design (Nottingham w Wielkiej Brytanii), Vertigo Games (Rotterdam w Holandii) oraz DigixArt (Montpellier we Francji). Ponadto Koch Media Group współpracuje z wieloma niezależnymi studiami na całym świecie.

Częścią Koch Media Group jest również Koch Films, niezależny europejski dystrybutor filmów prowadzący działalność głównie w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i Włoszech jako dystrybutor filmów oraz seriali kinowych i telewizyjnych, zarówno online jak i fizycznie. Do Koch Media Group należy także Gaya Entertainment, wiodący sprzedawca gadżetów kolekcjonerskich z gier wideo, z siedzibą w Monachium w Niemczech oraz Quality Assurance Facility w Ołomuńcu w Czechach.

Koch Media jest spółką należącą do Grupy Embracer.